Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-12-01 12:53:49
Mano luckyday irgi minus 100 , galvojau , kad svarstyklės blogai rodo ar šiaip kažkas negerai , bet skaitydama Gaudres žinutę supratau kad taip tikrai gali buti.
2015-12-01 19:24:53
Tai kaip, mielosios,? Atėjau patikrinti, kaip reikalai su sportu? :) JUOKAUJU. Iš karčios patirties žinau vieną - sportuosim tik tada, jei tai daryti bus malonu, patogu, nepersunku. Tas pats ir su valgymu - valgysim, laikysimės rėžimo ir lieknėsim tik tada, jei valgysim skanų, mums patinkantį maistą, galėsim pačios jį rinktis. Bet kokia prievarta anksčiau ar vėliau atsisuka prieš mus. Manau, kad prievartos reikia mažiausiai, todėl jūsų visiškai nespausiu, o tik pasiūlysiu susidūrus su ,,sportonenoru" ar ,,maistonoru" rinktis mažesnį blogį. Pvz. nenoriu sportuoti OK, visiems taip būna, bet vietoj jo vistiek ką nors būtinai padarom (pašokam, išsiurbiam grindis, pakilnojam svarmenukus prie teliko, žiūrim TV sėdėdamos ant kamuolio, einame pėsčiomis iki parduotuvės, išvalome langus ir pan. Kai žinai, kad tik tokia nesporto alternatyva, tas sportas nebeatrodo toks jau labai NENORIU :D jei žiauriai norim ko nors saldaus - OK, nieko blogo, visiems taip būna :D čiumpam tai, kur kuo mažiau primaišyta kombinuotų riebalų - medų, datules, juodą šokoladą, baltą zefyrą. Na, o jeigu jau nutrūkti, tai iš esmės - į KFC aštrių sparnelių ar karštų vaisių tešloje, atšaldytų karamelėje - pas kiniečius. Patikrintas reikalas! Pasiilgstu jūsų. Jūs man tikrai rūpit. Einam sportuot, nes priešingu atveju, reiks išvalyti langus ;D
Piešiny, taip, be abejonės - tai bus suknelė! Labai džiaugiuosi radusi jūsų žinutes.
2015-12-01 22:37:52
Pries eidama miegoti turiu atsiskaityti,,,ehmmm,,su tuo sportu Gaudrei...Na hmm.. uzsiemiau ta kaip ten -alternatyvia veikla... Bet metoda naudoju- jei vietoj masinos galiu imti dvirati, imu dvirati, jei vietoj dviracio galiu eiti pescia, einu pescia...O del drabuziu-na, Nora, kaip tik su bendradarbe apziurinejom mano 2 dydziais per dideli palta...Na ka, pas mane dabar ivairiu spalvu bulviu maisai...Ach tu rupus miltai, reiks virsvalandzius dirbt ar ka...

Bet uztat mano pagrandukas siandien mokykloje paruose prezentacija apie Lietuva! Ir be mano pagalbos! Tai va, sedejo jos ten su drauge ir googlino ivairiu faktu ir ...as laiku isikisau! Visiskai rimtai jos ruosesi pasakoti, kad Lietuvoje per vestuves pasirodo nuogi vyrai. Is kur jos tai istrauke, man misle. Labai gerai, kad vaikai savarankiski, bet truputi kontroles dar niekam nepakenke...Labanakt.
2015-12-01 22:44:07
uz prezentacija gavo 9. Pasipuciau.
2015-12-02 13:58:18
Oi prajuokinai del vestuviu tradiciju :D Gal taip ir buna, gal mes tik tokiose dar nebuvome :D
Na tau manau reiks is esmes atnaujinti drabuziu garderoba, bet patariu imk is karto minimum 3 dydziais mazesnius, juk tu gelezines valios ir tuoj manekene tapsi :)
2015-12-02 19:14:47
Ir as taip galvoju. Dar palauksiu, pasikudinsiu ir eisiu su savo desimtmete i jos parduotuve drabuziu pirkti.
2015-12-02 19:20:55
valgyt noriu. bado priepuolis. ka tik varske su jogurtu suvalgiau, skrandis gurgia toliau. artejant Sinterklasui i namus plaukia saldumynai. galvoju ka daryti- ar viena is tu sporto alternatyvu. ar tvarkyti popierius, kuriu per daug ar eiti i vonia pagulet ar eit miegot. Labiausiai noriu paskutiniu dvieju ir tu saldumynu, kur dukros atsitempe,,,
2015-12-02 20:27:32
Papasakok apie ta Sinterklasa. As vietoj taves irgi rinkciausi tuos du, pirma i vonia, o po to miegot, taip nereiktu kankintis del saldumynu ir kito maisto :)
2015-12-03 20:18:21
Piešiny, išgyvenu lygiai tą patį. Dieną viskas gerai, darbai užveja, nespėji valandų suskaičiuot ir išalkt, o vakaras per ilgas, vakarienė per trumpa, pagundų per daug. Kaunuosi iš paskutiniųjų... bet...:D
2015-12-03 20:24:49
taigi Sinterklasas- Cihita jau uzsisake poema-atsakau savo puslapelyje. Ji jau viska aprase savo temoje ,,man pavyks,, man belieka ideti eilerasti. Reikia pazymeti, kad eilerastis visada turi buti ,,aktualus,, ! Tad rasau radusi atitinkama eilerasti jums visiems,
Vertimas-Piesinio

Rasau olandiska ir Piesinio vertima, kad nesakytumet kad as jus cia specialiai erzinu. Tikiuosi ta pati eilerasti rasti ir savo bate!

SINTERKLAASGEDICHT VOOR IEMAND DIE AAN DE LIJN DOET
Als je voor vet en zoetigheid zwicht
Kom je nooit op je streefgewicht.
In deze tijd van snoep-in-de-schoen
Is het moeilijk om aan de lijn te doen.
En over drie weken het kerstdiner.
Nou, dat valt toch ook niet mee.
Dan heb ik het, zonder dollen,
Nog niet eens over oliebollen!
Niet meer snoepen en veel sport:
Dat zijn dingen waar je slank van wordt!
Word je chagrijnig, bedenk dit dan:
Deze zomer kan je weer je bikini/zwembroek an!
Sint en Piet zullen jou, om te helpen,
Niet met snoepgoed overstelpen!

Sinterklaso poema lieknejantiems

Jei tu riebalu ir saldumynu nori
niekad nepasieksi gero svorio
siuo metu, kai batuose saldainiai
svoris metamas atsainiai
trys savaites ir -kaledu pietus
kaip nesiseka ant sio svieto
ir dar nekalbame net juokaujant
apie spurgas kaip ragaujam
be saldainiu ir daug sporto
tai yra lieknumo moto!
jei suirzai-pagalvok
vasara- bikinis ant kupros!
Santa, Pietas tau pades
ir saldainiu neides!

Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS