Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-11-03 09:39:58
Bet ar ne per mazai Piesini sunaudoji kaloriju? Juk jei priespieciams mazini vaisiu normas, tai max 100 kcal, o ir pietums kazin ar sieki 400 kcal? Ar dedi i koses sviesto?
2015-11-03 13:08:13
As perziurejau kalorijas. Man buvo paskirta 1500kcal ir iki siol to laikausi. Labai tiksliai susidelioti mityba kad tiek ir gautusi, ne visada pavyksta, paprastai buna apie 20 kal paklaida. Priespieciai pas mane is tikruju kuklesni, bet as valgau sotesnius pusrycius, sakysim ne 80g avizu bet 100 ar 120.Man sociau ir skaniau.na neiveikiu as 7 mandarinu.o kiek daugiau dribsniu- mielai. Koses verdu be sviesto ir netgi be pieno- su vandeniu, bet pienu uzsigeriu ta kose valgydama, Ka as zinau kodel as tu ,,miksu,, nemegstu, viska atskirai...
Taip pat pastebejau, kad man tas baltymu/riebalu./angliavandeniu santykis yra labai svarbus, svarbesnis nei bendras kaloriju skaicius. Jei jis ta skrituliuka atitinka, visa diena neturiu jokiu problemu su mityba, esu soti.
2015-11-03 13:26:39
O pas mane kazkaip vis rodo, kad riebalu per mazai. Sunkiausia man su vakariene, dazniausiai valgau grudeta varske, kazkaip vis jos norisi ir neatsibosta. O va pietums tai viskas nusibodo ir zuvis ir vistiena....
2015-11-03 13:44:03
parasysiu tau konkreciai mano pirmadienio valgiarasti
-pusryciai varske su bananu, cinamonu, kava 392 kal be kavos
-priespieciai apelsinai(vienas laaabai didelis...) na gerai, sakykim100 kal
-pietus-avokadas su tarpuciais 408 kal
-priespieciai- pomidorai 68 kal(manau daugiau, 4 suvalgiau)
-vakariene- vistienos troskinys 423 kal.

viso 1487 kal, skrituliuka atitinka, visi riebalai butent is avokado!
papildomos kal is kavos su pienu ir daug darzoviu vakare, troskinama wok keptuveje, visgi kazkiek riebalu. cia mano varinatas- vistienos kiekis atitinka, o i keptuve sumetu morkas, paprika, brokolius ir baklazana.

trapuciai su avokadu, ar avokadas su kiausiniu tai man atradimas-sotu ir paprasta, lengva pasiimti i darba, skanu, anksciau taip nevalgiau ir riebalu dienos norma gaunu.
2015-11-03 13:46:57
klaidu padariau, bet esme tikiuosi parasiau, pavakariai o ne priespieciai ir pan...
2015-11-03 14:10:30
Hm.. labai idomu :) O kaip isdeliotos 1500 kaloriju? Pas mane 200-200-400-200-200 - 1200kcal. Tad 200 kaloriju meniu labai jau mazas pasirinkimas. Ir kazkaip paskutiniu laiku labai sunkiai sulaukiu valgiu laiko, visa diena sedziu ir ziuriu i laikrodi... Ankciau taip tikrai nebuvo.
2015-11-03 14:48:17
400-200-400-100-400 viso 1500 kal
2015-11-03 16:11:08
Pas mane 1500kcal išdėstytos lygiai taip pat, kaip ir pas Piešinį. Ir dėl "ratukų" atitikimo pritariu. Dabar trečia savaitė eina, kaip pasikeičiau savo meniu, kuriame angliavandenių, riebalų, baltymų proporcijos atitinka rekomenduojamas. Jaučiuosi kaip žmogus :) Nebeužsimanau kaip anksčiau riešutų, kai vadovavusi kilo.lt sudarytu meniu, kuriame beveik visomis dienomis riebalų buvo mažiau iki kelių kartų nei siūlė "ratukai". Gal ir per trumpas laiko tarpas išvadas daryti, bet pirmieji įspūdžiai pasikeitus meniu geri. Tiesa, kol išgavau reikiamą riebalų kiekį išlaikydama pageidaujamą kiekį patiekalų pagal tipus, teko gerokai pažaisti... :)
2015-11-03 17:21:33
As ir dar vis zaidziu, bet niekaip tu riebalu neatrandu. Daugelyje dienu baltyminis maistas vyrauja, o is angliavandeniu pagrinde darzoves, tad nuo ju jau pykina :D Paskutiniu metu noriu angliavandeniu, vaisiu, ar kokiu ryziu, duonos... O ir pilvas labai daznai gurgia lyg alkanas, nors tik valanda praeina nuo valgio :)
2015-11-03 17:39:36
Savame meniu riebalus susirinkau iš lašišos, upėtakio, vištienos ketvirčio (su odele), kiaušinių, salotų pagardinimo moliūgų sėklomis ar Mozarella sūriu, riešutų (į ryto košę ar jogurtą, kaip užkandis pavakariams).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS