Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-08-06 17:10:26
Valio, kuriasi naujas pusamžių moteriškių klubas! (skaičiuojant vid. moters amžių 76 m. :-))
2015-08-06 20:15:51
O , net nuotaika pagerejo, kad ne as viena cia i jaunyste sugrizti panorejau! Tikiuosi, kad dazniau paplepesim ir viena kita palaikysim. O jau galvojau kad as cia viena su Cikita fronta laikysim, bet mums juk sekasi gerai, ar ne?
Pirma savaite visa mano seimyna domejosi kas as cia valgau ir labiausiai ko nevalgau. Issiaiskino,kad duona ir bulves yra sventinis patiekalas leidziamas uz ypatingus nuopelnus sekmadieni. Pasijuto apdovanoti, nes valgo 2/3 dienos sumustinius. Ir ploni! (Kaip ir mano kudosios bedradarbes, na ar ne pikta?) Maniskis siaip jau begiojantis ir pusmaratonius lakstantis ir alu megstantis. Tai pas ji simpatiska alaus pagalvele, ant kurio megsta pamiegoti musu mazoji ir suo. As ir pradejau viena karta .. o Andrius zinai ka sako apie alaus pilvuka? Jis sako.. Ir man nespejus baigti sako maniskis ,,as valgau duona,,
Taigi. Na, ar neapdovanotas?
Siandien pietums i darba atsinesiau keptos vistienos gabaliuku ir kopustu/morku salotas- man patinka ir baisiai daug.Mano bendradarbe suzvairavo, bet nieko nesako, o as bandau sugalvoti, ka ji pagalvojo- ar kd as dietos laikausi, ar kas as persivalgau? Ji valge... zinoma sumustini. Lieknesne uz mane perpus. Bet siaip ji faina aciudievui.O kaip jus visos laikotes?
2015-08-06 21:34:12
Sveikos. Gal ir man pabandyti.... :) neturiu motyavcijos nei lašelio.... niekas neužkabina :(
2015-08-06 22:20:25
Taigi taigi pradedam!
Cihita -viska jau zinai, sakau gal dar ir musu grupelei koki patarima turi, juk mes ypatingos!
Jurgada, mes tau pritariam ir visos draugiskai sutariam jauneti! Kaip laikaisi tu?
Lindos- tau liko tikrai nedaug! Man iki 65 kg dar toliau eiti! Laikykis, tau pavyks, ir mes tau surengsim grazias isleistuves! As tai cia zadu uzsibuti ilgai. bent jau naryste pusmeciau pasiemiau, turbut ir prasitesiu, jei reikes, taigi mano svetaine visu laukia! Priimam ir islydim!
Aisa-faina, kad atejai i musu buri, papasakok daugiau apie save! Kaip matai, nesi viena, bury smagiau, viskas bus gerai!
Kristuke, neskubek nusiminti! Mums cia visko buvo, pirma zingsni jau padarei, juk jau esi mus garbingo klano nare! Pasakok, kas tau ant sirdies guli, mes cia tuoj tau suteiksim greita pagalba!
2015-08-07 11:38:51
sianakt sapnavau didele lentyna su juodu sokoladu, ka tai galetu reiksti? Dar 2 dienos iki svento sekmadienio, krapstau sesta kilograma lauk.
2015-08-08 10:40:42
Labas rytas, sestadieni!Liko viena diena iki saldainadienio, tada sversiuos matuosiuos ir jums visiems prisiduosiu. Ziuresim ar mano sestas kilogramas nulipo nuo manes. Visa savaite atsilaikiau nuo pagundu, tik su tuo vandeniu nelabai draugauju ir nerandu laiko sportui. Is atostogu grizus daug darbu(nesiteisinu, realybe) tai vos iki lovos nueinu ir krentu miegoti. Pliusas- nera laiko galvoti apie saldumynus. Nors kazkaip vel norisi, nors visas neseniai dziaugiausi, kad potraukis kaip ir dingo. Teks gerti daugiau vandens...I galva isikaliau 2 sakinius ir jais kol kas motyvuojuos
-1 saldainis sustabdo svorio kritima 2 DIENOM
-NEDIRBSI, NEBUS ATLYGINMO!
taip ir gyvenu.dar save gasdinu visokiom sveikatos komplikacijoms(atsiprasau, Cihita!) nes ant stalo guli kvietimas profilaktinei sirdies patikrai, polinkis seimoje(tetis anksti mire nuo infarkto, drutas buvo, as i ji) ir jau zinau kad gausiu velniu del virssvorio, tai jau stengiuosi.
Tikiuosi, kad mane palaikysit, kas paskaitot! Neperkaiskit nuo saules, megaukites ja ir pasikraukit laimes hormonu. Gero savaitgalio ir iki rytojaus.
2015-08-09 10:06:33
Taigi kaip zadejau siandien mano lucky day ir pries tai visi matavimai. Sia savaite nulipo 1,5 kg. Tad nuo pradzios nukrito 6,5kg ir bendras centimetru kieks 16,sudejus nuo ivairiu vietu. Atrodo, kol kas einasi gerai. Manasis siryt paklause ko pusryciams noresiu, tai gavau BANDELE su uogiene, kavos ir dar zele gabaleii suvalgiau, kur nuo vaiku liko, labai norejau. Lucky day prasidejo. Pusryciai i lova jau smagu.
Nuo pirmadienio(nesijuokit) zadu rimciau susirupinti pratimais, kad beveik nesportuoju, tiesa. Neturejau laiko, nes begau ir begau.Daug dirbau,Bet susiimsiu. Pagalvojau nuo ko tas svoris krenta- ar tik netirpsta raumenys vietoj riebalu. Tikiuosi su sportu nors trupuciu pakoreguoti kas reikia.
Nezinau, ar cia mano pamastymus kas skaito, bet kadangi pati si puslapi uzvedziau, tai rasau. Esu cia pusantro menesio ir sen bei ten paskaicius visu musu nariu kovas krito i akis man vienas dalykas, nezinau, kaip jums. Cia daugiau apie tas kurios kovoja su virssvoriu- juk tas virssvoris siaip jau lygioj vietoj neatsiranda.Kazkas paprastai buna atsitike. I sali padejus medziagu apykaitos sutrikimus, tai jau mediku sritis, dauguma is musu svorio priaugo del emocinio valgymo. Jei mes vien uzsiimsim dieta ir netvarkysim tu priezasciu del ko mums tas svoris auga, manau, kad tai kova su vejo malunais ir bus nesekminga. Ko pasigendu is kilo- tai psichologes komentaru ar seminaru ir panasiai. Sis dalykas visiskai niekur neakcentuojamas. Mano atveju nuo pirmos nelaimes (prisipazinsiu, buvo nesekmingas antras nestumas, vaikeli palaidojom) ir prasidejo ta kelione burbulo link.Ir dabartinis mano gyvenimas pilnas ilgalaikio emocinio ir fizinio kruvio. Suprantu, kol cia nesusitvarkysiu, neturesiu jegu keisti mitybos. Nes tai tik viena stalo koja, kol kitos kliba, stalas nestoves. Ka galvojat jus?
2015-08-09 12:23:16
Piešiny, nuostabūs rezultatai. Tik nieku gyvu nesustok! Nė akimirkai ;)

Skaitom, skaitom :) (nors ir nepatenkam į temos amžiaus cenzą, man 34-eri). Taip, su emociniu valgymu kovoti sunkiausia. Kol kas nerandu kito būdo, kaip savęs kontrolė su keletu taisyklių, kurios padeda save "apžaisti". Ar padėtų psichologas, labai abejoju. Gyvenimas nebus lygus kaip naujai nutiestas asfaltas, tad nelieka nieko kito, kaip išmokti kitaip elgtis su pasitaikančios negandomis ar nuovargiu ir liūdesiu.

P.S. man po panašių nesėkmių kaip jūsiškės padėjo eiti toliau suvokimas, kad gamtos dėsniai yra gamtos dėsniai - kartais atsitiktinumas, kartais tiesiog išgyvena tik stipriausi. Taip jau nutinka.
2015-08-10 18:59:49
Aciu leliumai, smagu, kad parasei. Pradejau jaustis viena lauke karys. Cia tikrai nera jokio amziaus cenzo, tik pakvieciau vyresnes atsiliepti,bet jos matyt ar nedrista, ar ju nera, ar nezinau kas, bet nesvarbu. O man smagu isgirsti ,,jaunimo,, nuomone nes mes, nepriklausmomai nuo musu amziaus ir patirties susirinkom panasiam tikslui ir kartu lengviau. Kai kazko nezinojau savo ismaniajame telefone, man padejo devynmete dukte. Ir man negeda. O siame forume randu daug protingu jaunu merginu minciu ir mano sirdis dziaugiasi uz jas.
Siandien pirmadienis, pradejau kova su septintuoju kilogramu. Darbe gavau konkretu klausima, ar laikausi dietos , nes krimtau morkas ir geriau vandeni, ko siaip niekada nedariau. Pasakiau,, TAIP,, ir toliau neaiskinau, bet paklaus daugiau, papasakosiu. Baime buti nesuprastai visiskai dingo.
2015-08-10 21:02:10
Niu va, kokios mes panašios :-). Mano dukrai 10 metų :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS