Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nemesti kelio dėl takelių
2015-07-20 11:08:49
Projekte iš tikrųjų užsiregistravo mano brangiausiasis, kuris per beveik 10 metų nuo mūsų pažinties priaugo svorio ir nusprendė, kad laikas keistis, kadangi man buvo patikėta maisto gamyba pradėjau lankytis čia, tik pasikoregavau valgiaraštį pagal kalorijas, kad jei jam skirta 1800, tai man būtų 1200-1500 :) na ir po mėnesio su truoučiu narystės jis nebeturi 8 kg, o aš 4 kg :) viskas kaip ir šauniai, ale net gėda žiūrėt, kaip jis sąžiningai laikosi plano, o aš vis kur nuklystu ir pametu sveikos mitybos kelią dėl nuodėmingai saldžių takelių... matyt bėda tame, kad neturiu antsvorio ir vaizdas veidrodyje negasdina, tai darbe pasiduodu popietės kavos pagėrimams su saldumynais, už tai ir negaliu pasigirt gražiai mažėjančiomis apimtimis. nors turiu - 4 kg, pilvo apimtis sumažėjo 2 cm, ale prieš šventines dienas žiūriu, kad vėl tiek pat, kaip pradedant laikytis plano...
kaip bebūtų sukurdama temą stengsiuos laikytis disciplinos ir sąžiningai žymėtis, kas nukeliauja pilvelin :D
2015-07-20 11:15:20
Dar pasakysiu, kad pagal meniu pastebiu dažnaqi neatitikimų čia, tai dažnai pertikrinu viską per kalorijos.lt puslapį :)
na o šiandien rytas buvo kaip niekad tingus (matyt oras veikia), tai pusryčiai liko nesverti, bet kadangi jau mėnesį sąžiningai viską sveriu, tai manau buvo 200 kcal arba šiek tiek daugiau: pusė nedidelės cukinijos, supjaustyta riekutėmis ir pakepta ant lašelio aliejaus, paskui užpilti du išplakti kiaušiniai :)

pirmam užkandžiui suvalgiau 350 g. mėlynių (oho koks indukas susidarė, tai užtruko sulesioti) :) čia jau 196 kcal.

kol kas iki pietų atrodo atsilaikysiu nukrypimams ir pietums valgysiu vaškės-moliųgų apkepą (http://shirshiulizdas.blogspot.com/2012/04/varskes-moliugo-apkepas.html) Darau pagal šį receptą, tik varškės imu 600 g, cukraus 3 v.š., manų nededu, o moliūgus imu šaldytus, atlaidinus sublenderiuoju ir gaunasi apie 500 g, tai į jų masę dedu viską, kaip nurodyta. kepu silikoninėj formoj ir sviestu jos nebetepu, tai kai paskaičiavau, 100 g. paruošto apkepo turi 160 kcal, vadinasi pietums gausiu 480 kcal :)
2015-07-20 11:15:36
Saunuole, nemanau kad baisu ir retsykiais nuklysti, tik kad rezultatai taip greit nebus ryskiai matomi :) bet jei vaizdas veidrody negasdina, tai gal nereikia tokios grieztos dietos.. Beje lb gerą programėlę šiandien atradau - MyPlate. Atsisiųsti gali, ten labai patogu žymėtis ką per dieną suvalgai. Patogu manau bus ja naudotis kai baigsis Kilo narystė. ;) kad ir toliau sekti valgymėlius...
2015-07-20 11:17:34
ačiū už pasiūlymą, reiks pabandyt atsisiųst :) aš kol kas žymiuosi savo telefone. samsungai turi S health, tai ten skaičiuoja žingsniu arba numintus / nubėgtus kilometrus, o galima įvesti išgerto vandens kiekį bei suvalgyto maisto duomenis :)
2015-07-20 11:23:45
Labai panaši situacija kaip mano... :D Kadangi neturiu antsvorio, tai neturiu ir labai didelės motyvacijos griežtai laikytis plano ir nukrypstu, praktiškai, kasdien... Bus įdomu sekti rezultatus. :) Sėkmės!
2015-07-20 11:31:24
Gerda, tau bent sportas patinka, o man sutvirtint minkštą kūnelį nežinau kiek valios pastangų reiktų. Kartais namie padarau kokių pratimų, praėjusią vasarą pagal insanity programą sportavau, va tada tai buvo rezultatas, o dabar išvis kažkoks apsileidimas užvaldęs. vienintelis ką darau, tai kartais į darbą dviračiu atminu, tai pirmyn atgal gaunasi 24 km :) rudenį ir žiemą dar į kūno dizaino treniruotes eidavau, bet vos pagerėjo orai, po darbų nesinori salėj lindėti, tai vis galvoju, ai eisim su dukryte pasivaikščiot, tai užskaitysiu kaip sortą... Negerai, oi negerai man su valia :)
2015-07-20 11:34:35
Man irgi vienu metu toks tinguliukas buvo užėjęs. Visada sportuodavau, o tada kokiems metams apsileidau. Prisižiūrėjau visokių fitneso modelių nuotraukų, tada gerai įsižiūrėjau į save veidrody... Ir supratau, kad jau negerai. :D
2015-07-20 15:56:57
sukirtau pavakarius (trapučiai su lašiša - 200 kcal) ir dar kažko lyg norėtųsi... man visad sunkiausias laikas nuo popietės iki vakarienės :) vakare keliaujam į gimtadienį, tai stengsiuos neprisikirst kaip paskutinį kartą valgyčiau :D
2015-07-21 09:02:22
taigi, vakar vakare leidau sau nusidėti, nes nesinorėjo graužti vien agurkiukus, tai sukapojau ir picos porą gabaliukų, gabaliuką torto, porą gabaliukų keptos duonos. kadangi taip iš akies sunku pasakyti kiek kcal tame buvo, tai primetu, kad 600, tai dienos norma gavosi apie 1500 kcal :) nors maistas ir nukrypęs nuo sveikos mitybos plano, daugiau kalorijų gauta vakare, bet savo tikslą neviršyti 1500 pasiekiau :)
šiandien pusryčiams suvalgiau duoniukų su avokadu, bet sąžiningai susvėriau ir paskaičiavau, kad gautųsi 220 kcal :) priešpiečiams laukia 250 g saldžių vyšnių (180 kcal), pietums kalakutiena kiniškai su ryžiais pagal kilo recepta (400 kcal), o pavakariams varškės-moliūgų apkepas (160 kcal). pagal planą vakare turėčiau gurkšnot kilo kokteilį (90 kcal), tai tikiuosi, taip ir bus be jokių meniu nelygumų :)
2015-07-21 09:15:10
Na, ir teisingai. Man kažkaip absurdiška atrodo ateit į gimtadienį ir nieko sau neleist - vien agurkus ir pomidorus, kai gimtadienininkas taip stengėsi, tiek gamino... O jei dar tortas namų gamybos... Niam niam. :P
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS