Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-12-03 20:54:53
Koks puikus eilėraštis , kai norėsis saldumynu kartosiu sau pirmas dvi eilutes, aciu Jums
2015-12-03 20:54:54
Koks puikus eilėraštis , kai norėsis saldumynu kartosiu sau pirmas dvi eilutes, aciu Jums
2015-12-04 10:20:14
Niu va Piesinukai, kaip gerai :-). Prie visų tavo talentų užskaitysim dar vieną tavo talentą - kurti poemas :-). O aš ne šiaip sėdžiu tamsiame kambaryje prie žvakių šviesos, galvoju, kaip nudžiuginti savo draugus (virtualiems dovanų juk neįteiksi), taigi pasidomėjau, kaip Nora ir Lady švęs kalėdas Norvegijoje. Tuoj aprašysiu savo temoje :-).
Piešiny, ar teisingai aprašiau? Bet vis tiek nelabai supratau apie tą Sinterklaas. Kodėl ji švenčiama būtent gruodžio 5, su kuo tai susiję?
Tau ryt turi būti stora Lucky day, bus linksma :-). Atsipalaiduok, tu to tikrai nusipelnei!
2015-12-04 10:25:52
Oi tu Piesini tikra poete :D Super eilerastis :) Bet kokia sunki ta olandu kalba, o panasi labai i vokieciu, ane? O tavo vaikai moka lietuviskai, o vyras? :)
2015-12-04 19:11:25
Pradedam nuo Sinterklaso. Viska Tu Cihita gerai surasei, padirbejai kaip reikiant. Papasakosiu placiau- si svente tai sventojo Nikalojaus gimtadienis. Jis gime gruodzio 6d, todel vakare pries tai yra rengiamas dovanu vakaras Sv Nikalojus atvyksta su savo pagalbininkais juodaisiais Peteriais dalinti dovanu, kurias sumeta per kamina. Kiekvienais metais jis atvyksta garlaiviu is ,,Ispanijos,, (Olandijoje rengiama jo sutikimo svente) mazdaug pries 2 savaites ir tuomet visi vaikai eina is proto-neklauso, nemiega, nevalgo apskritai nevaldomi. Tevai dusauja ir laukia gruodzio 6d. Sv Nikolajus(Sinterklasas) turi knyga, kurioje surasoma, ar vaikai geri ar blogi buvo. Blogiukai ,,pasiimami,, atgal i ,,Ispanija,,.
Tai tokia izanga. Tradiciskai keiciamasi dovanomis ir daromi siurprizai- ypac mokyklose, vaikai labai pasistengia. As vakar turejau pagarndukui pabaigti padaryti marskiniu tipo krepsi- sudetinga konstrukcija kur buvo paslepta dovanele, o maniske gavo...arkliuka! fantastiskas darbelis. Esme tu dovanu taip supakuoti, kad jos reiktu ilgai ieskoti(1kvadratinio dydzio deze prikimsta senu laikrasciu o ipakuota pvz pudrine). Pridedamas eilerastis kuriame butinai suminimi gavejo charakterio nuansai ir nevengiama kiek igelti. Dovanu vakaro metu turi buti dovanu KUO DAUGIAU, tad gudruciai pakuoja dovanu atskiras dalis. As ir pasakiau darbe-kokios problemos? perkant 500 daliu delione ir pakuokit kieviena detale atskirai...
tiesa, pries tas 2 savaites, kai tas garlaivis ,,atplaukia,, prie duru dedamas batukas, jame noru laiskelis ir salia morka arkliukui. dainuojamos daineles ir laukiama kita ryta nedideles dovaneles.
Vienzo...

2015-12-04 19:17:28
Norai, uzmynei man ant nuospaudos... Tikiuosi nenukryziuosi, kad pasakysiu,kad mano seima lietuviskai nesneka...
Na gerai, maniskes moka zodzius,, nenoriu,, ,,labas,, ,,ate,, ir ,,ka padarysi,,,
vyras kruopsciai ismoko pries 20 metu sakini ,,as tave mylesiu amzinai,, ir visada ji kartoja kai ko nors prisidirba.
bet va, dabar, kai rysiai su Lietuva sustiprejo, pastebiu, kad jau ne viska galiu plepeti, maniskiai supranta labai daug! (VISKA)
Tad as vilties neprarandu, ir tikiuosi, kad ateis laikas, kai i tavo klausima pasakysiu TAIP!
2015-12-05 09:45:29
Labas rytas, mielosios. manau,kad mane gal ir pamiršot,nes seniai jau buvau prisėdusi... Pora mėnesiukų pralėkė šuoliais, nusinešdami ir mano seniai prakeiktus 10 kg. Kaip Jums atrodo,čia daug ar nieko įspūdingo kaip pradžiai? Aš pati tai labai pajutau skirtumą,iš karto tapo lengviau visomis prasmėmis, tik su drabužiais tapo problema,daug kas kabaliuoja kaip ant pakabos! Net pačiai keista,kad jau ir liemens užuomazgas matau,ką jau seniai buvau užmiršusi kaip atrodo.Žodžiu,smagu kol kas.Dabar nerimą kelia artėjančios šventės, kurios visiškai nesutampa su mano lucky day? Kaip susitvarkyt,kaip išsisukti? Ką Jūs darysit? Pasidalinkit išmintimi....
2015-12-05 14:12:13
Man pavyko! Rezultatai prieš luckyday -1,5 kg/sav. o tai -3 kg/2 sav. KILO lt. projekte ir iš viso -19 kg lengvumo! Visi išmatavimai -1 cm. išskyrus rankas. Liko tik...10 kg. Džiaugiuosi Piešiny, kad pas tave Kalėdinis šurmulys jau įsivažiavo, jis kupinas smagių rūpesčių. Ruošiuosi šventėms ir aš. Na, mano džiugenos (sūnus ir nuostabiausioji marti) , jau doktorantai, tai ir rūpestėliai kiek kitokie. Savaitgalį jie pripildys mūsų namus dideliausio džiaugsmo. Kiekvienas jų grįžimas - šventė, kurios begalo laukiu. Jungiuosi prie KILO FEFF6A klausimo, kaip ne taip skausmingai išgyventi švenčių maratoną?

2015-12-05 21:35:16
Kokios jus saunuoles! Super!!!! va ka reiskia gera motyvacija ir nuosirdus darbas! sveikinimai! man belieka jus vytis!

prisiduodu ir as. Luckyday atkeliau i siandien, nes gi tas sinterklaasas. Ka tik pavalgem ir visi dabar varto dovanas.
AS GAVAU BILIETA I LIETUVA! VALIOOOOOO!

o dabar kaip priklauso -ataskaita. sia savaite beveik stopas- min 200g. koreguoju praeitos savaites skaicius sestadieni buvo 71,5kg o sekmadieni 71,3kg tad skaiciuoju nuo sekmadienio. Manes nenustebino, kaip ir tikejausi. apimtys nepakito.
nors per luckyday privalgiau nedaug, svoris nekrito. uztat gavau pamoka- treciadieni buvo istikes itin stiprus bado priepuolis, ji gesinau mineraliniu vandeniu su burbuliukais. tada tik susigaudziau, kad visa diena valgiau, bet beveik nieko negeriau-ir tai buvo ne bado, bet Troskulio priepuolis, Per pusvalandi isgerus vos ne litra to mineralinio i tualeta nenorejau iki pat ryto.,kas visai nebudinga. Pasimokiau, Taip pat , nors jokiu moksliniu irodymu neturiu, empyriskai manau, kad tie burbuliukai irgi neleidzia kristi svoriui. Po bado priepuolio tikejausi stebuklu ant svarstykliu- deja ne. tad cia akivaizdu- vandeni gerti reikia ir negazuota!

o del svenciu- ka gi, visas gruodis yra potenciali nelaime, kita savaite man jos dvi. dar pagalvosiu, kaip suksiuos.

tiesa, atradau ir dar viena dalyka- skirtingus rezius ,,sveikas svoris .virssvoris ,, ir pan taikomus cia, kilo, ir skelbiamus ,,oficialiai,,

Stai kas skelbiama ,,officialiai,, ivedus mano skaicius

KMI 170 cm 71.1 kg
Sunkus plonumas < 16.0 <46.2 kg
Nuosaikus plonumas 16.0 - 16.99 46.2 - <49.1 kg
Lengvas plonumas 17.0 - 18.49 49.1 - <53.5 kg
Normalus intervalas 18.5 - 24.99 53.5 - <72.3 kg !! :)
Pasirengimo nutukę 25.0 - 29.99 72.3 - <86.7 kg
Nutukę I klasės 30.0 - 34.99 86.7 - <101.2 kg
Nutukę II klasės 35.0 - 39.99 101.2 - <115.6 kg
Nutukę II klasės 40.0 >= 115.6 - kg

tuo tarpu pagal kilo skaiciuokle busiu sveiko svorio tik tada, kai sversiu 66kg. (?) parasiau jiems klausdama kaip cia yra,atsakymo dar reikia palaukti.
Leliumai turbut tai pamate, ji visada skaicius patikrina, turbut manes ,,netaise,, kad nuotaikos man negadint...juk taip dziaugiausi kad esu ,,sveiko,, svorio, bet pagal kilo, deja , dar ne....
2015-12-05 22:27:57
Gavai bilietą į Lietuvą???? Kada? Kiek laiko? VALIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bet tu ir leki.... jau sveri 71..... Nuoširdžiai pavydžiu! Tai ką dabar daryt? Belieka vytis. Taigi Piesinukai su didžiausiu džiaugsmu seku tavo pėdom, aš vis dar nutukusi! Pagal tavo lentelę įšokti į normalų intervalą man belieka 1.1 kg. Tai laaabai motyvuoja pasistengti :-).

Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS