Sportas / Sportas / Sportas vasarą
2015-07-08 09:50:43
Ar tęsiate sportuoti vasarą sporto klube, ar bandot aktyviai leisti laisvalaikį, o gal kas namie sportuojat vasaros laiku?
2015-07-08 10:05:28
Aš sporto namie išvis nelaikau rimtu sportu ir niekada namie nesportuoju. Kaip ėjau į sporto klubą, taip ir einu. :)
Vasarą sportuoju taip pat, tiek pat kartų.
Vasarą sporto klubas beveik visada tuščias, tai man labai smagu: prie treniruoklių niekada nėra eilių, niekas nepaiima man reikalingų hantelių, neužima vienintelio bėgimo takelio...
2015-07-08 11:16:48
nesvarbu kur sportuoji-svarbu,kad SPORTUOJI :)
2015-07-08 11:23:49
Na, aišku, jau geriau namie sportuot negu išvis nesportuot. Bet namų sąlygomis labai sunku arba išvis neįmanoma pasiekti tokių rezultatų kaip naudojantis sporto klubo teikiamomis galimybėmis. :)
2015-07-08 14:07:25
Tikrai nesutinku. Dauguma pratimų yra efektyvesni su svareliais nei su treniruokliais bent jau tuo klausimu, kad, su svareliais vienu metu dirba daugiau raumenų - reikia išlaikyti pusiausvyrą ir pan., o treniruokliai paprastai prilaiko - tad treniruojama vienu metu mažiau raumenų. Ilka ar Andrius kažkur kalbėjo apie 3D ir 2D mankštą ir jų privalumus/trūkumus. O dar yra visokios tampyklės ir t.t., ir insanity ir kitokioms treniruotėms vėlgi sporto salės nereikia.
2015-07-08 15:37:24
Man labiau patinka eiti į sporto klubą, nes namie sunku prisiversti rimtai pasportuoti. Tik kai atostogų metas, tai nelabai apsimoka abonimentą pirkti, nes neišvaikštau jo viso.
2015-07-08 19:47:24
Aš ir neturėjau omeny vien tik pačių treniruoklių. Turėjau omeny apskritai tą, kad sporto salėj yra įvairaus svorio svarelių (net ir uždedamų ant kojų). Juk sportui namuose dauguma moterų nusiperka svarelius po 2 kg ir kilnoja juos ištisus metus, nors raumenys jau seniausiai prie jų pripratę ir jokio efekto nebeduoda. :) Aišku, ne visos taip daro, bet tikrai abejoju, ar yra tokių, kurios turi svarelių po 2, 3, 4, 5 ar pusę kg. Dauguma, tikriausiai, turi tik vieną svarelių porą, kuria naudojasi ištisus metus.
2015-07-08 20:10:01
Bent jau aš pati namų sąlygomis toli graži nebūčiau pasiekusi to, ko pasiekiau pradėjusi lankyti sporto klubą. Gal kitos namuose turi daug įvairių svarelių ar dar kokių labai efektyvių dalykėlių, kurie neša gerus rezultatus, bet manęs vis tiek niekas neįtikins, kad namų sąlygomis galima pasiekti geresnių arba bent tokių pačių rezultatų kaip ir lankant sporto klubą. :)
2015-07-08 21:41:10
Na, aš ir turiu skirtingo svorio svarelių, ir tvirtinamų prie kojų/rankų, ir paprastų, ir visokių tampyklių, gimnastikos kamuolį ir t.t. :)) Jei reiktų susiruošti į sporto klubą, būtų sunku, o namie be vargo sportuoju 6 kartus per savaitę. :) Čia, matyt, kiekvienam individualiai (kaip ir visa kita) :)
2015-07-09 08:02:20
Tai tikriausiai. :) Man kaip tik namie visai motyvacijos nėra ir noro, o kitiems - priešingai. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS