Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-11-06 10:44:54
Truputi liudna Diana, kad planai keiciasi, bet nieko nepadarysi... O mintis skristi vienai irgi labai puiki, galesi daug daugiau nuveikti viena, su draugem susitikti, pailsesi nuo visu rupesciu :)
2015-11-06 12:34:20
vaje...kazkas man zada iskepti namines duonos! mano dienos jau niekas sugadinti nebegali! aciu! ka nors vis tiek sugalvosiu. juk laisvu dienu turesiu, dukrai varzybos sestadieni, tad ir 3 -4 dienoms skrisdama, speciau grizti....va, as vis tiek planuoju...
2015-11-07 19:19:38
nuveze maze i manieza, nuvaziavom su saviskiu po parduotuves pavaikscioti. man tikrai reikejo nauju kelniu darbui, o tai su tom kliosinemis tapusiomis atrodziau kaip klounas, beliko tik raudona nosi uzsisegti. ateinu i parduotuve, pasitinka pardaveja, mane zinanti gal 10 metu, zvilgt ir sako, tai kelniu atejote. taip sakau, reikia nauju. gerai sako, einu tokio dydzio paieskoti, ir sako 2 dydzius mazesni, nei praejusi karta. as-oi, gal tik 1 dydzio mazesniu paziurekit...bet pardaveja,kaip jau atspejot, buvo teisi. sypsena nedingo visa diena man nuo veido, o maniskis tik juokes is manes...sako,tai jie ten dydzius pakeite! na, ar ne... bet man nuotaikos nesugadino, vyras jau aprupino mane rytojaus rytmetinemis bandelemis ir viskasyra taip kaip turi buti.
2015-11-07 20:35:52
Na tokiais momentais ir pasijaucia darbo rezultatas :) juk tada dar didesne motyvacija atsiranda nenuklysti nuo pradeto kelio, o ir pasitikejimas savimi dar didesnis :) Saunuole Diana, skaniu tau bandeliu rytoj :)
2015-11-08 07:43:42
mano mielas sekmadienis su bandelemis. paklausite, kaip svoris? ogi niekaip. aisku, kad stopas.penktas.bet as jau jutau visa savaite, kad istinusi ir svoris nekrenta. o gal ir praeitas matavimas buvo itin ,,issdziuves,, bet yra kaip yra -plius 200g. taigi, net praejusio lucky day svorio neatsikraciau. bet nepanikuoju, labai tikiuosi, kad cia laikina. juk rezimo laikausi. mitybos, suprantama, su sportu nedraugauju-niekaip neradau jam nei laiko nei energijos,
bet va, zadam vaziuoti visi i baseina, simta metu nebuvus. gal ir issijudins tas stopas, papasakosiukai grisiu. naujo maudymosi kostiumelio dar neturiu, tikiuosi dabartinis ,,nenuplauks,, o jei ir nuplauks....
2015-11-08 15:04:09
Papasakok kaip sekesi su tuo maudimuku, ar nepametei?
2015-11-08 16:34:37
toks klausimas kilo ir maniskiui, jis irgi siryt susirupino kaip cia bus su tuo mano maudimuku. ogi gerai, tik pakeiciau mada. kelnytes igavo sijonelio forma, o virsutines tankini dalies dirzelius sutrumpinau, ir likusi dalis buvo neaptempta, bet laisvai krintanti.
nepameciau.
2015-11-08 21:26:18
Na svarbiausia nepametei, bet kitam kartui jau gal teks nauja isigyti :) Kaip tavo lucky day praejo?
2015-11-09 13:10:48
Lucky day kaip visada, bet svarstykles kita ryta(si ryta) nedziugina. Sedejau masinoje ir galvojau, kaip bus toliau, kad svoris taip jautriai reaguoja i pora bandeliu... Bet darbe smagiai staipausi su nauju kostiumeliu, 2 dydziais mazesnem kelnem ir vienu dydziu mazesniu svarkeliu. Visu bendradarbiu vieninga nuomone pas mane labiausiai pagrazejo uzpakalis!
2015-11-09 13:52:37
Oi, kaip smagu, džiaugiuosi :-). Net dviem dydžiais, kažkas nerealaus! Nors, gerai pagalvojus, tai tavo darbo vaisiai :-). Pas mus yra sakoma: niekas nematok ą tu įsidedi į burną, bet visi pamato kaip tu apsirengusi. Arba - sutinka pagal drabužį, o palydi pagal protą.
Taigi, mielos moterys, sutikite, kad drabužiai mūsų gyvenime vaidina didžiausią vaidmenį. Nuo jų priklauso mūsų savijauta, nuotaikos, kitų požiūris į tave. O jei tas drabužis net 2 dydžiais mažesnis ir dar pasimato, koks gražus tavo aptemptas užpakaliukas, iš vis gyvenimas pasidaro kaip pasakoje :-).
Piešiny, pasidžiauk savo rezultatais ir......... neužmik ant laurų, nepastrik. Dar nepasiekei savo tikslo, dar reikia pasistengti, dar negalima atsipalaiduoti, tokiu tempu reikia judėti į priekį. Sėkmės!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS