Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-11-24 13:48:40
SNINGA!!!!!!!!!!!!!!!
Ziopsau pro langa ir akiu neatitraukiu. Snaiges ,,slapios,, ant zemes kaip mat istirpsta.
Man jau Kaledu nuotaika!
2015-11-24 16:07:05
Sveikos, sveikosios! Džiaugiuosi jūsų rezultatais, noriu pasiekti panašių. Neseniai sulaukiau 49 rudens. Iki užsiregistravimo (11-23) savarankiškai numečiau apie 16 kg. Svajoju kartu su jumis ir KILO komanda sveikai valgydama ir sportuodama atsikratyti dar apie 12 kg ir visiškai išsitiesti.
2015-11-24 19:41:20
sveika Gaudre! Smagu kad prisijungei, tikimes bus aktyvi ir pasakosi kaip tau sekasi, jei jau sugebejai savarankiskai tiek numesti, tai esi tikra saunuole! labai butu idomu suzinoti tavo istorija, papasakok! mes stengiames cia viskuo dalintis, nes is kilo gaunam mitybos ir sporto programa, o su motyvacija reikia paciom susidoroti! tad palaikom save ir kitus...
2015-11-24 19:45:49
tai va, iskilo nauja pagunda. gatvese atsirado ziemos pranasas- spurgu kioskai. jie dideli, ispuosti, prikrauti spurgu ir i juos panasiu kepiniu, apkabineti sventiskom lempelem.kvepia puse gatves. anksciau nupirkdavau maiseli spurgu i namus- visi jas megsta, i kuna ejo tik man vienai(kokia neteisybe). dabar pasistatau palto apykakle, salika vynioju ant nosies ir istiesus nugara bei itraukus pilva(drauge pasakytu ir atstacius papus, bet as taip dar neismokau) sokejos zingsniu kaip mane moke praeinu pro ta kioska. ir NEPERKU!.
2015-11-24 20:39:14
Sveika Piesinys, kaip artima tai, ką parašei! Ir aš pagaliau išmokau praeiti pro kepyklėles iškelta galva. Tai padaryti pavyko tik tada, kai supratau, kad jokios dietos man nepadės, reikia iš esmės pakeisti gyvenimo būdą. Visos dietos baigdavosi vienodai -plius n kg ant užpkalio. Dabar jau visi aplinkiniai kamantinėja kaip čia aš taip stebėtinai išgražėjau? Visi nori tokio rezultato, bet tikisi, kad pasakysiu tos vienos piliulės pavadinimą ir labai nusimena, kai pasakau, kad taip reikia gyventi visą laiką. Ne viskas sklandžiai sekėsi, pradėjau nuo mažų dalykų, kaip cukraus, miltinių skanėstų atsisakymo, vėliau pradėjau reguliariau ir dažniau valgyti, dar vėliau galvoti ką valgau. Esu ne jauniklė, suprantu, kad geriausiai pagalbos kreiptis į profesionalus. Dar vėliau nusipirkau Andriaus knygą Tobulas kūnas ir kreipiausi į geriausius. Gyvenu Lietuvoje, kaime, kas dieną važinėju į darbą, todėl sportuoju namuose pagal sudarytą programą su gimnastikos kamuoliu, svarmenimis ir kilimėliu. Dar tik antra programos diena - sekasi nelengvai. Maisto tikrai pakanka, kadangi jau kurį laiką panašiai maitinausi savarankiškai. Neišmokstu išgerti pakankamo kiekio vandens, gal patarsit kaip jūs tai darot?
2015-11-24 21:47:41
Kaip saunu! Esi visiskai teisi, ir pradejai kaip reikia! Butent tai ir yra sunkiausia- galvoje pora jungikliu pakeisti, suprasti, kodel tas svoris auga kodel jis nekrenta ir ka daryti... Tau dar galetu patikti Cihita, jos tema yra ,,man pavyks,, -paskaityk, kai turesi laiko. Turetumet rasti daug bendro. Tavo gyvenimas kaime duoda galimybe sveikai maitintis- juk daug ka gali uzsiauginti. Nezinau, kiek mano temos esi skaiciusi, bet as rasau labai daug- ir aprasau beveik kiekviena savo diena.Taip pat rasau ir i kitu temas. Man tai antras bandymas numesti svori, tad dabar itin daug dirbu su savo motyvacija ir kaupiu zinias, kad tai man butu paskutinis kartas.
Su vandeniu nera ir man lengva, Troskulys ateina po truputi, Man liepia isgerti 2,4 l vandens daugiausiai man yra pavyke 1,5l. Tiesiog vanduo visad po nosim ir stengies...
Kai turesi laiko,paskaityk visa foruma- cia yra vyke daug ivairiu diskusiju ir gali buti rasi ka nors naudingo sau.
Dideles tau sekmes Gaudre, ir rasyk, pasakok, kartu smagiau.
2015-11-24 22:00:31
Sveika Gaudre,prisijungusi prie mūsų ! Pradžia visada yra tuo ir įdomi,kad viskas dar nauja,nepatirta,nežinai,kas priekyje laukia. O laukia ilgas ir sunkus DARBAS SU SAVIMI.Kaip pavyks su savimi susitarti,tokie bus ir rezultatai. Pačioj pradžioj svoris kris lengvai,viskas bus lengva,paprasta ir aišku, bet... Aš čia jau beveik du mėn. ir įsitikinau,kad reikia įdėti didžiules pastangas,norint sulaukt geresnio rezultato.Ypač nugalint save !!! Tai svarbiausia !!! Reikia aklai pasitikėti dietologo, trenerio patarimais,viską vykdyti iki galo. Aš pati irgi esu panašaus amžiaus,tad irgi sunkiau sekasi sportuoti,tačiau padeda valia [AČIŪ SAVO CHARAKTERIUI]. O kas liečia vandens gėrimą,tai toks šokas būna tik pradžioje, vėliau priprasit... Aš pati tai geriu ant karto po puodelį,tuojau pat įsipilu kitam kartui ir pasidedu prieš nosį, ką bedaryčiau.Ir taip visą dieną sistemingai maždaug vieną puoduką į valandą. Beje,kiek jums Gaudre paskirta išgerti? Rašykit viską,įdomu,kaip seksis, būsim kartu, vienos kitą palaikysim, stiprinsim dvasią ... Laukiam žinių iš tavęs !!! SĖKMĖS !!!
2015-11-24 22:10:59
Dar visko neparašiau,tad pratęsiu. Vandenį gerti labai naudinga,tiesiog greičiau išsivalo visi toksinai.Pradžioj šlapimas buvo tamsios spalvos,turėjo kvapą, o dabar,po beveik dviejų mėn. tapo šviesus, bekvapis. Ir ,,ant veido'' matosi akivaizdžiai,nustojo tinti akių vokai,brinkti veidas,oda tapo lygesnė,drėgnesnė. Manau,kad svorio metime vanduo suvaidina didžiulį vaidmenį!
2015-11-25 13:32:53
Ačiū! Jūsų palaikymo galia akivaizdi - kaip mat prieš mano akis atsirado pilna stiklinė vandens;)
2015-11-25 13:38:38
Tik nepersistenkit su tuo vandeniu. Keliu litru vandens tikrai nereikia isgerti, isplausit ne tik toksinus, bet ir visas reikalingas medziagas. As geriu ryte stikline, apie 1 val. pries pietus stikline, i darbo pabaiga apie stikline, jei norisi vakare stikline, vakare arbatos nemaza puodeli ir pries einant miegoti. Tai gaunasi 1-1,4 l. Jei sportuoju isgeriu 1 litra sporto metu. Siaip esu skaiciusi, kad visi skysciai isiskaiciuoja i ta kieki.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS