Mityba / Sveika mityba / Kur Vilniuje galima skaniai ir sveikai pavalgyti ?
2015-07-31 23:34:25
Sveiki , gal kas nors is jusu turi megstama vietele Vilniuje kur galima buti jaukioje aplinkoje pavalgyti skanaus , kokybisko ir zinoma sveiko maisto ? Gal ir koki savo megstama patiekala pasiulytumete ? :-)
2015-08-03 08:36:54
Balti drambliai, Vieta. Yra vegetariškų ir veganiškų patiekalų. Aš dienos pietus valgau, tai greitai patiekia, patiekalai sveiki, įdomūs, porcijos labai gero dydžio, kainos prieinamos. :)
2015-08-03 16:19:22
man aptinka raw42
2015-08-10 23:43:07
FORTO RESTORANA -rekomenduoju. Man ten patiko omletas :))
2015-08-11 00:09:20
Man laabai patinka salotų baras "MANO GURU" :), esants Vilniuje, Vilniaus gatvej. Ten nemažas įvairiausių salotų pasirinkimas, skanu! O be to ir šiaip puikus socialinės reintegracijos projektas :)
2015-08-12 12:50:44
koks socialines reintegracijos centras?kur?
2015-08-17 23:06:19
Sveiki, manau "TakeWay" kavinėse ruošiamas kokybiškas ir sveikas maistas. Be to, meniu nurodoma ne tik kaina, bet ir patiekalų kaloringumas ir kiti dalykai.
2015-08-24 12:00:53
o TAKE AWAY imanoma rasti maisto be naudojamu padziuku su skonio stiprikliais??
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS