Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-10-02 08:35:33
Kaip puiku, Anastazija! dziaugiuosi su tavim! na, tu stipresne uz mane, as
pradzioje su seima valgyti negalejau, sunku buvo. dabar jau geriau. apie tuos puodus nieko negaliu papasakoti, ju mes neturim. dirbam toliau!
2015-10-02 08:43:44
Zepter pristatyme prie deserto buvo pagamintas padažas iš banano, avokado ir citinos sulčių - viskas sutrinta su blenderiu. Jei įpilti šiek tiek vandens - gautusi kokteilis. Man buvo labai skanu, tik reikėtų suskaičiuoti kalorijas... Manau, kad toks kokteils priešpiečiams visai tiktų.
2015-10-02 11:27:58
Turiu aš tuos puodus jau daug metų. Taip kaip jie rodo per pristatymus man neišeina pagaminti, prisvyla nors tu ką... Kad būtų labai jau stebuklingi-nepasakyčiau. Puodai ilgaamžiai, tvirti, gerai ir ilgai išlaiko šiltą maistą, prisvilusius lengva išvalyti, gražūs. Reiktų vėl nueiti į pristatymą ir pasimokyti :-)
2015-10-04 11:05:29
pasisveriau, sia savaite min 500g. tad is viso min12,8kg.
savaite buvo sunki.turejau rupesciu, mazai miegojau. i gala ir kazkoks virusas prikibo, skauda gerkle tai ir vandens nenoriu. matyt organizmas susimobilizavo. nesportavau, o emociju ir miego laukelius zymejau kaip vidutiniskus ar blogus. tik mitybos laikausi- cia iejus i ritma tiek, kad net nemastau. nieko nepadarysi, ne visada buna svente. kitos ateincios pora savaiciu nusimato irgi nelengvos, tad stengiuos susikaupti.zinau,kad prizas manes laukia- keletas laisvu dienu ir susitikimas su labai mylimoms mano draugems.
vakar vakare, po vakarienes susedome prie stalo abuduliu- maniskis isitaise su laptopu o as palinkau pries savo spalvinamo Paryziaus. grizo musu paaugle, paziurejo i mus ir sako,, na va, sedi sau miela senuku porele...mes net atsistojom.MES!!!!SENUKAI!??? mes paciame zydejime!!! ach tie izulus paaugliai, visi, vyresni nei 25metai jiems yra nukvakusios mumijos..
kaip gerai, kad siandien sekmadienis, mano lucky day. pro langa matau dar zydincias rozes ir lengva ruka virs ju- grazu. manes laukia jau tradicine sekmadienio bandele su uogiene ir kava. einu susikaupti ateinanciai savaitei. pailsekit ir jus,gero visiems sekmadienio.
2015-10-04 11:36:32
Piešiny, padovanok šiandien sau pusvalandį - valandą neskubaus pasivaikščiojimo vienumoje gryname ore. Pavargus labai gerai išvalo mintis ;) O gal turi savo receptą, kas būtent Tau suteikia jėgų ir atgaivą? Realizuok jį ;)
2015-10-05 10:47:32
Negeras mintys nuvyti man padeda darbas gryname ore... Kai jaučiu, kad jau negerai, einu į lauką ravėti gėlynų, tvarkyti aplinką, kapstytis po daržą. Tikrai padeda...
2015-10-06 19:46:22
sugrizau i foruma, aciu visiems palaikiusiems.
sekmadieni atsisedau ir pradejau galvoti, kas yra ir ka turiu padaryti. vel prisiminiau mano buvusios kursiokes, irgi imigrantes patarima- paprasta ir brilijantini- susikaupk, negalvok, daryk. truputeli pamasciau ir susideliaujau visus manes laukiancius darbus ir pareigas tarsi i stalciukus. kiekviena diena, kiekviena valanda susikoncentruodavau tik tai, kai siuo metu darau. atidirbau, sekesi gerai. supratau, kad turbut iveikiau emocini valgyma- neziurint visu aplinkybiu, saves maistu raminti nepradejau. po geru 3 menesiu griezto mitybos plano laikymosi, pasidare lengviau atsispirti bet kokioms pagundoms.
sulaukiau man netiketo komplimento.sikart ne del isvaizdos, o del charakterio. vakar , baigiantis darbo dienai(sekmingai) sako man bedradarbe- zinai, mes namuose apie tave kalbejom- suprasdami su kokiais issukiais susiduri ir dirbdama toki sunku darba susidoroji su viskuo- niekaip negalim atsistebeti, kaip tu tai sugebi. siandien kitos bedradarbes elgesi su manim taip, kad supratau- uzsitarnavau pagarba. jau man nei sakyti nieko nebereikia- pasizuriu- ir padaro. sie komplimentai buvo man labai laiku- pasijutau stipresne. rupesciu dar turiu, ir tai uztruks, bet, manau, iveiksiu.
zinau, kad ir jums tenka isgyventi kova su savim- nepasiduoti pagundai, pataryti reikiamus pratimus. noriu tuo ivertintu ir padvigubejusiu stiprybes jausmu pasidalinti su jumis visomis. iveikit save, ir pasaulis bus po jusu kojomis. laikykites,
susikaupkit
negalvokit
darykit
sekme ateis.
2015-10-07 08:39:34
Labai geras patarimas... Būna ir man, kad susideda į krūvą daug visokių rūpesčių ir darbų, nežinau, ko griebtis. O kai pradedu apie viską iš karto galvoti ir minčių pakelti nebegaliu... Todėl nereikia galvoti ir griebtis visko, o reikia imti ir įveikti po vieną darbą, po vieną rūpestį. Ir sugebėti džiaugtis mažais laimėjimais... Vakar grįžau vėlai iš tėvų susirinkimo, sau greitai pasidariau grūdėtos varškės salotas su pomidorais, vyrui - kiaušinienė su spirgais :) Ir taip aptingau, kad jau pradėjau galvoti, gal nesportuoti šį vakarą... Bet įveikiau save, ir po pusvalandžio aerobikos pasijutau daug geriau...
2015-10-07 21:22:29
saunuole.o kokia aerobika darei? ar ta ilkos ar kokia kitokia? man idomu, kaip reagavo tavo seima i pakitusia mityba? ar labai daug derinti reikejo?
2015-10-08 09:01:58
Kadangi sportuoju namuose, tai renkuosi Ilkos aerobiką. Vieną kartą per savaitę 30 min. II lygio, dar vieną kartą einu į jogos treniruotę. Daugiau sportuoti nelabai turiu laiko, savaitgaliais dar tenka padirbėti sode arba darže... Mano šeimai labai reaguoti nereikėjo, nes jiems gaminu atskirai jų mėgstamą maistą. Tik dabar kažkaip laiko mažiau, tai stengiuosi gaminti greičiau ir paprasčiau. Pirmiausia apie 18.30 pavalgau pati iš savo meniu, tada galiu gaminti šeimai. Jei verdu sriubą, tai sriubą valgau kartu su šeima, gal tik mažesnę porciją. Žodžiu ne visada griežtai laikausi savo meniu. Kadangi dirbu, tai pusryčius valgau viena ir anksti, todėl jokių problemų nekyla. Dažniausiai renkuosi avižines košes, grūdėtą varškę su bananais, kokteilį iš obuolių sulčių, varškės ir banano. Pietums turiu laiko vieną valandą, per 5 min. pareinu namo, galiu gamintis ką noriu, nes pietauju viena. Per valandą spėju išsikepti vištienos, kalakutienos arba kiaušinienės, prisipjaustyti daržovių ir pavalgyti taip kaip reikia...
Priešpiečiams ir pavakariams į darbą nešuosi obuolius, kriaušes, slyvas, migdolus... Dar neįsigijau maisto svarstyklių, tai viską skaičiuoju iš akies. Obuolių turbūt suvalgiau daugiau negu reikia, bet pagrindinių valgymų porcijos įtariu būna mažesnės... Šeima prie manęs prisitaikė tiek, kad vakarais nevalgo šokolodo, tik sekmadienį. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS