Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-10-08 21:27:47
Anastazija, tvarkaisi labai gerai! Labai saunu, man dar yra kur padirbeti, i tave pasiziurejus. saldainiu is saviskiu as atimti nesugebejau. o taviskis ka sako? ar tavo seima reikli maistui?
o svarstykles as isigijau pirmiausia, dabar jau reciau prireikia, nes jau is akies matau kas ir kiek.
o kaip su joga? turi programa?
2015-10-09 00:03:59
Anastazija, matau pavakariams renkiesi vaisius. O ar valgai kitokius vaisius nei obuolį ar greipfruitą? Man paklausus kažkas iš kilo.lt atsakė, kad kitų vaisių negalima. Ir sistema man neleidžia pasirinkti pavyzdžiui kriaušės...
2015-10-09 08:34:27
Šiandien pasisvėriau... Per mėnesį - 4.9 kg. Apimtys sumažėjo 1-2 cm, bet kai kurie rūbai jau laisvoki. Smagus jausmas. :) Jau užsidėjau kelnes, kurias pirkau prieš kelis metus ir beveik nenešiojau... Jogą lankau su grupe, į mūsų kaimuką vieną kartą per savaitę atvažiuoja trenerė. Treniruotė trunka apie 2 valandas ir išspaudžia iš mūsų nemažai prakaito. Vakar apsidžiaugiau, kad jau sugebėjau normaliai padaryti "plūgą", nes iki šiol nesugebėdavau pakelti savo sėdimosios iki reikiamos padėties. O dėl vaisių mano meniu buvo ir kriaušės, ir nektarinai, ir persikai, ir bananai, ir obuoliai. Galiausiai pradėjau valgyti ir slyvas, kurios prisirpo mūsų sode. Manau, kad labai nenusidedu valgydama savo slyvas, o ne atvežtinius ir pavytusius persikus. Aš tai niekur nemačiau, kad kitų vaisių valgyti negalima. Tik aišku reikia laikytis tos taisyklės, kad vaisius reikia valgyti I dienos pusėje ir neviršyti kalorijų.
2015-10-09 08:47:22
O maniškis į mano "kūdinimasį" žiūri kreivai, jo manymu man to visai nereikia. Net nežinau, ar mano šeima yra išranki maistui. Vaikai kaip ir vaikai mėgsta blynus, makaronus, picas, tačiau valgo ir sriubas, troškinius, apkepus. O vyras mėgsta riebesnį, nelabai sveiką maistą...
2015-10-09 11:16:37
Man irgi atrodo, kad anksčiau lyg ir sistema leisdavo pasirinkti visokių vaisių pavakariams, o dabar tiesiog negaliu įsidėti į savo valgiaraštį. Todėl norėjau paklausti kitų narių ar jiems leidžia sistema į kilo dietą pavakariams įsidėti kriaušę ar bananą ar kokį kitą vaisių nei obuolį ar greipfrutą?
2015-10-09 11:24:18
Pagal mitybos principus vaisiai pavakariams netinka, blogiausiu atveju galima valgyti tik obuoli ar greipfruta, todel tik juos ir leidzia pasirinkti
2015-10-09 23:25:18
Ačiū už atsakymą
2015-10-11 10:11:36
tai va, turbut tureciau rasyti mano nemegstamiausia lucky day, kuomet reikia ,,nesisvert,,. taip ir yra, svoris nuo praejusios savaites nepakito, apimtys kiek sumazejo. vis bandau perprasti, kaip cia vyksta. kadangi klubai ir liemuo ,,traukesi,, o krutine ,,papilnejo,, viska nurasau moteriskiems hormonams....ketvirtas menuo, ketvirtas stopas.
maistu nepiktnaudziauju iki siol, nesu susigundziusi jokiais skanumynais ir tai darosi vis lengviau. ir vis delto mane apeme keistas jausmas- tarsi tu visu 12kg metimo ne nebuvo, uzsimirso viskas, ir tarsi pradedu is pradziu, stoju i starto linija. niekaip nesuprantu, kodel. gal kad tas maistas pasidare toks iprastas, kad ne nesijaucia kaip ,,dieta,,? dar susimasciau ar mano ,,mineralinis,, su angliarukste kokios itakos turejo ar ne, nepasigilinau. kitokio po ranka neturejau, tai ji geriau,bet turbut tai nelabai gerai buvo. ir- prisipazistu- 2 savaites nesportavau del ivairiu aplinkybiu. bet va, sianakt pirmakart per 2 savaites gerai issimiegojau, oras grazus, einu palaikyti savo brangiausiojo begime, lygtai 10km zada nubegti. po to vaziuoju susitikti su savo biciulemis , kuriu 3men nemaciau ir jos NEZINO... bus siurprizas...
o daugiau nusprendziau taip, kad isvadas darysiu po 2 savaiciu. kita savaitgali nesisveriu, nes nebus kur po to turiu laisvu dienu ir tikiuosi galutinai grizti i vezes. o tada ir bus matyt.
pasidziaugit graziais rudens lapais ir apkabinu visas! laikykites! begu i maratona...
2015-10-11 14:01:54
Piešiny, o gal ne mineralinis, o miego trūkumas savo padarė?

Kaip ten bebūtų, manau po šiandienos susitikimų grįši su geros nuotaikos užtaisu, kuris suteiks jėgų tolimesniame kelyje tikslo link :)
2015-10-11 19:34:04
taigi grizau. nors saulute sviete visgi buvo labai salta. ziurejau as i tuos begikus, bet kazkodel ju vietoj man visai nesinorejo buti... nors siaip aisku organizatoriai padare svente- puciamuju orkestras, kava, vaisiai, medaliai... maniskis bego 10 anglisku myliu(ne km kaip galvojau) kazkur apie 16km. labai nesigilinua, svarbiausia atbego ir nenukrito. man po Paryziaus 20km begimo sios ,,sventes,, nebepatinka- tuomet stovejau prie finiso ir maciau visokius perbalusius, alpstancius, su greitaja isvezamus begikus, o saviski, kertanti finisa ir praziopsojau,,, visko tada prisigalvojau...na, gerai visi gyvi laimingi finisa pasieke, valiooo namooo.
o va pas drauges buvo kur kas smagiau. jos abi yra gana blaiviai mastancios olandes ir santuriai reaguoja i visas naujienas, tad pamaciusios mane ,,pakudusia,, katutem ploti neskubejo. pirmiausia ramiai issiaiskino kas ir kaip. ir mes ramiai aptareme visus niuansus. pripazistu tai, kad mane labai sumotyvavo vienos is jos ir jos vyro svorio metimo istorija- abu virssvorio atsikrate prie mazdaug 2 metus ir iki siol ji islaiko. o viskas prasidejo nuo to, kad draugei diagnozavo beprasidedanti diabeta ir patare mesti svori. virssvorio turejo ir jos vyras. tad abu ir susieme. ji numete 32kg o jis 47kg. abu dabar liesi kaip sliekai. ir ta svori islaiko. ji emesi sio reikalo su dietistes pagalba, jis savarankiskai(!). ji laikesi schemos, jis kritiskai paziurejo ka valgo, ismete visa slamciamaisti, atsisake cukraus ir sumazino porcijas, ir to uzteko. abu nesportavo. Yra apie ka pagalvoti, ar ne?
bandziau kazka rasti ar angliarugste itakos svoriui metimui turi- neradau nieko. vadinasi neturi. dabar bandau rasti paaiskinima tiems ,,stopams,, - tie visi hormoniniai-cikliniai pakitimai manes kazkodel neitikina.
taip norisi,kad tos dalyves, kurios numete 30-40kg svorio daugiau papasakotu, kaip joms sekesi, gaila, kad neparaso, o jos juk yra tarp musu. Gal koki priza joms uz tai pazadeti?....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS