Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-11-25 19:32:22
Na štai, baigiasi trečia mano kelionės si KILO diena. Sporto laisvadienis. Nežinau kokiu mistiniu būdu treneris atspėjo visas mano silpniausias vietas: jokio pilvo preso, jokios jėgos rankose ir smogė tiesiai į dešimtuką. Didžiausia pagarba jam už įžvalgumą. Šiaip mėgstu pasivažinėjimus dviračiu, vaikščioti su šiaurietiško ėjimo lazdomis, na tokį daugiau pasitinginiavimą gryname ore, o čia bac ! Varo Gaudrė visa įstempusi, pamiršusi kvėpuoti ir skaičiuoti... Vyras sako: nagi, atsipalaiduok, nežiūrėk į tai taip rimtai, mėgaukis. Aha mėgaukis, kai pečių neatraunu nuo kilimėlio. Bet viską padariau, visus pratimus, visus pakartojimus ir žiauriai savimi didžiuojuosi. Ech, net gaila, kad laisvadienis, gal pasiimsiu bent šokdynę;) Kaip jums sekasi? Oi, tiesa, kaip jums ta varškė vakarais, jau pamilot?:)
2015-11-25 20:11:51
ir man taip buvo-dariau partimus pradzioj ir galvojau,ir kada as suspejau taip apsileisti? bet greitai ji tapo per lengvi o dabar gavau pratimus su elastine guma, tai kita diena vaiksciojau placiai dedama kojas...o siaurietiskas vaiksciojimas ir man patiko, kelis metus vaiksciojau su grupe po to nustojau, nes nebepavyko tam aukoti puse sestadienio...o varske valgau vakarais, tokia skysta, tai sueina, panasios i lietuviska cia nera, o grudeta neskani. Saunuole, kad sportuoji o vyro paprasyk serijas padet skaiciuot, bus linksmiau.
2015-11-26 07:39:39
Antra stotele pasiekta. Siryt lygiai 72kg. Valioooo! Zengiu i sveiko svorio zona ir man tai yra pati svarbiausia stotele siame projekte. Tad is viso atsikraciau lygiai 18kg. Liko 2 kg iki programos minimum ir 7kg iki galutinio tikslo. Iki, merginos,begu dirbt.
Tramaparampampammmmm!!!!
2015-11-26 08:38:29
Sveikinu ir baltai pavydžiu... Turite nemažai užsispyrimo. Man jau nemažai atrodo ir 10 kg... Tiek svorio numetusi turėsite pakeisti visą savo garderobą :)
2015-11-26 09:34:22
Na tu ir saunuole esi :) Sveikinu labai labai :)
2015-11-26 09:54:13
Super! Tvirta motyvacija ir kasdienis darbas tikslo vardan davė fantastiškus rezultatus. Smagios dienos!
2015-11-26 13:14:33
Siryt vaziavau i darba ir klausiausi Adeles irasu. Galvojau apie si bei ta ir...apsiverkiau. Emociju buvoo kiek per daug. Dalinuosi man grazia daina, gal ir jums patiks, tikiuosi,kad linkas suveks.

https://youtu.be/PsZJvlpzAFc

O darbe visos pasveikino pasiekus sveika svori ir as nebeesu sunkiausia! Skiriasi tik 1 ar 2 kg, bet nesvarbu ,As aplenkiau!
2015-11-26 18:11:56
Sveikinu, įkvepiantys pasiekimai! Dėkoju, kad pasidalinai jais ir puikia daina. Mano svarstyklės šįryt taip pat rodė 72 kg., panašiai tiek pat svorio (apie 16 kg) esu netekusi (savarankiškai, ne šitoj progamoj) ir labai panašiai (apie 10 kg) norėčiau netekti, todėl dar įdomiau bus rezultatus stebėti, vytis, neatsilikti
2015-11-26 20:56:37
Aciu visom parasiusiom, labai smagu! To palaikymo taip reikia visom, as manau. Grizau namo ir radau dar viena dovana(kuria pasirupinau pati, bet momentas labai geras istiko)- lietuvisku knygu siuntinukas, Ir naujoji Pauliukeviciaus knyga atejo- apie motyvacija- kaip tik ko man reikia! Pradejau iskart skaityti-parasyta paprastai ir aiskiai. Gera abecele, ir jumoro yra. Va, dar viena plyta mamo motyvacijai paremti.

2015-11-26 20:57:00
Gaudre- o koks tavo ugis? Ir kokia diena pasirinkai savo luckyday? Motyvacijos tau, panasu, netruksta, tad tikrai ateis laikas, kai dziaugsies savo rezultatais!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS