Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-11-29 08:32:34
Labas rytas visoms miegaliukems turbut dar sapnuojat. Taigi, rasau savo pasakojima.

Nuvaziuoju as i Amsterdama, i ta lietuviu svente grazioje baznycioje. Pirmas zmogus, kuri sutinku yra mano biciulis- Tas Tipas, Kuris Liepe Man Nustoti Valgyti(rasiau Noros temoje). OOoo!!! Apsikabinam ir jis ima juoktis. Taip, sakau, liepei nustoti valgyti as ir nustojau! Jis-ne! as tau neliepiau! netiesa! As tau nesakiau mesti svori! Sakei sakei, sakau, o pats? kiek dabar numeteI? Jis- priaugau....Aha, sakau, aplenkiau! Jis apstulbes-nesakiau tau mesti svori! tu visada gerai atrodei! ir pernai! ir uzpernai! As- o kur restoranas?(jis vienas organizatoriu) kad man cepelinu gaili, tai aisku, bet kur man dabar sakoti dukrytei nupirkti? Jis- cia ne as! As nekaltas! va kas nepasirupino(rodo pirstu i sale nezinau i ka) kitais metais bus! ir juokiames abu iki negalejimo,taip, sako, jis praejusiais metais mes cia abu per daug burbuliuku prisiragavom(teisybe, buvo lietuvisko sampano...)
kita mano biciule nuosirdziai mane apkabino, gavau bucki i zanda ir , ji reikala labai gerai supratusi, imames organizuoti fotosesija
esme
-kuo sviesesneje vietoje
-nuotrauka visu ugiu
-as toje nuotraukoje turiu atrodyti kuo ploniau(man patampomas megztinis) o Tas Tipas kuo storiau.
Visai kompanijai plystant is juoko nuotrauka padarom. Va, bus man motyvacine atmintis!

Buvo labai linksma. Gavau komplimentu, kad net mano sypsena kitokia, kad maniskis mane isimylejo is naujo ir kad esu saunuole. Nykstis buvo pakeltas i virsu!

Paklausite kaip vakariene? Ja sudare dvasinis penas- puiki klasikine muzika, dziazas ir...3 stiklines vandens.
Grizau namo traukiniu, ir stotyje praejau pro visus maisto kioskus ne nezvilgtelejusi-pasirinkau pabuti kiek alkana nei pirkti netinkama maista.

Tad siandien mano luckyday. Gerai pagalvojus taip ir turejo buti-juk siandien su saviskiu einam i miuzikla-Ta Priza. Seniai kur buvom iseje dviese, dziaugiuosi jau dabar...
2015-11-29 10:19:14
Štai ir atpildas, ir motyvacinė paskata, ir nuostabiausia vakarienė (dvasinis penas), ir prizas - miuziklas Ta Priza dviese! Tobulas savaitgalis Piešiny, kurio tikrai nusipelnei! Pirmyn! Pasimėgauk, pasikrauk tomis emocijomis ir ...ne pamiršk, kad aš kvėpuoju į nugarą:) ŠAUNUOLĖ!
2015-11-29 16:09:00
Linksma buvo jau vien skaitant :)
Rašei, kad motyvacija Tavo silpnoji pusė. O iš šalies man rodos atvirkščiai - turi Tu jos apsčiai ;)
2015-11-29 23:08:25
Taigi, grazusis savaitgalis baigesi, viskas praejo (per) greitai. vel atgal i ritma.Prasideda nauja darbo savaite, tebunie visiems sekminga ir darbinga visom prasmem!
Gaudre, as is cia dingti dar ilgai nesiruosiu- naryste turiu metams, tad iki vasaros zadu kasdien vaidentis. jei jau bloga nuo manes pasidarys, ir pradesiu sapnuotis, pasakykit, pabandysiu pora dienu patylet(jei iskesiu)
o del svorio- ne tu man bet as tau i nugara kvepuoju! ziurek, kad neaplenkciau! o kad mane pralenkusi ir taip aisku- juk esi aukstesne! ir tikslas tavo aukstesnis- sekmes ! (savarankiskai numesti tiek svorio kiek tu niekaip nebuciau sugebejusi-va kam reikia ploti per peti!)kaip praejo pirmoji Luckyday?
2015-11-29 23:34:30
Tikrai dziugu, kad toks puikus buvo tavo savaitgalis, o ir vel irodei, kad esi gelezines valios :)
2015-11-30 08:51:42
gerai butu jei taip butu- su sportu susipykom- niekaip ne pro kur...
2015-11-30 18:55:04
Piešiny, labai nudžiuginai, kad pabūsi iki vasaros, nors esu tikra, kad tikslą pasieksi daug greičiau. Narystę turiu pusei metų ir tikslą;) per tą laiką prisijaukinti sportą :D :D visam gyvenimui. Pirma Luckyday praėjo netgi su -100 g, bet tai tik atsitiktinumas, susijęs su tam tikrais ciklais, todėl tuo nesidžiaugiu. Kadangi prieš tai pati rinkdavausi maistą, kokį valgysiu (ir lieknėsiu:)), tai ta luckyday man nebuvo kažkas tokio! Be to man jau tuoj 50, todėl jokio antro šanso nebeturiu. Milijonai pyragėlių keletą akimirkų glostę gomurį ilgiems metams buvo nugulę ant mano užpakalio ir ne tik nedžiugino, bet su metais vis labiau vargino. Kokia prasmė, juos iš ten sunkiai nukrapštinėti, jei per luckyday dėti vėl naujus!? Turiu tik du pasirinkimus arba dabar, arba dabar. Nagi, visos - einam sportuot! Rytoj patikrinsiu;)
2015-11-30 21:10:05
Esi labai sauni musu naujoji nare, Gaudre! Kaip smagu, kad prisijungei! Tavo motyvacija pakrauna mus visas su nauja energija! O tokios Luckyday kaip tavo dar negirdejau- mes cia visos tai po kg priaugam...Oho! Pradedam kurti tavo naujaji drabuzi, kuri tu uzsvilksi graziai sulieknejusi per savo gimtadieni.Papasakok, apie ka svajoji, kad ir mes galetumem isivaziduoti...Ar tai bus Suknele?..
2015-11-30 22:18:56
Vat čia tai spyris į užpakalį! Ir kone tiesiogine prasme :)))
"Kokia prasmė, juos iš ten sunkiai nukrapštinėti, jei per luckyday dėti vėl naujus!?"
Metas perkainoti "lucky day" prioritetus. Ačiū, Gaudre!
2015-12-01 09:39:37
Va cia tikrai puikiausia motyvacija Gaude, mane labai zavi moterys vyresnio amziaus kurios stengiasi graziai atrodyti, o baisiausiai nemegstu mastanciu, kad ai as jau sena ir galiu sau leist ir bulviu maisa apsivilkti :D Jaunai yra viskas daug paprasciau, o va moterys metuose graziai atrodancios, pasitempusios, svytincios yra super grozis :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS