Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Tobulo kūno link
2015-07-20 11:31:06
Sveiki,

Daug man dar trūksta iki to išsvajoto tobulo kūno, bet visgi stengiuosi judėti į priekį. Papasakosiu siek tiek apie save :) apkūni buvau nuo vaikystės, man buvo įskiepyti netinkami mitybos įpročiai, mūsų šeimoje buvo valgoma daug, ir tik nesveiką maistą. Būdama paauglė laikiausi įvairių dietų, bet nuvestas svoris grįždavo. Kritinę ribą pasiekiau būdama 19m.- svėriau 75, kai mano ūgis 162cm. Dar pora metų žaidžiau įvairiomis dietomis, įsitaisiau sveikatos problemų, ir privalįjau pasakyti sau- stop. Pradėjau intensyviai domėtis sveika mitybą ir sportu ir svoris ėmė kristi. Numečiau 16kg. Viskas kai ir gerai, todėl tikriausia jums natūraliai kilo klausimas: tai kodėl čia užsiregstravai? Todėl. kad pradėjau jausti, kad dingsta motyvacija, ryžtas, vis dažniau nusižengiu visiems sveikos mitybos principams, ir mano svoris iš 59kg šoktelėjo iki 61. Todėl esu čia. Kad atgaučiau motyvaciją, sulaukčiau palaikymo ir eičiau visada į priekį :)
2015-07-20 11:35:14
Labai atsiprašau už gramatines klaidas, tiesiog šiuo kompiuteriu dar nesu įgudusi rašyti, na bet pasistengsiu būti atidesnė. Šiandien jau 4- ta diena, kai esu kilo projekte ir jau numesta 1,4 kg. Čia skysčiai tikriausiai pasišalino, taip?
2015-07-20 11:35:56
Sėkmės! :) O kaip reikalai su sportu?
2015-07-20 11:37:16
Tikriausiai skysčiai, nes man pirmą sav. nukrito 1,8 kg ir akivaizdžiai sumažėjo išsipūtęs pilvas - vėl tapo plokščias.
2015-07-20 11:37:23
sveika prisijungusi :) motyvacijos tikrai įgausi, bent man jos duoda vien investuoti pinigai :D
nemanau, kad vien skysčius praradai, jei gėrei, kaip rekomenduojama, greičiausiai ir šiaip žarnyne užsilikęs maistas išsivalė :)
2015-07-20 11:58:09
Gėriau net daugiau nei rekomenduojama :D Su sportu lyg ir viskas gerai, atlieku sudarytą programą, bei kartais dar lengvą cardio padarau. Tai manau, kaip pradziai- visai gerai :) Šiek tiek apleidau bėgiojimą, tai reikės pasistengt grįžt.
2015-07-20 21:20:08
Kazkaip siandien labai silpnai jauciaus visa diena...Svaigo galva nuolat ir labai norejos valgyt. Kai kurios rasot, kad jum porcijos 1200kcal., per dideles, man- mazos. Nepavalgau. Siandien sporto diena, reikia daryti Andriaus programa, o visai nera jegu, vos velkuos atrodo. Nezinau, ar prasyt didint kaloriju kieki ar laukt kol organizmas prisitaikys? Gal kam buvo panasiai?
2015-07-21 09:11:32
Man taip buvo 2 sav. kiekvieną dieną. :) Tada nebeiškenčiau ir paprašiau, kad padidintų. Pamėgink bent savaitę. ;) Tiesiog pirmą dieną/dienom organizmui - šokas. Reikia laiko priprasti.
2015-07-21 11:24:36
Bandau :) siandien ryte lyg ir viskas gerai, nera silpnumo :) tikiuosi ir vakare jau nebus..
2015-07-23 09:07:18
Nepaisant tikslo , nepamirskime kad laimes nerasime tobulame kune . Laime slypi mumise !!! :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS