Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-10-12 08:23:30
Kai kurioms moterims prieš mėnesines kaupiasi skysčiai, tai ir svoris dėl to vieną savaitę gali būti didesnis:
http://sveikata.lrytas.lt/medicinos-zinios/del-menesiniu-ciklo-moteris-ta-pati-menesi-gali-buti-ir-pantera-ir-katyte.htm
2015-10-12 09:48:55
Man kartais atrodo, kad kunas prisitaiko prie tokios mitybos ir STOP. Tada reikia kazka keisti, kad vel sujudetu. Atrodo lyg ir tiktu ta lucky day, bet gal ir prie jos pripranta? O gal per daug per ja suvalgoma? Man asmeniskai padeda sujudinti isejimas pasivaikscioti kokius 4-6 km, tada vel svoris pradeda kristi.
2015-10-12 12:58:23
aciu biciules. sau pazadejau isvadas daryti po 2 savaiciu, tai ir palauksiu,
teoriskai zinau, kad skysciai gali kauptis, bet tai buna antroje ciklo puseje, o ne pirmoje.jei po 6 menesiu bus tas pats, teks pripazinti, kad pas mane ne kaip pas visas normalias moteris ir nustoti zirsti.
tikiuosi, kad tai vienintele priezastis tu stopu, butu palengvejimas, jei taip ir pasirodytu.
apie Lucky day ir as pagalvoju, gal ja reiktu ,,silpnesne,, daryti. va, to tai truksta, kad salia fiksuojamos mitybos istorijos galima butu surasyti ir Lucky day mityba- pasektumem, kiek kcal gavom ir pan. visgi idomu tos forumietes,kurios 30kg numete- ka jos dare su Lucky day?
o jums visoms kaip prasidejo savaite?
2015-10-12 13:33:04
Savaitė prasidėjo atsikvėpimu :) Savaitgalis buvo man, saikingai socialiai būtybei, padidinto bendravimo zonoje - tad dabar džiaugiuosi grįžusia ramybe :)))
Rytą pradėjau nuo prieskoninės revizijos. Senokai ruošiausi peržiūrėti, kuo skaninu maistą, atsisakyti mišinių, pereiti tik prie grynų prieskonių. Dabar prieskonių stovelis atrodo taip: druska, juodieji pipirai, ciberžolė, aitriosios paprikos, kajeno pipirai, kuminas, krapai, petražolės, rozmarinai, raudonėliai, bazilikai, čiobreliai, kmynai, kalendros, kvapieji pipirai, gvazdikėliai. Na, dar lauro lapai, cinamonas, muskatai, vanilė.
Kumino ir kajeno pipirų anksčiau nesu naudojusi, tad bus įdomu išmėginti :)
2015-10-12 19:32:20
turetum buti labai gera seimininke. visada zavejausi geromis kulinaremis-juk virtuve yra namu sirdis. prieskoniu lentynele pavyzdine. va,kai iseisiu i pensija(labai negreit...) gal dar pasitaisysiu ir as... ir kuo gi cia man pasiteisinus?... aha, gyvenu sumustiniu saly...tesini jau zinote...
2015-10-12 21:25:22
Turėčiau, ale nesu :))) Reiktų į prieskoninę atbulomis sudėtį prieskonius, o panaudojus apsukt teisinga puse. Kažin, kiek iki didžiųjų metų švenčių liktų neapsukti? :)))
2015-10-12 22:09:21
prapliupau juoktis! na tu tikrai matematike. zodynas tavo ypatingas. palengvejo, kad ir as ne visus prieskonius zinau...dar yra kur tobuleti.va, jei klausima butu uzdavus,,iki po didziuju svenciu,, sakyciau apsuktum visus indelius. arba nei vieno, jei maitinates restoranuose....arba sveciuose... arba auksine anyta ateina su puodais...arba mama... arba smalsi kaimyne su pertekline produkcija...
speju pagal save- trecdali.(jei speciau pagal savo vyra, sakyciau 2/3 dalius)
pagal kilo- druska, pipirai, cinamonas-kiek cia tu procentu butu?O jus naudojate daugiau? provanso zoleles nesiskaito.daugiau neatsimenu, reikes is naujo mokytis daugybos lenteles...
2015-10-13 09:49:00
Žinai, Piešiny, džiaugiuosi, kad nieks su savais puodais ir jų turiniu neateina :)))
Dažniausiai naudoju druską, juoduosius pipirus, kvapiuosius pipirus, lauro lapus, aitriąją papriką, krapus, petražoles, čiobrelius, bazilikus, cinamoną. Kitus rečiau, kai recepte aptinku.
Mano manymu receptui labai svarbu nurodyti prieskonius. Lengvai susierzinu, kai aptinku "prieskonių pagal skonį" nenurodant net kokių reiktų dėti. Man pagrindinių patiekalo ingredientų ir gaminimo būdo (kepti, virti, troškinti) nepakanka :)))
2015-10-15 13:43:18
siandien anksciau laiko pasisveriau, nes nakti isskrendu i Stokholma- lygiai 77,kg, tai vis delto kazkas pajudejo, per 3 d nukrito privalgyti per Lucky day 1,2kg ir dar 200g virsaus. Tad draugems pasigirsiu, kad atsikraciau lygiai 13kg.
visai grazus skaicius.
sekmes visiems ir iki pirmadienio.
2015-10-15 14:49:20
Sveikinu Piesini, super rezultatas :) O ir savaitgalis taves laukia nuostabus, o ir orai cia pas mus Skandinavijoje gana neblogi, aisku silumos nedaug, bet saulyte :) Linkiu geros keliones ir puikiu ispudziu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS