Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-12-06 15:55:58
Pirmiausia noriu tave Piesini pasveikinti su nuostabia dovana, kuria gavai :) Taip pat su puikiais tavo rezultatais:)
Bet kokios fainos tradicijos pas jus Olandijoje :) Man patinka tradicijos ir vis susimastau, kad lietuviai savuju stengiasi atsikratyti, arba labai geranoriskai prisiima svetimas :( Tas manes nedziugina visai... Tik papucia kitas vejas ir jau kitos tradicijos, nejaugi mes tokia isverstaskuriu tauta? Perskaciau ka parasiau ir tikiuosi tu mane Piesini teisingai supranti, as turiu galvoje ne jusu tradicijas (jus gyvenate kitoje salyje, vyras olandas, vaikai olandiski, tai suprantama ir tradicijos olandiskos), as turiu galvoje Lietuvoje gyvenancius lietuvius, ta amerikoniska kalakuta, ta helouvyna... ir viska kas kopijuojama dabar is vakaru. Musu seima lietuviska, mes cia neseniai, tai ir tradicijos lietuviskos, net tevo, motinos dienas svenciame lietuvisku laiku (Norvegijoje kitos dienos). Norvegijoje mane labai zavi ju geguzes 17-oji diena, na kaip nepriklausomybes, vyksta labai dideli zygiavimai, visi su tautiniais drabuziais, ivairios muges ir t.t. Ta diena mes irgi zygiuojame, bet ju tautiniu drabuziu nesivelkame, juk tai ne musu.
2015-12-06 15:58:11
Oiiii net paciai juokas paime, parasiau "vaikai olandiski", turejau galvoje Olandijoj gime :)
2015-12-06 19:31:52
ir man patinka tradicijos. visos. tik del lietuvisku reikia kiek pakovoti, bet mano kantrybe nugali. man sunkiausia yra susitaikyti su populiarejanciu helovynu. namuose mes jo nesvenciam.nors vaiduoklius megstu ir atrakcionu parkuose droziu tiesiu taikymu i besivaidenancias atrakcijas...visi bijo as ne. o va helovynas,,, taip yra del datos- pries velines. man tai sventvagiska nors tu ka. ir baisu....mazoji buvo apsirengusi ragana ir ejo pas drauges svesti, pries veja nepapusi... bet ir velines minim.(Olandijoje nepriimta)

2015-12-06 19:38:23
visa diena triusiau, ir kartu galvojau ka darysiu su visom tom potencialiom nelaimem(isikandau ta Cihitos fraze na reik atprast...)
pagalvojau, kad itin dideles tragedijos kaip ir nera. kita savaite man tai penktadienis ir sekmadienis. kadangi pastarasis luckyday belieka penktadienis- su bedradarbiais einam i restorana kalediniu pietu. ka gi, restorano meniu yra tinklalapy- issinagrinesiu is anksto ir pasirinksiu mazdaug priimtinus patiekalus, tai bus vakaras, o dienos metu zadu laikytis plano tik mazinti porcijas, kad kalorijos kompensuotusis. Ziuresiu, kaip man cia gausis. o kaip galvojat jus visi? jauciu kasdien po ,,nelaime,, ach, na gerai, kasdien po sventine vakariene!?...
2015-12-06 21:15:57
Piešiny aš darbe nebegaliu prisijungti prie FB, nes mano kompiuteris (darbinis) yra apsaugotas. Dabar gerai, kad prie kilo leidžia:-). Telefone neturiu (nebuvo poreikio), bet dabar matyt reiks pasijungti ne kitaip. Tik norėjau pasakyt, kad ten daba vaidenuosi daug mažiau :-). Tikra potenciali nelaimė!
2015-12-07 09:28:10
Na tikrai arteja tas nelaimiu metas :D Iki kuciu lik ir nenusimato nuklydimu, bet va ta savaite nuo ketvirtadienio jau kaip prasides.....Per kucias visa diena valgysiu iprastai, o kuciu vakarienes metu paragausiu po truputi labai minimaliai visu patiekalu. Per Kaledas stengsiuosi valgyti 5 kartus po truputi, bet manau kaledinius patiekalus. Tada nuo sekmadienio iki Nauju metu vakaro stengsiuosi laikytis iprastos mitybos. Kadangi dukra irgi yra kilo nare, tai manau bus lengviau dviem :)
2015-12-07 09:33:48
Pagal kilo.lt normalaus svorio intervalo viršutinioji riba yra tiesiog ties KMI=23.

Tikrai, Piešiny, kokia gautos dovanos data?
2015-12-07 13:18:55
butent,, kilo virsutine riba kmi 23 o visuotinai priimta 24,99.(tiek lietuviu, tiek olandu) todel ir klaidina. atsakyma is kilo gavau, kad nekreipciau demesio...vis delto pasitikiu sveikatos apsaugos sistemos sukurta ir priimta skaiciuokle. nes mano atveju 66kg yra idealus svoris o ne virsutine sveiko svorio riba. tiek jau to, nebesikabinesiu.

mano dovanos data yra vasario 26-kovo 4 d.d. Uzsiemiau maloniu darbu- deliotis ka kokia diena veiksiu....

kadangi esu pagyru puodas galvojau pasigirsiu , kad ant dovanos voko buvo uzrasyta-graziausiai lietuvaitei moteriai(niekad tokia nebuvau, net jauna) pazadetas labai laukiamas biletas i Lietuva. Paskui , kadangi visgi esu bjauroko budo, reikia cia man prisikabint- galvoju ko tas sintarklasas toks meilus? na zinoma, uztat dirbau sventa sekmadieni kaip uzsukta bite...va ,o siandien isejau i darba pailset...
2015-12-07 14:06:15
Kaip puiku, kad ir po tiek santuokos metu vyras sako tokius zodzius zmonai :) Na ir visai nesvarbu del kokios priezasties :D
2015-12-07 14:49:41
Piešiny nenuvertink savęs, esi nuostabiai graži, kad net užsienietis pasigavo tave ir tiek metų nežada paleisti. O dabar dar ir liekna, puikumėlis!
O aš derinu važiavimą į Vilnių į Kalėdų mugę, su vaikais aplankysime pasakų namelius ir t.t. O svarbiausia eisime su dukra kirptis plaukus, pokyčiai bus į naudą, tikiuosi.....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS