Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-11-12 19:52:11
ats rasi FBe...
2015-11-14 15:15:45
Na kaip tavo sunkusis savaitgalis? Ar pavyko normaliai maitintis?
2015-11-15 08:27:16
Paryziaus ivykiu fone sunku ka ir rasyti. viskas atrodo nebesvarbu. kasdien skaitom apie dramas ivairiose pasaulio vietose, tik atrodo viskas taip toli ir nesuvokiama. sikart jauti siauba cia pat. mano vyro broliene prancuze, jos seima nenukentejo, bet isgastis baisus. uzuojauta auku seimoms...
mano savaitgalis dar tesiasi. 2 paras jau atlaikiau, dar viena liko, kol kas viskas einasi gerai. mitybai nenusizengiau, tik tarpu negalejau islaikyti- budavo tarp priespieciu ir pietu 5 valandos ne vandens neturejau laiko isgerti, cia jau ne nuo manes priklauso. bet maistas buvo teisingas.
mano stopas issijudino. praeita sekmadieni gerai paplaukiojau baseine, aplankiau pora pirteliu(cia is serijos viena fizine veikla keisti kita-organizmui siurprizas) tad 3 dienas neisejau is tualeto.,visi susikaupe skysciai ejo lauk. is tikruju savo organzima reikia pazinti, maniskis linkes sulaikyti vandeni, tad ir tas stopas buvo netikras.
tad siandien 72,9kg atsikraciau 1,3kg per savaite, daugiau kaip puse buvo ,akivaizdu, vanduo. Liko 1kg iki mano sekancios stoteles- sveiko svorio zonos.
baigiu valgyti savo sekmadienine bandele ir turiu begti, iki forumietes, kai grisiu, aplankysiu, tikiuosi rasiu pasakojimus kaip visoms sekasi.
2015-11-15 13:48:51
Tikra tiesa Diana, kai pacios esame isvykusios i kitas salis, tai dar arciau tie ivykiai atrodo... Per zinias pas mus kartojama, kad NO negresia teroro ispuoliai, bet tai grynas melas. Juk paskutiniu metu musulmonu srautas pas mus plustelejo didelis ir tikrai neaisku ar tarp ju nera atvykusiu su teroro misijomis. Musulmonai yra savo tikejimo fanatikai, o kur fanatizmas, ten nieko gero nelauk.
Bet dziaugiuosi labai del tavo rezultatu ir linkiu, kad ta tarpine stotele pasiektum kuo greiciau. Zaviuosi tavo sugebejimu laikytis plano be jokiu nukrypimu. Tu tikra saunuole :)
2015-11-15 17:01:34
na va, prisedau, siuo metu ramu, tai ziuriu, ka veikiat. pas mus lauke lyja, o pas jus? turbut namie nesedit. vakar mano vyresniosios drauge manes nepazino. sako mano dukteriai- f..k kas cia dabar su tavo mama nutiko??
as ir sakau saviskei(neapsidziaugusi) -kas cia pas jus per zodynas, ar jus cia dabar taip kalbat, ka tai reiskia ir ...maniske tik guztelejo peciais ir dingo man is akiracio, O kaip jus susitvarkot su savo paaugliais?
einu paziuret ka man kitai savaitei valgyt, kazka reik pakatalioti pirmadieniui negaliu dabar iki parduotuves nueit.
2015-11-15 19:46:39
Pas mus jau sniego yra :) O rytoj pranesa ir visa diena, kad snigs :) Siaip gal ir grazu, balta, sviesu... Ziema net man patinka sniegas, na tik vairavimo salygos ne itin super..
Paauglyste sunkus laikotarpis, daznai nei graziuoju nei piktuoju negali susitarti... O didziausia problema tai ineternetas, sunus jei galetu, tai visa para sedetu... Tad tenka riboti, isjungineti..
2015-11-16 15:06:30
Lietuvoje tikras ruduo :-). Šiandien saulė švyščioja, apie 10 šilumos. Puikumėlis, visur žaliuoja, nors lapai jau nukritę. Man tai laaabai patinka :-). Važiuoti gali be baimės, neslidu (turėjau baisią avarija dėl kelio slidumo, kur per plauką likau gyva ir sveika). Taip ir Kalėdos netruks ateiti. O po to bus saulėgrįža, dienos šviesesnės, kad ir šalta nebebus taip ilgu laukti pavasario :-).
2015-11-16 20:06:23
ar labai tingisi nuotraukyte imest? tokie grazus aprasymai, beveik isivaizduoju. Nora, gali pradeti debeseli link musu kreipti, ziu, bus ir pas mus baltos kaledos.O va man tas rudeniskas lietus patinka, ir kiek zmoniu pazistu, esu tokia vienintele. na kazkas tokio ,,lietaus muzika,, ir pan. ir kazko grazaus- kaledinio stebuklo laukimas, nuojauta. ai ,nekreipkit demesio,gerai Cihita pasake, kad esu pripiesus....mano gimtadienis vasara ir jei lyja, einu su skeciu pasivaikscioti- viskas tada taip kvepia! o plieskiant saulei ima tinginys...
2015-11-17 10:03:19
Va o mano gimtadienis rudeni, tai man tas saulytes kaitinimas ir pievu kvapas tiesiog kaifas... Reiks pafotografuoti baltaji grozi, net paciai siandien vaziuojant i darba pasirode labai grazu... medziai balti, kaip is paveiksliuko. Na pradedu organizuoti siuntima i NL ir LT sniego siuntinio :) tikiuosi iki Kaledu jus pasieks :)
2015-11-20 10:48:34
Mano gimtadienis vasarą, o man patinka žiema. Balta, snieguota, saulėta. Tokia, kokios pas mus Lietuvoje jau beveik nebūna. Praeitą žiemą tik vieną savaitę vaikai turėjo progos po sniegą pasiridenti... Šiemet dar nematėm jokio sniego, net šlapio. Visą savaitę lyja... Kai lyja, mėstu būti namuose, megzti, piešti su dukra, kepti obuolių pyragą. :) Vaikai jau nori rašyti laiškus Kalėdų Seniui, aš sakau - palaukime sniego... Su Kilo esu nuo rugsėjo pradžios, nukrito 8.4 kg. Paskutiniu laiku krenta mažiau, nes vis atsiranda progų skaniau pavalgyti. Šventė darbe, seminaras su pietumis, visos grupės buhalterių susitikimas, giminės suvažiavimas... Kai kurios progos tampa Lucky dienomis, jei ne, tai stengiuosi valgyti, tai kas tinka man. Nevalgau padažų, bulvių, valgau tik mėsą su daržovėmis, šiek tiek paragauju užkandžių ir vyno. Kavą geriu be cukraus su mažu gabalėliu saldumyno. Kadangi svoris vis tiek krenta maždaug 800-1000 g per savaitę, išskyrus vieną savaitę per savaitę, tai motyvacija nepradingsta... Beje, su sportu draugauju labai mažai. Vieną kartą per savaitę einu į jogos treniruotę su grupe, pėsčiomis į darbą ir iš darbo, ivairūs darbai namuose ir aplink namus.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS