Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-09-29 21:51:10
Aš perskaičiau :) Ačiū, įdomi informacija. Savo "sluoksnių" nematavau, nes išmatavo sporto klube su tomis "išmanosiomis".
2015-09-30 07:46:59
Skaitom skaitom :)
2015-09-30 09:11:50
Perskaiciau :) vadinasi pas mane turi buti apie 25 mm :) o dabar gal kokie 44 mm, ach na turiu dar bent puse ju atsikratyti :)
2015-09-30 22:25:51
na, kai as isiznybiau sau i sona, supratau, kad turiu dar laaaaaabai daug darbo.
va as sen ir ten vis paskaitinejau ir jau kuri laika mane domina stai tokia statistika- kiek sveria jusu centimetras? na, sakykim per savaite nukrito 600g o kiek cm sumazejo? suma nuo visu matavimu? 6? daugiau? kazkaip pastebejau, kad labai jau skiriasi rezultatai. stai ir galvoju, ar cia yra kokia nors sistema. jei labai netingit, parasykit.
2015-09-30 22:30:06
mano matavimaas
-10,7kg
-23cm
1cm ,,sveria,, 0,465 kg.
o jusu?
2015-10-01 13:04:56
Pirma, norint palyginti, reiktų pliusuoti cm nuo tiek pat vietų.

Man gaunasi taip:
10,6kg / 31cm (krūtinė+liemuo+klubai+viena šlaunis) = 0,342kg vienam centimetrui

Antra, jei labai primityviai tartume, kad mūsų kūnas sudėtas iš skirtingo aukščio ir skersmens cilindrų ir jie užpildyti pas visus tokio pat tankio medžiaga (a la numetam tik riebalus ir pas visus jie vienodo tankio), tai prisiminus pora formulių gaunasi, kad numestas vienas apimties cm duoda daugiau prarasto tūrio(svorio), kai
- didesnis cilindro aukštis;
- didesnė cilindro apimtis.

Kalbant paprastai, numestas 1cm nuo klubų turėtų duoti daugiau prarasto svorio, nei, tarkim, nuo šlaunies (imant vienodo aukščio klubų ir šlaunies dalį). Arba lyginant žmones, apkūnesniam žmogui sulieknėjus 1cm turėtų nukristi daugiau kg, nei mažiau apkūniam. O jei imtume panašių apimčių žmones, tada prarastas 1apimties cm daugiau prarasto svorio reikštų tam, kuris yra gerokai aukštesnis.

Kadangi ūgiai nėra kardinaliai skirtingi, manau labiau lemiamas veiksnys būtų kūno, nuo kurio kg ir cm krenta, apvalumas/lieknumas. Bei, kvestionuojant grubias prielaidas, kokio tankio medžiaga nusikratome - raumenimis ar riebalais. Jei riebalais, tai ar pas visus vienodai tankiai jie "suštabeliuoti" saugyklose? Teoriškai, kuo tankesnės masės atsikratome, tuo daugiau svorio prarandame su 1cm.

Truputį išsiplėčiau... :))))
2015-10-01 13:40:00
aciu leliumai, viskas labai aisku. negi esi matematike? paaiskinai taip kad klausimu man net nekilo. top!
2015-10-02 07:37:46
Kilo klausimų, tik ne apie kg ir cm :))))
2015-10-02 08:13:01
Leliumai!! tik nesakyk kad mane kiaurai matai!
2015-10-02 08:29:12
Noriu pasigirti, kad per 3 savaites jau -4.4 kg. Po antros savaitės buvau sunerimusi, kad tik 0.2 kg nubyrėjo, tačiau po trečios patikėti negalėjau, du kartus lipau ant svarstyklių :) Net ir mano mažos nuodėmės nepakenkė.
Taigi, sportuoju 2 kartus per savaitę - 1 kartą aerobika (kilo sudaryta programa man nepatinka), 1 kartą jogos treniruotė. Jei suvalgau kažko, ko negalima - papildoma aerobika. Šiaip maisto svarstyklių neturiu, tai daug ką valgau iš akies. Suvalgau papildomai ir vieną kitą slyvą ar džiovintą obuolį, nes dabar sezonas, labai skanios mūsų sode užaugusios slyvos. Stebiuosi, kad galiu apsieiti be vakarinio užkandžiavimo. Prie televizoriaus beveik nesėdžiu, ieškau kitokios veiklos, kad virtuvė būtų kuo toliau nuo manęs. Netgi sugebu šeimai pagaminti normalų maistą...
Šią savaitę buvau Zepter prezentacijoje ir labai patiko maistas, pagamintas Zepter induose - be riebalų, be vandens, be druskos. Gal kas nors naudojate, kokie atsiliepimai?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS