Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-11-26 20:58:09
Anastazija, bet juk ir tavo tempas toks koks reikia! Esi dar neseniai cia, pamatysi, kad pavydesi ne man bet paciai sau!
2015-11-27 00:14:10
Piešiny, kai įveiksi antrąją Andriaus Pauliukevičiaus knygą, būtinai parašyk atsiliepimus. Lauksiu :)
2015-11-27 18:19:30
skaitau greitai, tad knyga jau iveikiau.man ji patiko.kadangi motyvacija sportui yra mano silpniausia vieta, labai sveika gauti spyri i uzpakali.ir siaip jumoro netruksta, imdavau juoktis beskaitydama.citatu nerasysiu, nes kiekvienam svarbus yra kiti dalykai. Taigi- si, naujoji knyga ..pasiek savo tiksla,, yra apie motyvacija, ir man ji buvo naudinga.
2015-11-27 20:50:38
Štai įveikta penktoji diena! Visos penkios - super pavyzdingai, bet pradžia visiems, tikriausiai, tokia, nes viskas įdomu, nauja, nepatirta. Ryt luckyday. Pačiai įdomu sužinoti kaip ji mane paveiks. Piešiny, mano ūgis 178 cm. Esu svėrusi ir 96 kg, bet didžiausią brandaus gyvenimo dalį gyvenau bergždžiai kovodama su 89-79 kg svoriu. Numetu/ priaugu. Dabar tai jau tikrai nepasiduosiu, nes noriu pagaliau pamatyti kokia iš tikrųjų turiu būti. O kontūrai jau matosi ir jie mane tikrai džiugina. Turiu utopinę svajonę 50 -metį pasitikti be jokio bereikalingo svorio, tiesiog lengvai.
2015-11-28 09:13:22
saunuole, Gaudre, gera pradzia! o ji- tai puse darbo! nepamirsk siryt susivesti duomenu- svorio ir apimciu, tada gerai atsvesk, o rytoj neissigask! bus svorio duagiau,bet jis greit nukris. Kokie tavo pirmosios savaites rezultatai?
2015-11-28 09:21:51
nors mano pasirinktoji lucky day rytoj, prisiduodu siandien, nes neaisku, ar as si vakara ,,nenusidesiu,,. suprantama,jei galesiu, tai nusidesiu...Na, juk vaziuoju i lietuviu svente, iki siol neaisku ar lietuvisku skanestu bus. tad nusprendziau visa diena laikytis plano, o vakare kaip dievas(restoranas) duos. ka darysiu rytoj, nuspresiu rytoj.

Taigi siryt 71,5kg. Esu sveiko svorio zonoje ir tuo negaliu atsidziaugti. baingiantis 5 menesiui su kilo atsikraciau 18,5kg. penktasis menuo buvo charakteringas zigzaginiu svorio kritimu- savaite nekrenta, kita savaite dvigubai, veil savaite nieko, ir vel savaite dvigubai. paaiskinimo tam neturiu, nezinau kodel. bet svarbiausia,kad nekyla...

giriuosi saviskiams, kad ,,oficialiai nebeturiu virssvorio,, bet maniskiai tiek iprate prie mano uzsispyrimo, kad jau demesio nekreipia, zino, kad saldainio dabar jau tikrai nepaimsiu ir manes ,,saugoti,, nereikia. Sakau na bent pasidziaugtumet su manim! jei jau nebepalaikot...
maniskis- na, hm, man beliko puse Piesinio...ir kur viskas pasidejo?...
2015-11-28 11:38:10
Piešiny, -18, 5 kg! Fantastika, negaliu nesididžiuoti tavo rezultatais. Dar labiau tuo, kad esi sveikųjų zonoje. PERGALĖ! SVEIKINIMAI! PAGARBA!
Mano rezultatai po 5 d. prieš luckyday Svoris 71,5 kg -1,5 kg., -1cm rankos; 0 šlaunys; -1cm krūtinė; -4cm(!) liemuo!!!; -2 cm klubai :)))
2015-11-28 11:45:51
Piešiny, net gaila, kad gali greitai mus palikti! Įkvėpta tavo rezultatų galėčiau taip pat stengtis ir savo buvusį 46 dydžio užpakalį įtalpinti į 36 dydžio kelnes :)))
2015-11-28 14:03:17
Na papasakok kaip ta vakar svente praejo?
2015-11-28 18:53:17
Nuostabu!!! Tu verta kiekvieno komplimento, susižavėjusio žvilgsnio, kurių, tikiu, šįvakar sulauksi ne vieno ;)
Na, o čia, žiū, jau renkasi auditorija, pasirengusi išgirsti Tavuosius vakaro įspūdžius ;) Laukiam nekantriai!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS