Mityba / Sveika mityba / Nekaloringi gėrimai
2015-07-24 14:17:19
Sveiki, šiuo metu renkuosi sąrašą tokių nekaloringų gėrimų, kuriais galėtume mėgautis vakare su draugais, be didelės sąžinės graužaties (gera sudėtis ir mažai kalorijų)
...
Nesinori labai atkreipti kitų dėmesį, jei gerčiau tik vandenį su citrina :) tad ieškau kitų alternatyvų.,..

Radau keletą variantų ir noriu su jumis pasidalinti:
1) Livinn parduodama yra Beržų Sula su svarainių sultim: 100 ml - 11kcal https://www.livinn.lt/index.php?_route_=berzu_sula_su_svarainiu_sultimis_750_ml
2) Livinn parduodama Beržų sula su šaltalankių sultim: 100 ml - 40 kcal: https://www.livinn.lt/index.php?_route_=berzu_sula_su_saltalankiu_sultimis_750_ml
3)Gubernijos duonos gira: 100 ml - 32kcal: https://www.barbora.lt/Pages/Search/Products.aspx?SearchString=duonos+gira&UrlId=54801

Ir dar tokias vėliau pristatysiu šaltas žalias arbatas be cukraus (su medum/vaisių sultim), kurias rimi radau, tai jų sudėtis tikrai gera ir nekaloringi gėrimai, bei labai gražūs buteliukai :). Tik dabar nerandu internete niekaip.

Ką iš savo pusės galite pasiūlyti jūs? Kad sudėtis būtų gera ir kcal nedaug? (be cukraus, arba jo lb mažai?)
2015-07-25 10:02:03
Sveika, skraiduole,

darbe man labai gerai veikia, jeigu į grafiną pridedi citrinos, žaliosios citrinos ir paskui pagal skonį: mėtos, melisos, čiobrelių, raudonėlio ir kitų pagardų. Kai karšta man visai skanu įsimesti ir agurko grižinėlį. Jeigu norisi saldžiau - medaus įsidedu :)

O va beržų sulą reiktų man vėl iš naujo atrasti :) Ačiū už info :)
2015-07-26 21:45:01
Vienintelis gerimas jei norisi gerti yra vanduo, visa kita jau yra maistas, nes skrandis pradeda virskinti. Pries du metus negeriau ne laso vandens (nebent suriai uzvalgydavau ir troskindavo), negeriau jokios arbatos, tik kava ir retai sultis. Po metu pradejau gerti arbata, po truputi vandeni, bet jis man atrodydavo toks bjaurus, kad net pikindavo. Bet dabar geriu jo tikrai daug ir pripratau, ir atrodo netgi skanu.
2015-07-27 08:00:22
Nora dėl vandens tai sutinku. Pats geriausias atsigėrimas. Iš kitos pusės, man kartais norisi ne tik gryną vandenį gerti :)
2015-07-27 08:42:17
Na aš kalbu apie tas SOCIAL akimirkas, kai važiuojam kur su draugais ir visi kažką gurkšnoja tai ieškau alternatyvų vandeniui ir alkoholiui, kad irgi kažką turėt rankoj, be didelės sąžinės graužaties.. :)
2015-07-31 23:46:44
Nealkoholinis alus :-)
2015-09-04 13:10:34
Ne vien vandeni organizma nevirskina, bet ir zalia arbata.:)
2015-09-04 16:48:08
Kava irgi neturi kalorij7, jei yra be cukraus ir be pieno :)
2015-09-04 21:40:22
vandenyje istirpinta vitamino C tablete... :))) skanu ir beveik be kcal :D
2015-10-04 20:12:11
Megstu metu arbata. Tiesiog nuskabau svieziu metu lapelius ir uzpilu siltu vandeniu, dar idedu citrinos griezineliu. Skanu ir sveika :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS