Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-11-03 18:05:33
maniskis- tai jau baigi ploneti?
as-neeee, dar liko...
maniskis- kur liko? anoreksijos nebus?
as-kur anoreksija?
maniskis -na, kai jau pradedi ka nors, tai visi i sali ir pirmyn
as-o kas? kam nors blogai?
maniskis su mazyle-mums blogai!
as- kas blogai?
jie-nevalgai su mumis saldainiu!!!!!
2015-11-03 20:09:00
Mane tik ka istiko moralinis smugis- zlunga mano didysis planas su dukryte nuvykti i Lietuva...O svajojau nuo vasaros. Mano mazei varzybos ir trenere visada draudzia vaikus ,,issivezti,, -atostogos ne atostogos- sako, o kam mes tada cia dirbam?...
belieka galvoti koki susvelninta varianta- pvz vienai tik i knygu muge ar panasiai, bet taip nusivyliau,,,
2015-11-03 20:53:48
Vienas išmintingas žmogus man vis sakydavo - nėra padėties be išeities...
Ir jis buvo absoliučiai teisus. Kiek kartų sau tyliai mintyse esu pridūrusi - ...ir pakankamai geros.

;)

2015-11-04 10:52:46
Oje, Piešiny, tai neatvyksi pas mus? Visai nevyksi į Lietuvą? Tai gal vėliau, ne vasarį, per kitas atostogas galėsi? Na bet kokiu atveju galvok pozityviai, jei ne šiais, tai kitais metais būtinai atvyksi :-).
Liūdna, kai žlunga svajonės...... , bet paskui pradedi galvoti, kad gyvenimas tuo nesibaigia, kad didžiausias tavo turtas - tavo vaikai, kad tą sėklą, kurią kurią pasėjai, turi auginti, puoselėti, prižiūrėti, globoti Vaikų pasiekti rezultatai ir bus tavo džiaugsmas ir atlygis, už kuriuos kartais tenka paaukoti ir savo svajones...
2015-11-04 13:37:28
Rytoj turiu pokalbi su trenere.bandysiu issiaiskinti, ka ji planuoja daryti su treniruotemis pries tas varzybas, juk atostogu savaite. Kaziuko muge tai nuplauke, o visa kita dar neaisku. Bet panasu, kad mazoji apskritai negales niekur skristi. O mano planas buvo -knygu muge-Druskininkai-Kaziuko muge. Tame tarpe susitikimai su draugais ir pan. Ko gero skrisiu viena trumpam, bet nusivylimas toks didelis kad nieko negaliu galvoti. Pirmiausia ta piliule reikia nuryti, po to bus matyt.
2015-11-04 16:30:51
Nepanikuok dar, gal pakalbejus su vadove viskas issispres ir galesit skristi kaip planavot :)
2015-11-05 19:54:06
Kalbejau su trenere, dukryte niekur skristi negali. pasisnekejom su maze placiau,pazadejau rasti kita alternatyva, pavyzdziui velykoms kur nors, nors ir ne i Lietuva. Aisku i ta kelione butume dviese skride, ne keturiese, nes vyresniajai abitura, nori pasimokyti, o vyras vis tiek namu butu likes ganyti. Palauksiu sausio, paziuresiu kas ir kaip, ir gal padarysiu kaip praeitais metais padariau- tuomet viena ilgam savaitgaliui buvau atskridus, nuejau i knygu muge(labai skaityti megstu) i teatra ir su kruva draugiu susitikau- trumpai buvau,, bet pasikroviau visam pusmeciui. Na, nenusimenu, ka nors vis tiek sugalvosiu, i Lietuva vis tiek vaziuosiu....
2015-11-05 20:07:16
Jeeeeee! Geras sprendimas ir puikus užsispyrimas :-). Liuks, negaliu gi tau pasirodyti stora ir subobėjusi :-))))))) lekiu sportuot :-))))))))
2015-11-05 20:32:04
taip, Cihita, rezervuok man vysniu uogiene
2015-11-06 09:26:06
Kol tu susiruoši atvažiuoti, sode bus šviežių uogų :-). O jei suspėsi anksčiau, tai mano atsargų užteks iki sočiai :-). Tau iškepsiu bandelių, kuriuose bus vietoje cukraus medus, naminė varškė su cinamomu ir eokologišku medumi, naudosiu ekologiškus kvietinius miltus be glitimo. Žodžiu labai stengsiuosi :-). Dar iškepsiu naminės duonos. Ko dar norėtum? :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS