Mityba / Sveika mityba / Koks Jūsų nuomone sveikiausias ir skaniausias riešutų sviestas (be pridėto cukraus ir kitų
2015-07-16 00:23:15
Norėčiau, kad rekomenduotumėte geros kokybės riešutų sviestą. Anksčiau pirkdavau Marks & Spencer, bet kai paskaičiau jo sudėtį,pakeičiau nuomonę..Dabar perku "Livin" parduotuvėse, bet tas riešutų sviestukas su gabaliukais, kurie stringa tarp dantų, o taip norėtųsi vientisos ,kreminės konsistencijos... :p
2015-07-16 08:46:06
seniau pirkdavau riešutų sviestą, bet jau kurį laiką darau namie pagal šį receptą: http://www.gimtadieniomuge.lt/kaip-pasigaminti-riesutu-sviesta-o-is-jo-puikia-chalva/
2015-07-16 09:07:32
Aš perku šitą http://www.assorti.lt/userfiles/uploader/ca/calve.jpg
Jis be cukraus, bet su druska ir aliejum. Laaabai skanu. Esu bandžius ir ekologišką riešutų sviestą, kurio sudėtyje buvo vien tik riešutai, bet jis man buvo visai neskanus.
2015-07-16 09:08:21
aš taip pat arba pasigaminu pati arba perku is BIOSALOS. Ten yra keletas rusiu 100proc riesutu sviesto :) laaabai skanus su CHIA seklomis man asmeniskai.
2015-07-16 10:25:37
Gerda <<<
2015-07-16 12:50:49
Ką? :D Sakėt, be kenkėjų, bet pvz. man tie 100 proc. natūralūs nėra skanūs. O šis, kurį perku aš, nėra toks jau ir blogas su kitais palyginus. :)
2015-07-16 23:06:59
Nekenčiau riešutų sviesto, kol vyras neparvežė nesiveliančios burnoje rūšies iš USA. Nuo tada pakvaišau dėl jo. Jis ten pigus, o pagal sudėtį nieko nepridėta nesveiko :) Reiks paprašyti,kad ir man įtrauktų į mitybą. Kaip suprantu, jums įtrauktas, ane? Nes aš jau labai pasigedus jo...ir kadangi anksčiau jo nevalgiau, tai visąlaik maniau, jog tai nesveikas dalykas...gal man ta asociacija su visom nutelom...
2015-07-17 08:25:58
Aš tai kiek esu ragavusi, tai siaaaubingai neskanu... Matyt dėl to, kad riešutų nemėgstu. Pamaišius su nutella tai aišku skanu :D
O kodėl jūs visi čia taip norite jį vartoti? Šiaip jis lyg ir labai kaloringas (paskutinį kartą kai žiūrėjau - 100 g. virš 600 kcal.) Čia riebaliukui ar kokia kita nauda iš jo?
2015-07-17 09:39:28
Riešutų sviestas turtingas ir riebalais, bet yra ir baltymų :)
2015-07-17 10:46:07
Kalbant apie riesutu sviesta man tinka posakis :"karta paragaves negali sustoti " :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS