Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-11-20 10:50:03
...vieną savaitę per mėnesį...
2015-11-20 20:45:34
na matai,ir man toks ziemos vaizdelis yra tikra pasaka ir patinka labiau uz vasara. Saunuole, gerai tau sekasi, smagu, kad grizai i foruma. Namuose jauku, ir tai svarbiausia! O tas darbelis po truputi nusidirbs...
2015-11-20 20:52:37
mano drauge(gyvena NL) skambino, kad skubeciau bilietus ,,po pigiaja,, pirkti i Lt, dar nezinojo, kad mano planai keitesi..As ja uzkreciau knygu muges ideja, dabar ji ,mane aplenke- bilietus jau turi, apeis visas muges...Na ir as dabar pudrinu seimynai smegenis, kad mane isleisti tiesiog butina!jau sutarem, kad kartu apsuksim knygu muge, eisim PAVALGYTI, ir ...na na na.. Va apie ka svajoja emigrantai- apie pilva!
Taigi, gaunu as tos lietuviu sventes programa kur bus kita savaite. Apie berneliu uzeigos restorano atvykima nieko neraso. Skambes klasikine muzika, dziasas- saunu,. Bet va, sakotis turbut neatvaziuos.negi klausi, ar bus...turbut Pauliukevicius paskambino ir uzdraude lietuviskus restoranus, pasake turim cia toki Piesini, neatlaikys...
2015-11-22 07:43:14
Tikriausiai visi dar miegat, as tai atsikelusi.Siandien mano sverimosi ir matavimosi diena, kartu ir luckyday. Rezultatas nedidelis- tik min 200g. Per praejusia lucky day privalgytas 1,5kg nukrito per 3 dienas, pagalvojau, va, kaip gerai einasi- ir tuomet uzstrigo.Vakar issimiegojau, pasportavau,tai gal ir grisiu i ritma. Paklausiau dietologes apie galimas stopu priezastis atmetant nukrypimus nuo mitybos plano. Jos atsakymas, kopijuoju

porcijų mažinimas, ingredientų nesvėrimas, reti valgymai, prastas miegas, bloga emocinė būklė, per mažas krūvis - daug rodiklių, tačiau visus atskirai reik analizuoti pagal atitinkamą atvejį :)

ka as galiu pasakyti, lyg ir taip. dirbau 2 savaites is eiles be poilsio dienu. miego truko, sporto irgi, tarpus tarp maitinimosi islaikydavau ne visada. Tad yra kur padirbet!

Vakar teko pavaikscioti po parduotuves- reikejo isigyti bent pora drabuzeliu,nes su esamais jau nebepavyksta issisukti. Buvo keista matuotis 2 dydziais mazesnius, nei anksciau. O man dar keisciausia yra tai,kad pati ,,kitokia,, nesijauciu-esu vis dar tas pats Piesinys,kokia visada buvau. Na, nusivyniojo tie 17 kg, ir tiek...
Dar liko nepilnas kg iki sekancios stoteles, bet dovanele sau jau pasidovanojau, neiskenciau- tai buvo naujas Adeles CD. Jis taip greitai buvo perkamas, kad pabijojau po to nebegauti.Po to pabandziau sudaryti su savim sanderi,kad paklausysiu tik tada, kai jau bus tie 72kg, bet irgi ....Na kaip nepaklausysi nauju dainu. Belieka spirti sau i uzpakali ir liepti ta isankstine dovana uzsidirbti!
2015-11-22 09:17:38
Tikra saunuole, 17kg yra laaaabai daug. O tai tau tapo misija imanoma, dziaugiuosi tokiais pasiekimais, matau cia dar ne pabaiga. Kiek dar kg iki tikslo turi?
Save myleti dar nenuodeme, kad ir smulkmenos labai pakelia nuotaika :) gali pasidovanoti dar viena dovana jau pasiekus tarpine stotele :) tikrai manau verta. Juk zmogus pats pasikeicia is esmes toki kelia nuejes. Pasikeitimas ne tik isore bet ir vidumi. Juk tampam disciplinuoti ir labai isrankus :)
Del stopu - geras miegas daro stebuklus. Taip pat ir poilsis, nepervargti. Zodziu jokio soko organizmui. Anksciau kai buvau kilo.lt nare turejau stopa del svorio, bet ji lengvai issprendziau pati - padidinau sporta ir sumazinau vakariene. Paskutini valgyma pasirinkau labai lengva ir mano skrandziui labai priimtina maista :) Tikrai issijudino tas stopas.
2015-11-23 10:02:46
Oi Piešinukai, kaip aš džiaugiuosi kartu su tavimi! Šaunuolė, aš noriu pasivyti tave, nes tu jau gerokai mane pralenkei :-).
Kaip Adeles CD, patiko? Aš turbūt atsilikusi, nes nežinau kas tai per CD..........
2015-11-23 13:29:07
aciu aciu, kad palaikot! Gera ideja tavo, Modestute, palengvinti vakariene, sportuoti daugiau niekad nepamaiso. Kaip vakarieniauji pati? man irgi jauciasi ar as varske valgau ar kepta vista- nors kaloriju skaicius panasus.lengvumo jausmas skiriasi.Ar mazini kalorijas vakarienei?
Cihita, ir as atsilikusi. Cia mane dukros apsviecia, kad pries drauges geda nebutu. nes mama tik darbu domisi. Apie Adele zinojau is ankstesnio jos albumo, dukra dave paklausyti, tikrai grazu. Po to dainininke atsidave motinystei ir po 5 metu isleido nauja dainu albuma, Sios dienos Lieruvos ryte apie ja raso. Jos CD prekyboje pasirode penktadieni, as ejau pirkti visai ko kito ir pamaciau jos albumus perkant. Pasidaviau madai ir reklamai ir taip spontaniskai isigijau. Nesu melomane, tik kartais uz ko nors uzkliuvu . Nezinau, ka pasakytu ,,ismanantys,, bet as pirkiniu dziaugiuosi- man jos naujos dainos grazios. Belieka sia dovana dar uzsidirbti...
O mano dukros ruosia laiskus kaledu seneliui ir olandu sinterklasui(baisiai joms pasiseke, dukart gauna dovanu) maniskis irgi vis dar mazas vaikas, ir jam reikia dovanu. Tada reikia is man, irasiau i pageidavimu sarasa tik viena nora- bilieta i Lietuva...
2015-11-23 13:41:13
Jei vakarienei skirta 400 kcal, tai yra is kur mazinti :) Man kazkaip nelogiskai atrodo toks pat kaloriju kiekis kaip pietums. Pas mane plane tik 200 kcal, tai nera is ko ir mazinti. Dazniausiai as valgau gryna varske, nes man vakare nelabai norisi valgyti.
O as irgi kazkaip jau laukiu Kaledu, tai va prisipirkau visokiu papuosimu namams, zvakiu, zybintu, ant langu kabanciu zvaigzdziu.... O dovanu dar nepradejau pirkti... O ir pati net nezinau ko ir noreciau :)
2015-11-23 17:14:44
ziemos sodo
2015-11-23 21:50:54
oi, gerai, kad priminei :) na bet sita kaledine dovana tikrai dar negreit gausiu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS