Sportas / Sportas / Sportas vasarą
2015-07-09 23:48:16
as viena diena sportuoju namie,o dvi sporto saleje.Svarelius isigysiu,o kolkas butelys su vandeniu padeda :) kilimeli taip pat nusipirksiu.Nu nezinau kur geriau.O kas zino? :D reiktu paklaust to kuris namie uzsportavo raumenis :D arba ne :D
2015-07-10 23:39:19
Gerda, visų tikslai skirtingi :) Jei neturėčiau vaikų ir vyro ir sportas būtų man gyvenimo aistra, tai eičiau gal ir kasdien į sporto klubą. Bet man sportavimas namie yra nerealus dalykas šiai dienai. Ir abejoju, ar mesiu pinigus sporto klubui artimoje ateityje :) Esmė - judėti, ir visai nesvarbu kur. O įdomiausia, kol vaikų neturėjom aš motyvacijos namie sportuoti neturėjau, neprisiversdavau...
2015-07-11 00:39:02
kažkada mėginau vasarą sportuoti sporto klube, tai dar dabar gaila veltui išmestų pinigų prisiminus. vasarą žymiai mieliau kažkur kieme būt, pabėgiot parke. gyvenu šalia vingio ir galvoju, reiktų kokias treniruotes ten pamėgint, nes rinktis iš kokio milijono gali.

o iš esmės sporto klubai man patinka, tik neįsivaizduoju, kada rasčiau tam laiko dabar, kai ir studijuoju, ir dirbu.
2015-07-11 00:39:36
kažkada mėginau vasarą sportuoti sporto klube, tai dar dabar gaila veltui išmestų pinigų prisiminus. vasarą žymiai mieliau kažkur kieme būt, pabėgiot parke. gyvenu šalia vingio ir galvoju, reiktų kokias treniruotes ten pamėgint, nes rinktis iš kokio milijono gali.

o iš esmės sporto klubai man patinka, tik neįsivaizduoju, kada rasčiau tam laiko dabar, kai ir studijuoju, ir dirbu.
2015-07-18 00:12:24
Koks pigiausias bet neprasciausias sporto klubas Vilniuje ?
2015-07-19 18:46:09
As irgi manau, kad vasara maloniau lauke, o i sporto kluba zadu keltis rudeni. Beje, manau riebalinei masei mazinti sportas lauke labai tinka- t.y begimas, greitas ejimas. Na, o rudeni bus pats tas tvirtinti raumenukus sporto klube. :)
2016-02-11 15:42:04
Be abejo, sportas namie yra geriau nei jokio sporto :) Bet manau, kad reikia pripažinti, kad galimybės sporto salėje yra daug kartų geresnės - na tarkim, kuo namie galima pakeist pritūpimus su štanga?
2016-02-11 16:40:08
pritupimai su antra puse ant peciu
2016-02-11 22:56:33
O jei labai lengva ji? :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS