Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-10-19 09:57:56
labas rytas visom, jau ir pasiilgau, dairausi kaip jus cia gyvenat. sianakt grizau is Stokholmo. Kelione buvo puiki. Stokholmas pasitiko nusviestas saules ir pasidabines spalvingais rudenio lapais. dienos buvo siltos. miestas mums labai patiko, jei ieskociau vieno zodzio, pasakyciau- stilingas.
o keliones rytas prasidejo nuo paieskos dzinsu, kurie dziuvo ant dziovykles. is anksto dziaugdamasi kad tie dzinsai tuoj ,,kabes,, ant manes ir galesiu pasistaipyti, uzsitraukiau juos tik iki slaunu.??? apziurejus supratau- jie maniskio...sliekas...
visa diena dirbau, o po darbo vykau i oro uosta. Stokholme susitikom su draugem ir per naktini miesta nuzingsniavom link viesbucio. sutupem ant lovu ir maniskes issitrauke balley likeriuka(visos ji megstam...) as ir pasakiau, zinot, laikausi dietos... ir viska papasakojau. ir jos nepuole nei ten ikalbineti ,,paragauti, nei dar ka nors, reikala iskart suprato, mane pagyre ir emesi man padeti! Visas kitas dienas teiravosi, ka as turiu daryti, gal jau laikas ieskoti kur uzkasti, kad nesugadinciau savo jau ideto darbo. Mano protingos, supratingos drauges...Kaip gera pasidare sulaukus dar vieno palaikymo.Visur apejom kur norejom, is viso nuzingsniavom gerus 40km, Paskutine diena ejom i sky view- toks stiklinis burbulas ant auksto sferinio pastato- uzkyla aukstai ir gali dairytis po visa miesto panorama. issigandau- juk bijau aukscio, nualpsiu dar...bet trise kaip nors. kylant isimeciau ledinuka, kad nuslopinti baime. bet viskas praejo gerai, vaizdas buvo nuostabus. tik nusileidus apacion, susigriebiau,kad su tuo ledinuku pirmakart ,,paslydau,,! juk ne lucky day~! prapliupom su draugem juoktis, bet nieko, nesigrauziu nei kiek. kadangi tai buvo keliones namo diena,visa mityba buvo chaotiska- ryte buvo avizinai dribsniai, tuomet ledinukas(priespieciai...) tuomet kavineje valgiau lasisa su darzovem ir daugiau visa diena nieko, tik vandeni geriau. 12 nakties buvau namie.
siryt pasisveriau- 77,3kg. lucky day buvo sestadieni,Nera taip blogai.
Dabar turiu kelias laisvas dienas issikuopsiu viska- ir namus, ir siela...
Visoms karsciausi linkejimai ir sekmes! Draugausim toliau.
2015-10-19 13:13:53
Sveika sugrįžusi su puikiais įspūdžiais :)

Sakyčiau, ne "nėra taip blogai", o " visai gerai". Piešiny, Tu lyg etalonas siekiantiems tikslo - "reikia tik labai norėti"... :)
2015-10-19 15:34:13
leliumai, tikslo as dar nepasiekiau, tik stengiuosi. etalonai cia neegzistuoja ju ir buti negali. visos mes unikalios ir musu patirtys skirtingos.todel ir noris, kad visos rasytu kuo daugiau- bet tai, kad as rasau daugiau, nei kitos, nereiskia nieko- ar pastebejai, kiek cia puikiu nariu yra kurios paprasciausiai tyliai dirba ir sekmingai siekia savo tikslu? jei tik jos pasipasakotu...
2015-10-19 16:24:24
Sveika sugrizusi, dziugu, kad kelione buvo puiki, o ir rezultatai tikrai puikus, juk siandien dar tik pirmadienis :) Tik zavetis belieka tavo valia :)
2015-10-21 18:59:11
siandien su pagranduku issiruosem i parduotuves- jai reikejo rasti striuke ir aulinukus, pradeda salti. greitai radom ko reikejo, ir po to ismukom i baltiniu parduotuve. nutariau sau pasidovanoti pizamele- ir kaip buvo smagu pasistaipyti prie persirengimo kabinos veidrodzio! mano mazoji ir sako, tu tikrai tapai siauresne! uzteks ir mazesnio veidrodzio... smagi isejau is parduotuves su pirkiniu- tai mano pirmas naujas ,,drabuzis,, su kilo...
2015-10-22 08:32:27
Tas vaikiškas nuoširdumas! :)
Dovanos sau pasirinkimas puikus, galima džiaugtis dovana dažnai ir prisiminti, kodėl ją vilki ;)
2015-10-24 08:01:54
siandien apsikeiciau lucky day vietoj rytojaus, zadu vaziuot i kita miesta, mityba bus kitokia.
ka gi, stopas issijudino-siandien 75,5kg. tad per 2 savaites nukrito 1,7kg, is viso 14,5kg. apimtys ivairiai, bet nuo liemens is viso nusivyniojo 15 cm, labai jauciasi , ir tai smagu.
zadejau pamastyti is kur tie stopai, bet kazkokiu atradimu nepadariau, gal kitos forumietes padetu, dalindamosi savo patirtimi.

tik keli mano pastebejimai, kada susilaiko svoris
-ciklo pirma puse. pagal hormonu zaidimo taisykles turetu buti antroji puse, ka as zinau, kodel man kitaip. sau pazadejau, jei ir sekancius 2 menesius matysiu ta pati, nustoti zysti ir pripazinti menulio fazes...
-miego trukumas. jo itaka man akivaizdi. ypac, jei tai uztrunka ilgiau.
-per lucky day persivalgius saldainiu. puse dezutes pauksciu pieno sulaike svorio kritima 4 dienoms
-darzoviu sriubos virtos parduotuvinio kubelinio sultinio pagrindu. mane tai labai nustebino, svoris irgi laikesi 4 dienas. perskaicius tu kubeliu sudeti, nustebimas dingo
-stopus tikrai padeda isjudinti ilgas vaiksciojimas, tai jau pastebejo ir kitos forumietes. praejusi savaitgali isvaiksciojau 40km, rezultatas iskart atsirado. o va sportas kaipo toks nelabai veikia svorio kritima, tai daugiau kondicijos gerinimas ir figuros formavimas, bet bent jau man svoris nuo jo nekrenta. kazkada ir bootcamp lankiau 1,5 metu, bet kadangi mitybos buvau nepakeitusi, nenukrito nei vienas kg.

tai tokie pastebejimai. butu idomu suzinoti ir kitu forumieciu patirti.

kazkada per musu televizija rode dokumentini filma apie ABBA nare Agneta. ABBA buvo garsi, kai buvau kudikis, tai musu tevu laiku muzika. filmas mane sudomino ir ypac Agnetos santuri laikysena ir visa sios legendines grupes istorija. filmo pabaigoje skambejo nauja jos daina, pagalvojau, kad jei bus galimybe, isigyti jos cd.
ir stai, as Stokholme, ABBA muziejuje. susidomejus apziuriu idomia ekspozicija, prisimindama ta dokumentini filma. ir muziejaus parduotuveje randu tai, ko ieskojau/ Agnetos cd su 10 nauju dainu ir tuo paciu filmu. be abejo, nusipirkau. namuose klausiausi tu dainu, man labai graziu, ir galvojau apie jos likima-slove, talenta, fanfaras ir uzmarsti, garbinima ir paskalas, viska jai teko pereiti. Ir kaip dabar skamba jos balsas! kaip gerai, kad atsirado zmoniu, paprasiusiu jos vel dainuoti. net negaliu paaiskinti, kodel mane tai taip uzkabino, bet jos cd dabar istisai mano masinoje...The winner takes it all...
2015-10-25 18:07:07
Rezultatai tikrai puikus :) sveikinu. Labai gerai, kad uzrasei pastebejimus apie svorio susilaikyma, pasirodo man irgi lygiai taip pat kaip tau, tik va del kubeliu kazkaip nepastebejau, gal todel, kad retai juos naudoju... bet va siandien viriau moliugu sriuba... ach... kaip tik dejau to buljono... Jei pastebesiu ka nors dar, papildysiu :)
2015-10-26 15:49:23
Oho! Rezultatai įspūdingi :) Aplinkiniams turėtų atrodyti, kad tirpsti tiesiog akyse, Piešiny :)))
2015-10-27 21:15:25
Parejau is darbo dar pakeliui pora vieteliu apibegdama su laukneseliu sau. Maniskis pasiziurejo ir sako- ooo, o tu dar ploneji? O tu dar nebaigei? O as galvojau kad tau jau baigiamoji faze?...
Na ir kaip cia tai ivertinti? Tai cia teigiamai ar neigiamai?...
Sakau, na, as dar truputeli paplonesiu...Del saves!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS