Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nemesti kelio dėl takelių
2015-07-31 09:14:25
Saunuole, tik toliau gali svoris kristi leciau, bet nenusimink, tai normalu, is pradziu pasisalina ir skysciai ir maistas, o ir organizmui buna sokas, bet koks minusas yra gerai :)
2015-07-31 09:30:37
Tikrai nededu tusciu vilciu, kad kiekviena savaite po tiek nukris :) idealiausia minus 1 ar 1,5. Svarbu, kad ne i pliusa :)
2015-07-31 09:38:49
Lina, kokia tu šaunuolė! o mano nuodėminga savaitė (tikrai nuodėminga, nes va vakar vakare picos su kola prikirtau), nepraėjo be pasėkmių, bet ne taip baisiai, kai galvojau, nes šįryt svėriau 60,5, tai vos + 200 g nuo praėjusio penktadienio. Keistai kažkaip, negi tos nuodėmės taip nežymiai pripliusuoja...?
2015-07-31 10:17:47
Active, svarbu, kad nezymiai padidejo:) Galbut cia ta pica vakare prisidejo prie tu 200g. O rytoj mano lucky day, tai po jos tikrai nesisversiu, lauksiu kito penktadienio, kad nebutu nusivylimo ir nedingtu geros emocijos ir motyvacija :) Man kazkaip picu, kebabu ir kito nesveiko maisto daug lengviau atsisakyti nei saldumynu... Per lucky day turbut tik saldumynus valgysiu :(
2015-08-01 09:37:35
Smulkių paklydimų būna. nereiktų dėl jų labai stipriaia save graužti. Na, buvo tai ką dabar :) Tik svarbu, kad jie būtų ne dideli ir ne dažnai. Tuomet programa veikia ir duoda mūsų laukiamą rezultatą.
Šiandien bijojau svertis, nes vakar tokį paklydimą ir aš turėjau. Tiesa, vieną per visą savaitę, kuo labai didžiuojuosi :) Vakar turėjau susitikimą kavos kavinėje, labai seniai ten buvau, kol nemečiau svorio dažnai ten lankydavausi, tad pagal įprotį užsisakiau kavos su migdolų sirupu, net nepagalvojus, kad čia gi cukrus cukrus cukrus... :D Iš ties buvo laaabai saldu, galvojau,kad bus didelis pliusas prie mano svorio kitą dieną. Dar kai išgirdusi super naujienas, suvalgiau pusę gabalėlio tinginio, pamaniau, kad savaitės rezultatai dings, svarbu, kad nenueičiau į savaitės pliusą.
Tačiau šiandien pasisvėrusi atradau, kad savaitės rezultatas -1 kg. Esu begalo laiminga ir dėl rezultato, ir kad vakar pasidžiaugiau, pasimėgavau akimirka. Aišku, manau, kad mane gelbėjo, jog ta akimirka buvo pirmojoje dienos pusėje, o po to griežtai laikiausi programos.
2015-08-01 10:08:26
Snigti, šaunuolė :) Džiaugiuosi už tavo pasiekimus :) man šiandien lucky day, visą sav svajojau apie saldumynus kaip šiandien valgysiu :) atsikėlusi nuo 6 ryto, o saldumynų visiškai nenoriu!... Pasiėmiau šokoladuką, atsikandau, sukramčiau kąsnį ir padėjau į šalį :D ėjau sumuštinį su avokadu darytis :D
2015-08-03 09:49:42
Snigti, šaunuolė! Aš šeštadienį eilinį kartą cheatinau kaip reikalas, o ir vakar slankiojau po namus su "ko nors skanaus noru", na bet atsilaikiau neatlupus šokolado, ale prieš miegą duoniukų pakrimtau.
Lina, taip ir nesugriešijai per šeštadienį? :)
2015-08-03 10:26:53
Active, sugriesijau :) su draugais isejom i miesta tai ir prasidejo: pica, kepta duona, alkoholinis kokteilis. Is saldumynu tik blyneliai su nutela ir bananu. Bet kad ir kaip bebutu, saldumynu noras zymiai mazesnis nei anksciau :) Net draugas sako: "Visa sav svajojai, o dabar nevalgai, kad daugiau negirdeciau kaip labai nori, nes reiskia tik tas faktas, kad negalima ir vercia noreti". Na gal jis ir teisus, visada norim to, ko negalima, o kai gaunam nelabai ir norisi :)
2015-08-03 10:35:47
Gerai, kad saldumynų poreikis mažėja, aš tai nepastebiu to, nors čia jau esu beveik 2 mėn :)
2015-08-03 10:54:16
Man tik sestadieni nesinorejo, na o jau siandien atrodo suvalgyciau visa sokolada ir ne tik...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS