Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Silvijos dienoraštis
2014-01-19 14:21:01
Sveiki, po daugelio metų dietų, kur svor numesdavau tada priaugdavo, tada po nėštumo turiu svorio labai didelį kraitį, net 122 kg. Dėl to nesijaučiu laiminga, nors šeima graži, mažylė auga.. Bet jau neprisimenu kada buvau nuėjus į baseiną ar kur, nes tiesiog man pačiai savęs gėda. Taip pat su draugais varžausi išeiti, nes drabužių asortimentas labai skurdus, nes tokioms kaip aš tik maišai siuvami. Taip pat daug tenka važinėti mašina (dėl hobio dau važinėju po užsienio šalis). Atrodo, kad ir jaučiuosi puikiai kol nepamatau savęs veidrodyje. Todėl šiandien besėdėdama vonioje pasakiau sau VISKAS, Silvja sustok. Reikia susiimti ir gyventi gyvenimą laimingai. Todėl laukiu savo meniu ir pradėsiu šią kelionę. Pradėsiu naudotis ir tuo apdulkėjusiu elipsiniu treniruokliu, kuris gal tik porą kartų buvo panaudotas. Taip pat žadu savo patyrimus rašyti čia labai dažnai. Manau man tikrai pavyks ši kartą, net nemanau, o ŽINAU!
2014-01-19 16:24:11
Labas Silvija, Džiugu, kad galėsime bendrauti,aš prieš savaitę pasakiau sau "gana". Ir jau džiaugiuosi savo rezultatais, tik nors sunku dar su sportu, Gero starto, Silvija. Rita
2014-01-19 16:42:54
o kokie jau Jūsų rezultatai ? Palaikymas vienas kito manau svarbiausiai, o to iš šeimos, kad ir kaip gaila negaunu, tik pasijuokia ir viskas. Nors patiems reikėtų susiimti labiau nei man, bet kai man pavyks manau ir jie susiims :)
2014-01-19 18:46:52
Cia jau lietuviu natura, lengviau pasijuokti negu padeti ar palaikyti. Del rubu irgi cia Lietuva todel ne kazka galima ir gauti. O del baseino as irgi pazystu, kas gedijasi eiti taip pat, o del ko? Del litovcu budo, ne neva dailus ir tyciojasi, o kas jie dvasios ubagai. Bet nieko nepakeisi. Tai laikykis ir siek savo uzsibrestu tikslu ;)
2014-01-19 21:08:34
Labas, Silvija, skatinu Tavo pasiryžimą... Draugiškas palaikymas reikalingas visiems... Ir klausimėlis... Norėčiau sukurti savo dienoraštį, nesurandu kaip... Gelbėk...
2014-01-19 21:19:02
Eini kur rezultatai, tada virsuj zalia juosta ir desiniame kampe rasi sukurti tema.
2014-01-19 21:29:29
taip taip, būtent neėjimas į baiseiną dėl lietuvių išjuokimo. Na bet aš dabar tvirtai esu pasiryžus ir žinau, kad pasieksiu savo. Laukiu tik meniu :) Bet ir laukdama jau šiandien nekimšsau. Pusryčiams suvalgiau omleta su salota, pietums lašišą garuose virta su salotomis (salota, pomidoras, aliejus, riesutai) ir vakare suvalgiau rupios duonos riekute su plono kumpiu gabalėliu, o ant viršaus užsidėjau salotos lapą. Taip pat atsisakiau arbatoje cukraus.
2014-01-19 21:52:23
Nu pradzia labai gera
2014-01-19 22:33:03
Aš taip pat šiandien prisijungiau prie kilo.lt :) esu pasirįžusi kartu su visais siekti savo užsibrėžto tikslo :)
2014-01-19 22:57:33
Sėkmės Viktorija!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS