Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-08-13 22:45:18
Tai va, kad tik atlikau privalomaja sporto programa, tokius ramius tempimo pratimus namie ant kilimelio, Buvau tokia pavargus, kad tarp seriju uzsnudau. Pazadino suniukas, emes laizyti ir zaisti. Programa uzbaigiau. Labanaktis
2015-08-16 10:27:19
Labar rytas visiems. Siandien mano sverimosi ir matavimosi diena, bet pasidziaugti negaliu. Visa savaite jauciausi patinusi ir jutau,kad svoris NEKRENTA,. svarstykles ta patvirtino. Parode 100g maziau nei praejusia savaite, bet tai turbut kirpejos nuopelnas, vakar puse dienos praleidau kirpykloje. Nuklydusi nebuvau, netgi pasportavau (aha, kg raumenu uzaugo...) tai aisku tikejausi perzengti 83kg riba, deja ne. Nuotaika kiek subjuro, aisku, tikiesi kazkokio ,,atlyginimo.. kaip visa savaite stengeisi kaip kokia Maryte Melnikaite. Nors suprantu, kad tai gali ir turbut turi buti, visokie hormonu poveikiai ir panasiai, bet tikrai mane manau suprantant.Antras menuo kaip esu sioje programoje, ir pradedu jausti alki, silpnumo akimirka pagalvoju, noriu kazko skanaus. Mano mazoji matyt tai pajuto, emesi nuo manes saldumynus ir sausainius slepti. Kaip seima vakarieniavo, isejau i kita kambari, kad nematyciau keptu bulviu, kurias megstu. Vakar seima valge didelius blynus, tai mazoji liepe man iseiti,kad nematyciau, nes zino, kad ir juos megstu. Siandien mano lucky day, tai jau valgysim visi kartu. Isipareigojusi sau numesti virssvori dabar jauciuosi isipareigojusi ir savo artimiesiems- mane istisai seka 3 poros akiu, kuriu negaliu apvilti. Visi zino, kad sekmadieni galiu viska valgyti ir kad sveriuosi, tai paklause, ,,kiek numeciau,,. Sakau sia savaite kaip ir nieko ir pajutau kad netgi turiu del to kazkaip teisintis. Tai va, parasiau savo sekmadienio evangelija, kas perskaite, atsiprasau uz kiek minorines nuotaikas si kart. Tikiuosi susiimti. Gero visiems sekmadienio, pailsekit
2015-08-16 14:32:46
Piesinys, neliūdėk. bus ir gerų savaičių, kai kris po 1-2 kg. tiesiog skysčių užsistovėjimas, karščiai, vidiniai hormonų pokyčiai galėjo įtakoti daug kas :) Svarbiausia emocinė būsena- nepasiduoti, ir judėti pirmyn!
paskaičiau temą- man beveik 37 Beveik pagal amžių pataikau prie jūsų. antsvorio daug turiu, ir noriu vėl pasiekti tą jaunatvišką gazelės kūną, kokia buvau 22-24 metų. t.y. kratau nuo savęs 40 kg! pirma savaitė tik. kitą šaštadienį sversiuos. bus matyti.
2015-08-16 21:09:25
Dekui LadyDi uz palaikyma. Nors ir esu 10 metu vyresne, tikrai negudresne, ir liudziu, ir dziaugiuosi, ir pasididziuoju ir per snapa gaunu, esu tokia kaip ir dauguma. O to palaikymo mums visoms reikia. Viskas bus gerai, TURI BUTI gerai, po truputi po truputi ir nueisim ta kelia. Eisiu isgersiu vyno taure, pasipurksiu miegamaji levandom ir eisiu miegoti. Ryt nauja diena. Sekmingos visoms darbo(visom prasmem!) savaites ir saldzu sapnu.
2015-08-17 08:08:44
Pirmos dienos nebuvo sunkios. na... truputi ir nuklydus į šoną su mityba buvau, bet didelių nuodėmių nedariau :) Trečiadienį bus pirma savaitė, kaip aš čia - tai ir pasisversim, pasimatuosim, nors realiai jau dabar mažus pokyčius, jaučiu :)
2015-08-17 11:00:00
Taip taip, reikia visokeriopų spyrių į tam tikras vietas.
Kaip man viena pažįstama rėžė į akis, kad:"esu išlepusi, kai dabar galiu sau leisti ką noriu, tai ir darau nesąmones, o nesusikoncentruoju į tai, jog geriau mažiau sveiko ir kokybiško maisto, nei krūva nesąmoningo, nenaudingo ir koloringo maisto. ir tai tiesa. Geriau viena austrė su 100 gr šampano, nei burgeris su pigiu putojančiu vynu.
Man irgi trečiadienis lygiai savaitė, bet tempsiu iki šeštadienio, ir tada sversiuos :)
Geros dienos!
2015-08-17 12:52:00
motyvacija labai svarbu, bet ir labai , labai, labai daug pastangų reikia, kad ir tiksliai laikantis mitybos plano. O planas labai geras, maisto pakankamai, tik kad mums visoms, aišku ir man vis nepakanka valios, ar ko kito tiksliai net nežinau kaip tai įvardinti......visoms reikia mažesnio svorio, o senieji įpročiai, susiję su buvusia mityba tokie stiprūs, kad be galo daug jėgų reikia juos keičiant. Visoms stiprybės ir sėkmės !
2015-08-17 13:09:47
Piešiny, turi šaunią palaikymo komandą! Labai gerai, kad neleidžia paslysti silpnumo akimirkomis. Nesustok, atpildas svarstyklių rodmenyse ir veidrodyje tikrai bus ;)
2015-08-17 17:52:34
Kaip gera, kad atsiliepet, pasijutau iskart tvirtesne! Ir jums visoms siunciu grazius linkejimus,, kad visi norai pildytusi ir tas darbas, kuri visos dirbam, neatrodytu toks sunkus, juk mes kartu vis tiek iveiksim! Siandien vel atidirbau, ir mintyse susijuokiau, kai bendradarbe pietums vietoj sumustinio atsinese sveikuolisku salotu! Piesinio ,,zaraza,, plinta! Viena bendradarbe pasitikslino kaip ten su mano dieta ir ar rezultatai atsiranda. Pasakiau, kaip yra, per daug nesileisdama i smulkmenas, Tai kokios laikais dietos-lietuviskos! Kiek numetei, sakau 6kg, Ji atpazino is to, kad ir jos vyras laikosi- jis drutas vyras ir jam nustate polinki diabetui, kiek pakiles cukraus kiekis kraujyje, liepe mesti svori. Kazkas labai panasaus i mano mityba- negalima duonos, bulviu, makaronu, pagrindas darzoves ir kiek tai mesos ir zuvies, daug vandens. Nuo vasario numete 15kg, dabar kiek stabtelejo, Kaip matot, galima ir kazka suzinoti. As pradzioj gana jautriai reaguodavau i uozuominas apie dieta, kaip dabar pagalvoju, gal ir be reikalo, bet siandien zaidziu atvirom kortom- ko klausia taip ir atsakau, nieko neslepdama, Ir zinot, lengviau! Kartais gali sulaukti palaikymo is ko nesitikejai! Grazaus jums vakaro ir pasimegaukite dar viena vasaros diena,, ji tuoj baigsis!
2015-08-17 18:53:01
Ir ko gi čia slėpti ar nejaukiai jaustis??? Pagalvok, kiek gero sau darai ir savo pasidalinimu gali pakeisti ir kito gyvenimą. Per mano buvimą čia-2,5mėn. pasikeitė ne tik mano gyvenimas, bet ir bent trys žmonės aplink mane apsisprendė keisti savo mitybos įpročius! O tai džiugina mane šimtąkart labiau nei džiaugsmas tiesiog dėl savęs. Nors ne visi yra tikintys, bet kai pradėjau šią mitybos keitimo kelionę ir Šv.Rašte aptikau žodžius "tavo kūnas-Dievo šventovė" ir ta akimirka iki šiol gyvena mano širdy. Kažkaip noriu, kad mano kūnas būtų gražus ne tik dėl manęs, bet ir dėl to, Kas visą gamtą, mane sutvėrė, kas mano širdy gyvena...nuo tos dienos man nesvarbu, ką rodo svarstyklės, man svarbu nedaryti iš savęs viską surenkančios šiukšliadėžės....tegu mano išlikimas sveikoje mityboje būna mano tobulėjimo kelias kiekvieną dieną...linkiu kiekvienai surasti tai, kas tave stipriausiai motyvuoja sveikai ir tinkamai maitintis, kad tai nebūtų kankinanti dieta, o ši ir kiekviena diena būtų džiaugsmas!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS