Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Silvijos dienoraštis
2014-01-19 23:27:46
Sėkmės Silvija!
2014-01-20 00:52:25
Labas, Silvija :) žinok rezultatai yra : per savaitę numečiau apie 3 kg ( dėl jų niekada nepergyvenau, nes vis pasportuoju ), taip pat sumažėjo riebalinis sluoksnis (apimtys :). Pradžiai yra sunkoka neužkandžiaut, bet po to įprasi prie dietos plano. Manau, kad labai gerai yra sau prisitaikyt patiekalus : tarkim ryte nenoriu košės, valgau omletą ir t.t
Man dar padeda mažesnė lėkštė, stengiuos susikoncentruot tik valgymui :)
Žodžiu, viskas yra tavo rankose! Linkiu sėkmingai žygiuot savojo tikslo link :)
2014-01-23 21:18:47
pasigirsiu, neištvėriau ir pasisvėriau, taigi jau nukritę per 4 dienas 2 kg 800 g. Kaip fainai, tai tik dar labiau paskatino siekti savo tikslo :)
2014-01-27 10:23:33
Labas, Silvija :) Mano situacija yra panasi i tavo, mano svoris pora kg mazesnis negu tavo. Per savaite numeciau 5 kg. Esu labai patenkinta ir stengiuosi grieztai laikytis dietos. Mano pliusas yra toks, kad mane palaiko vyras ir matau pati, kad labai dziaugesi mano pasiektais rezultatais.
Taigi sekmes mums ir irodykim, kad mes esam stiprios :)
2014-01-27 10:38:39
Puikus rezultatai, paneles! :)
2014-02-09 18:14:11
na stai, jau minus 7 pas mane, way to go :) laimes pilnos kelnes, ir ant nuotrauku jau matosi kad pradejo rysketi zandikaulio linija, nu matysim kaip cia toliau, buvau truputi nuklydus, isvykus i Danija 4 dienom, tai ten negalejau valgyt tai ka turejau pagal valgiarasti bet vistiek valgiau sveikai, kadangi kai matino mesa garnyra emiau tik darzoves, salotas. Pusryciams rinkausi grudeta duoda su kiausiniu ir t.t. tai grizau patenkinta kad nenukrypau. Plius kadangi buvo mano gimtadienis, padariau labai sveika, ka pati valgiau pagal valgiarasti gaminau sveciams, visiems labai patiko vistiena su cintina ir kokteiliai pieno ir t.t.
2014-02-09 18:38:33
Taip ir toliau! :)
O darei/pirkai kokį tortą savo gimtadieniui? Nors mano gimtadienis dar toli, bet suku galvą, kokį čia gimtadienio tortą reikės daryti, gal kokį žėlinį su uogomis.
2014-02-09 21:05:37
pirkau. Sushio torta :D :D :D o zelini tai ziauriai megstu :)
2014-02-10 08:47:32
Silvija tu saunole, o as jau galvojau, kad tu viska metei... Sveikinu su pasiektais rezultatais :)
2014-02-10 19:27:13
na ne, mesti nežadu dar artimiausiu metu tikrai, o jau ir pripratau prie šios mitybos, gerai kad yra ta cheating day, tai pasiaučiam su draugėm ir vėl ramu savaitei, vat jei butu griežtai dieta, tai kazin ar ištverčiau, nes jau tiek visko išbandyta buvo prieš tai. Plius i svečius irgi planuojamės visada dabar šeštadienį, kad mažiau problemų būtų
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS