Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-08-11 09:25:55
Sveikos gyvos jauniklės:):). Man irgi 40m ir 4mėn.
2015-08-11 13:24:27
sventa pietu pertrauka, tai ilindau i foruma. gerai Loretuk, kad uzsukai, labai tikiuosi kad man laiku nusuksi ausi, kai pradesiu per rimtai ziureti i gyvenima
2015-08-11 13:25:31
Taip Cihita, faina tie pagrandukai, manoji mazoji pries kaledas taps desimtmete. Neleidzia mums senti, ar ne?
2015-08-11 18:48:13
va ir as pasigirsiu- siandien sulaukiau pirmo komplimento, kad gerai atrodau! Is kolegos vyrisko. Nurasem viska,, gerai pavykusiom ka tik pasibaigusiom atostogoms,, Bet juk mes geriau zinom, ar ne?...
2015-08-12 14:37:24
Sveikos :) Prisijungiu prie jūsų. Aš kilo.lt tik nuo vakar, taigi tik pati pradžia... Man 43, norėčiau numesti kokius 20 kg - bet labai skeptiškai kolkas į tai žiūriu :( Visą gyvenimą laikiausi visokių dietų, pavykdavo, kol jaunesnė buvau, numesti gana greitai. Dabar, su metais, jau abejoju kaip čia seksis, bet jau trauktis nėra kur - kaip sakoma didžiausia bausmė moterims - "nėra ką apsirengti" :) vakar pirmą kartą pabandžiau sportuot - po 10 min upeliai prakaito - širdis atrodo iš krūtinės iššoks. žinoma - nepadariau aš visko 9gal tik trečdalį) pagal programą. Gerai - kad turiu palaikymo komandą namie - dvi dukrytės: sportavom vakar kartu - ką aš darau - tą ir jos (beje, be jokių sunkumų). laukia šiandienos, kada jau vės sportuosim - tai man jau negražu bus jei nepasiryšiu šian pasportuot... žodžiu - laukia ilgas, tolimas ir didelis darbas su savim :)
2015-08-12 14:52:04
Sveika prisijungusi Mey:) O dėl sporto man nereikia persistengti, jeigu nepajėgiate padaryti. Tai yra normalu tik pradėjus sportuoti. Įkeliu komentarą, kurį gavau iš sporto trenerės, nes ir man buvo tokia pati problema pradžioj: "Pirmą savaitę galite atlikinėti 1, antrą savaitę – 2 ir tik nuo trečios savaitės – visas 3 kiekvieno pratimo serijas. Pačioje pradžioje taip pat galite atlikti mažiau pakartojimų, tarkime - ne 20, o 12-15. Ilgainiui sustiprėsite ir viskas pavyks nesunkiai." Man trečia savaitė ir man jau pavyksta visus pratimus atlikti pilnai:) Tad nenusiminkite, savo mergytes į kompaniją ir smagiai pasportuokite :)
2015-08-12 20:08:11
Sveikos, prisijungusios! Dar viena recepta turiu toms, kuriu laukia ilgas kelias. Bent as jau taip gyvenime visada dariau, ir man visada tai padejo. Dalinuosi- jis labai paprastas.
Gyvenk savo diena, isgyvenk ir megaukis kiekviena akimirka. Uzpildyk ja ir susikoncentruok tik i tai ka darai dabar, siuo momentu ir pasistenk tai atlikti kuo geriau. Apie darbus, kuriuos reikes atlikti rytoj, pagalvosi rytoj. Atsikeliai, pasimegauk dusu. Pusryciu metu dziaukis kava ir vaizdu uz lango- miestas bunda. Jei dirbi ar mokaisi, galvok tik apie ta uzduoti, kuria siuo metu atlieki. Sportuoji, galvok tik api si pratima. Pamatysit, kaip per trumpa laika nuveiksit daug darbu, o rezultatai atsiras kaip is nieko. Ir svori metant- taip pat- dabar valgau kose su avietem, skanu. Sportuoju, gera. Pasisversiu RYTOJ. Siandien darau,ka privalau daryti. Ir negalvoju, o jeeee kiek dar daug, kaip toli eiti. Tas laikas ateis. Sekmes visoms!
2015-08-12 21:33:33
Koks geras ir pozityvus poziuris: )
2015-08-12 22:29:47
Ne metuose esmė...žmogus sensta nuo pat pirmos minutės kai ateina į šį pasaulį...
2015-08-13 19:52:32
Mey, kaip praejo pirmosios dienos?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS