Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-09-10 13:27:29
Laaaaabai laaaabai sveikinu, tikra saunuole :) Darbas dave rezultatus, nesustok ir eik pirmyn :)
2015-09-10 13:57:20
Vuolia, vejiesi mane? šaunuolė, aš nepykstu, spirk man į užpakalį, gal tada ir aš pakrutėsiu labiau....
2015-09-10 19:52:45
Piešiny, sveikinimai!
Malonaus vakaro miuzikle - Tu nusipelnei :)
2015-09-10 21:34:57
aciu, merginos, dziaugiuosi ir eisiu toliau. miuziklas dar negreitai, bilietai geriausiose vietose buvo greit ispirkti, tad eisim tik lapkricio gale(per lucky day!) bet tai nesvarbu. tikiuosi iki to laiko nepriaugti...
treciadieni gavau nauja programa treniruotems ir su kamuoliu, bet dar neisbandziau. grizus namo buvau tokia pavargusi, kad cia jau nebe valios klausimas. pasportuosiu savaitgali, bus tie 2 kartai...siandien irgi persidirbau, bet nieko, savaitgalis laukia ..normalus.. ir pamiegosiu ir pasportuosiu...
2015-09-13 08:49:22
siandien ypatinga lucky day- pasiekiau pirmaja stotele su kaupu.tad sikart statistikos megejams rasau visa apzvalga.

startas liepos 1d, ugis 170cm, svoris 90kg.tikslas 65kg.
siandien sveriu 79,3kg.
rasau svorio pokycius savaitemis.
1.90
2.88
3.86,9
4.85,8
5.86,8
6.85
7.83,5
8.83,4
9.82,4
10.81,2
11.80,5
12.79,3.

Apimciu pokyciai,kurie man iki siol neidomus, bet,kaip sakant, vardan mokslo.

Klubai 112-106
liemuo 100-89
krutine 106-103
slaunys 64-62
rankos 37-36.
viso 23 cm sudejus.

padariau ir nuotraukas, nusunciau kilo, palauksiu komentaro.
netgi tasku surinkau, pirma karta 20 tuke, kolkas 11 vieta, vykites!

Mityba
darau 2 nuodemes
1.puodeliai kavos su 1 arb.s kavai skirto pieno
2. nesigeriu 2,7l vandens. pavyksta 1-1,5l. anksciau uztektdavo stiklines...
daugiau mitybos planui nenusizengiau nei karto.
lucky day svenciu nuosirdziai, valgo ka noriu ie kiek noriu. kazkodel standartiniais pusryciais tapo 2 bandeles su uogiene ir sokolado gabaliukas.anksciau taip nevalgiau, bet matyt po savaites ,,zoliu,, pasiilgstu.

Sportas.
reikalai kiek prastesni.gavau pacia lengviausia programa- pratimus namie 40 min 2k per savaite. blogai tai, kad tas 2 diena istisai metau, jos nepastovios. tai darbai uzpjauna, tai pavargusi tiek, kad noriu tiek miego.tad viskas nusikelia i saviatgali. 2 dienas is eiles sportuoti nera protinga. si programaman gana greit pasidare per lengva, netrukus ja pasunkino hanteliais, o vakar isbandziau ir gimnastikos kamuoli- jis man labai patiko! Dabartine programa trunka 1 valanda.

Motyvacija
penktadieni kai kas atsitiko. buvau pas kosmetologe, pas ja lankausi jau kuri laika ir ji apie mano gyvenima zino nemazai. sikart kalba pasisuko apie mano svori, nes pokyciai pastebimi. tai as viska nuo dusios ir papasakojau, kas ir kaip.po to seke proceduros. po ju iteikia man kosmetologe grazai dovana- kosmetine, graziai su kaspinu ipakuota ir savo sesers padaryta atviruka.O joje irasas,,piesiny, ivertinimo vardan iteikiu tau sia dovana. kaip puiku,kad numetei svorio, tau tai tinka. laikykis. tavo kosmetologe..
Netekau amo. net padekoti nesugebejau. bet taip gera pasidare ant sirdies, kad stai atsirado dar vienas zmogus, nuosirdziai linkintis man sekmes. ta atvirute mane labai sumotyvavo, tad nors ir penktadieni ir sestadieni buvau pusalkane, i papildoma maista nepasukau net galvos. labai noriu jums visiems perduoti ta dideli ir silta palaikymo jausma. Imkite!
Grazaus jums sekmadienio ir geros ateinancios savaites.
Jusu piesinys
2015-09-13 19:06:43
Prieš įrašo pabaigą nublanko ir skaičiai (o juos aš tikrai mėgstu) :)
Tavo, Piešiny, malonus ir nuoširdus bendravimas su aplinkiniais grįžta - sulauki palaikymo net ten, kur, rodos, mažiausiai tikėtumeisi :)

O statistika atspindi tai, kas viduje - stiprų vidinį norą ir ryžtą keistis. Štai ką reiškia stipri vidinė motyvacija! Šaunuolė!!! Linkiu sėkmingai nueiti ir likusią kelio dalį :)
2015-09-14 08:24:49
Labas rytas sako jums kavos puodelis ir aš:-). O rytas iš tikrųjų nuostabus (nors atsikėliau skaudančia galva). Gera nuotaika yra dėl to, kad šviečia saulė ir dėl to, kad paskaičiau Piesiny tavo ataskaitą :-). Nu super net tik skaičiai, bet ir už tų skaičių slypintis nuoširdus bendravimas, atvirumas sau ir begalinis noras pasiekti savo tikslą. Paskaičiusi tavo straipsnį gavau tokią stiprią motyvaciją ir pasižadėjau sau nenuklysti.
Kai tokia stipri palaikymo komanda, tai visos gyvenimo kliūtis yra įveikiamos :-). Lekiam toliau!
2015-09-15 13:01:59
Citata is kilo komentaro,gavus mano nuotraukas
...Riebalinis sluoksnis nutirpo nuo visos kūno masės...
Brrrrrr.....Ziauriai skamba.

Dabar ruosiuos nusiusti savo rentgeno nuotraukas.
Tikiuosi mazdaug tokio komentaro
...o dabar galite pradeti valgyti...
2015-09-16 09:24:53
Sveikutės Šaunuolės . Aš vis dar su jumis. Slenka paskutinės dienelės narystės, gavau pasiūlymą prasitęsti, nežinau...Lyg ir norisi dar būti čia.... Lyg ir norisi pailsėti nuo visų dietų, toks jausmas, kad kur pažiūrėsi kur paskaitysi dieta dieta dieta... sportas... gražus kūnas... EEe atsibodo. Tai vis galvoju. Žiūriu čia mūsų padaugėjo. Sėkmės visoms.
2015-09-16 09:33:46
Loretukai, kaip tik galvoju apie tave :-). Niekur tavęs nesimato, nebeapsireiški, sakau gal tu nebe su mumis :-). Jau į tavo temą būčiau rašiusi, kur dingai?
Nežinau nei ką patarti...... Gal nutraukti, o po kelių mėnesių grįžti su nauja energija? Kainos atžvilgiu bus nuostolis, nes turėsi pirkti pilna kaina. Kiek suprantu stovi vietoje, kaip ir aš :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS