Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-10-28 08:49:31
Tik teigiamai. Vadinasi, jau atrodai gerai ;)
Manęs taip pat antroji pusė visai neseniai klausė "tai ar dar kas nors liko iki tikslo?" Džiaugiasi pokyčiais.
2015-11-01 08:12:20
svarstykles mane nustebino- siryt lygiai 74kg.tad per savaite dar 1,5kg nusivyniojo.turbut tai kompensacija uz beveik 3 savaiciu stopa kuri puikiai isjudino turistinis zygis. va, merginos, kam stopas- perkat bilietus i nematyta miesta ir pirmyn 40km! receptas su garantija!
tad per lygiai 4 menesius atsikraciau lygiai 16kg.nuo klubu nusivyniojo 10cm o nuo liemens 18cm. pradedu iziureti savo figuros tipa, o buvau tiesiog obuolys.
kad butu smagiau, pradedu skaiciuoti,kiek man dar liko.
-2kg iki man sveiko svorio zonos
-4kg iki programos minimum
-9kg galutinis tikslas.
pasiekus apsidovanosiu save naujais akinukais,kad save veidrody geriau matyciau.

siandien vaziuosim i kapines, kaip ir dauguma jusu turbut. Nyderlanduose tokios tradicijos nera, musu seimoje yra. labiausiai ilgiuosi savo a.a. tecio ir uosvio. Tetis isejo tik gimus mano pirmagymei-dar suspejo ja pakrikstyti.tuomet abu su mano mama isdidziai veziojo savo anuke vezimeliu, o tetis ejo prieky ir stumde i salis sunu palikta ,,dziaugsma,, kad ginkdie mociute su vezimeliu i juos neivaziuotu...visada sakydavo man- nepamesk proto, buk tvirta. Uosvi i amzinybe islydejom pries 2 metus, buvom visi salia ta akimirka. Labai gerai su juo sutariau , buvo man tikras draugas- vis pasisnekedavom apie zmones ir gyvenima, man labai padejo. Paskutine minute pries iseidamas man paspaude ranka-,,laikykis,, As uzspaudziau jam akis.
Abu prisake man,kad visada gyvenime turiu islikti tvirta, kas benutiktu.Bet taip as ju ilgiuosi, taip daug tureciau ka papasakot...
2015-11-01 11:06:04
Na tu ir saunuole, rezultatai tikrai superiniai, o ir dar karta irodei, kad judejimas tikrai duoda rezultatu. Tavo tikslo siekimas 100 % irodo tavo stiprybe ir dvieju mylimu zmoniu palinkejimai tau tikrai pildosi. Pas mus Norvegijoje irgi nera tokios tradicijos, tad ta diena kazkaip kankina ilgesys ir prisiminimai isejusiu zmoniu. Tokiomis dienomis ilgiesi Lietuvos, paliktu ten brangiu zmoniu. Lietuvoje nuo pat vaikystes nepraleisdavau ne vieno kapu lankymo, o dabar suvoki, kad net tevu kapu negalesi lankyti tokia diena :(
2015-11-01 11:12:32
O kodėl dovanėlė tik viena? :) Tokį kelią sukorus tikslo link būtų galima ir tarpinėse stotelėse save pamaloninti. Rezultatai fantastiški!
Smalsu, kokį figūros tipą išvydai? :)
2015-11-01 11:47:24
Perskaičiau viską nuo pradžios iki galo. Be galo džiaugiuosi Jūsų ryžtu, valia ir rezultatais :) Puikiau ir būti negali!
2015-11-01 21:03:15
Grizau, galva pilna minciu ir atsiminimu. Bunant su mama niekaip nenuvijau liudesio nuo savo akiu.Mama, pati keleri metai nepakylanti is patalo, emesi mane guosti- sako kunigai, kad ,,ten,, turbut geriau, geles zydi, visu nuotaika gera,neliudek... Pasidare baisiai geda. Pasiziurejau i veidrodi ir pagalvojau, kas tie skaiciai, kai as vel susimoviau... Jauciuosi bjauriai.
2015-11-02 10:10:03
Piešiny, Tu esi żmogus, ne uola (nors jos tvirtumo ir norėtum būti). Turi teisę ir į liūdesio akimirką, ir į paguodos žodžius. Tu ne-su-si-mo-vei. Leisk kartais sau visą žmogaus jausmų spektrą.
Tu esi puiki duktė. Ir Tavo mama tai žino. Tikrai.
2015-11-02 13:14:21
Aciu, Leliumai, labai mane paguodei. Siryt atsikeliau ir vel pirmyn. Dirbu.
Man tiesiog buvo nesmagu pries mama, ji kencia kur kas labiau. Bet as stengiuosi.
O kadangi renki duomenis apie Lucky day- tai man ji buvo vakar. Kaip visada privalgiau 1,2kg. Pagal ,,patirti,, jau turetu ateiti stopas. Matysim.
2015-11-02 13:55:46
Oho Piešiny, pasivijai mane! Ir taip greitai, net nesitikėjau, bet nuoširdžiai džiaugiuosi, tikrai :-))))). Sėdžiu išsiviepusi ir džiaugiuosi, kad tau sekasi :-). Iškilo mintis, o kodėl aš taip negaliu, kas man trukdo?
Tai tokiu tempu varysi toliau? Perskaičiavo kolorijas? Kiek daba jų turi?
Patempk mane žemyn, noriu kartu su tavimi :-). Nepalik manęs, prašau......
Parašyk savo mėgstamiausią dienos meniu :-), išmėginsiu ir aš.
2015-11-02 19:27:39
Zinau, kodel tau sunkiau, nei man, Cihita, tavo socialinis gyvenimas labai aktyvus. Man cia turbut isvis is visu lengviausia, nes mano dienotvarke labai griezta ir strukturizuota. Su draugem bendrauju virtualiai, o susitikimai yra reti ir tampa svente. Tad ir tu pagundu mazai.
Galiu papasakot kas ir kaip.
Rytais visada keliuosi 6.00. Pusryciauju 6.45, 7.00 isvaziuoju i darba.Darbe priespieciai 10.00, pietus 12.00-13.00, pavakariai 15.00
Namie bunu 18,00 ir vakarieniauju iki 18.30. Nuobodziau buti negali. O savaitgaliai priklauso nuo manes.
Lucky day sekmadieni, tad pirmadienio ryta valgau varske su cinamonu ir bananu bei kava. Kitus rytus- avizos ar visdaliai grudai. 2 kart koses 3 kart ,,aviziniai kokteiliai,, pagal kilo, bet as niekada neplaku. Tai megstamiausi mano pusryciai- avizinius dribsnius uzpilu pienu, suvalgau,tada atskirai banana ir isgeriu kavos su pienu. Soti 3 valandas.
priespieciams koks nors vaisius ar uogos, bet kiekis kiek mazesnis(1 didelis apelsinas, o ne 3 , 3-4 ,mandarinai o ne 7 pagal plana, 1 obuolys, 1 greipfrutas ir pan)
pavakariams- darzoves- sauja morku, keli agurkai, keli pomidorai ir pan. ka turiu, ta pasiimu. Ilga laika megau namie budama kepta obuoli su cinamonu ir kava, labai padejo iveikti saldumo potrauki, po to nusibodo. dar patinka morkos su sezamo seklom.
vakariene- 1 vista su darzovem apkeptom WOK keptuveje, 1 zuvis su darzovem, 2 kart omletai, 1 kart varske su jogurtu, 1 kart kas nors su tunu.
Pietus palikau atskirai, cia eksperimentavau daugiausiai. Darbe nei virt nei kept negaliu,, tai imdavau kepta atsalusia vistiena su salotom. Gana ilgai valgiau vistiena su morku/kopustu salotom,ar vistiena su vysniniais pomidoriukais, skanu, bet nusibodo. vietoj lasisos kepsnio imdavau tiesiog sumustiniu lasisa ir valgydavau salta su agurkais ir paprika. Dabar jau kuri laika pamegau avokada su trapuciais, avokada su duona ir kiausiniu, ta ir valgau. Penktadienais dirbu namie su popieriais tai issiverdu grikiu su vistiena ir pomidorais.
Tad toks mano paskutiniu savaiciu meniu
labai patinka varsketukai, bet galiu issivirti pietums tik per atostogas. Sriubos man sulaiko svori, tad dabar kol kas neverdu.
Gal kazkiek padejau, nezinau, bandyk...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS