Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2015-08-03 10:14:40
Piešinį, Snigti, jūsų žinutės suteikia motyvacijos :) mano didžiausia svajonė, kad žiūrėčiau į kruasaną ir jo nenorėčiau, tik labai abejoju ra kada taip bus :)
kol kas visas plano laikymasis pas mane vyksta kone per prievartą... va su vandeniu tai nėra labai sunku, nes seniau esu turėjusi bėdų su inkstais, tai nuo tada stengiuso nepamažint vandens :)
2015-08-03 13:13:40
Gerda, nemanau, kad kažkas bus blogiau nuo to, kad dieną ar dvi išgersi mažiau vandens :) Aš stengiuosi visose gyvenimo situacijose vadovautis tuo, kad visko turi būti su saiku - tiek maisto, tiek vandens, tiek pramogų ar darbų :) Aišku, laikantis dietos, jei labai norisi valgyti, vanduo padeda šiek tiek alkį nuslopinti, bet svarbu nepadauginti. Nes kokie 3 litrai per dieną tikrai nebus gerai.
Papietavau (kalakutienos su ryžiais ir daržovėm) ir dar labiau alkana jaučiuosi...Taip paprasta per lucky day galvoti ,,rytoj pareigingai laikysiuos plano ir nė centimetro į šoną" , o tada ateina pirmas alkis ir pamirštu viską, ką galvojau iki tol...
2015-08-03 13:39:43
Julija90, o mano plane vandens ir reikia isgeri 3 litrus... Bet dar nebuvo ne dienos, kad tiek isgerciau. Niekaip man jie netelpa, 1,5 ar 2 litrai man kaip tik, daugiau nebelenda. O del alkio, laikykis :) As dar tik eisiu pietauti, o skrandis jau marsus groja (ko nebuvo praeita savate), manau cia po lucky day sunkiau vel grizti i ta normalu ritma. Vis gurksnoju vandenuka ir laukiu pietu, stengiuos vis kazkuo uzsiimti, kad laikas greiciau prabegtu :)
2015-08-03 14:08:02
Aš tikrai pastebėjau, kad po lucky day sunku grįšti į ritmą, o savaitės pabaigoje jau visai nieko kaip ir būna :) Todėl pasikeičiau iš sekmadienio į šeštadienį lucky day, pasilieku sau sekmadienį pereinamąjam laikotarpiui, nes pirmadienį darbe sėdėt po lucky day ojoj kaip sunku....
2015-08-03 14:25:59
o man darbe kaip tik lengviau plano laikytis :)
2015-08-03 14:53:42
Darbe tai savaime aišku kad lengviau nei namie (mažiau galimybių ką nors suvalgyti, kas nepriklauso), bet po darbo, grįžus namo, alkanam ir pavargusiam, pirmadienį man sunkiau nei tarkim penktadienį :)
2015-08-03 15:55:12
teisybė, na bet aš penktadienį kai trumpiau dirbu, tai pastebiu, kad grįžusi anksčiau pradedu metodiškai kursuoti reisu spintelės-šaldytuvas :D
2015-08-03 19:51:30
ka gi siandien atidirbau, viskas praejo gerai, o vakariene mano buvo koktelis is obuoliu sulciu varskes banano ir selenu. O jeeei kaip neskanu. vos ,,susipyliau,, bet daugiau tikrai nevalgysiu. manau kad valgysiu visas tas sudedamasias dalis atskirai ir tikiuos, kad del to ispazinties eiti nereikes. O jums teko/patiko? as ir avizinio kokteilio neplaku- pirmiausiai uzsipilu avizas pienu, suvalgau,tada atskirai banana, po to isgeriu kavos ir esu soti. o dabar esu alkana ir galvoju ka man daryti- ar alkanai nueiti miegoti ar suvalgyti rytini kiausini, kurio nesuvalgiau, nes buvo kiausiniene is 3 o as 2 pasidariau, daugiau netilpo... jauciu susigundysiu , nes nemiegojus is alkio eiti i darbaaaa..... Taigi taisykle nr 1- viskas ka valgom turi buti skanu!
2015-08-04 09:29:42
O man kaip tik tie kokteiliai labai skanus :) Bet as juos geriu ryte, idomu ar galima gerti vakare, juk vaisiai vakarui lyg ir netinka?
2015-08-04 10:29:12
Piešinį, tavo varianto nesu bandžiusi, bet man labai skanu su avižom, bananu ir varške + vanduo :)

Nora, jei yra kaip galimas pasirinkimas vakare, tai kodėl gi ne :) pas mane yra ir vakarienei pasirinkimų :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS