Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2015-07-29 14:51:13
aš alkana jaučiuosi tik tarp pietų - antro užkandžio (šiek tiek) ir paskui tarp antro užkandžio - vakarienės :) nuolatinio alkio tikrai nėra, bet va poreikis "kažko skanaus" ypač ryškus... sekmadieniais būna, kad atsikeliu vėliau, tai jei pagal planą laikausi, tai nebūna antro užkandžio. na ir šiaip nesu iš tų pareigingųjų, pas mane kone kasdien būna koks saldainiukas, ar kitoks nuklydimas... Stengiuosi ugdyti valią, tai per savaitę be saldumynų turiu vieną dieną, kai sąžinigai atsilaikau :)
2015-07-30 10:23:39
Nusprendžiau didinti kalorijų kiekį iki 1500. Gal rezultatas nebus toks greitas, kaip norėtųsi, bet turiu pabandyti. Dabar rezultato išvis jokio nėra, nes atsidūriau užburtam rate - alkana nuolat, todėl valgau ir nekrenta svoris, tik auga (šiandien jau 66,6 :( ). Gal nebūsiu tokia alkana ir organizmui nebus tokio šoko ir po truputį tas svoris kris... Kad ir po pusė kg į savaitę, jau būtų gerai. Ir imsiuosi sporto. Turiu elipsinį, dar ir labai fainą šokių žaidimą (ant playstation konsolės), tai jei bus energijos (o tikiuosi taip ir bus su didesniu kalorijų kiekiu) - sportuosiu :) Stebiuosi savimi, kaip aš taip nepasiduodu vis - nepanašu į mane :)
2015-07-30 10:26:21
Julija, šaunuolė, kad nepasiduodi! Daugiau kalorijų tikrai turėtų suteikt daugiau energijos ir panaikint nuolatinį alkio jausmą! lauksim atsiliepimų kaip sekasi :)
2015-07-30 10:41:22
Julija, o koks tavo ūgis, svoris, amžius...? Kažkaip neradau forume. :/
2015-07-30 10:48:38
25 m., ūgis tai maždaug 164 cm, svoris šiai dienai 66,6 kg. Didžiausia problema šlaunys ir užpakalis :) Krūtinė maža, liemuo irgi visada buvo plonas, visas svoris kaupiasi apatinėje kūno dalyje, dabar lįsti pradėjo ir ant rankų... Idealiausias mano svoris būtų 55 kg (esu tokį pasiekusi nuo 65 kg. prieš penkis metus kai tekėjau :)), bet dabar bent 60 kg jau būtų gerai ir jausčiausi visai neblogai, nes būtų nukritę viskas nuo viršutinės kūno dalies ir šiek tiek nuo šlaunų. Aišku galutinai tai siekiu 55 kg.
2015-08-01 09:51:00
Julija, tu šaunuolė, kad nenuleidia rankų ir ieškai išeities. Kilo tikrai veikia, kai laikaisi programos. Vis tik, jei nori numesti svorį/cm, svarbiausia yra mityba. Pasitarki su dietologe, kad pareguliuotų dietos planą. Gal pasiūlytas variantas netiko.
Nors pradžioje man ir pačiai atrodė, kad su tiek kalorijų (1200) ir tokiu sudėliotu meniu aš visą laiką būsiu alkana, išskyrus po pietų kelias valandas :D Ir iš ties, pradžioje man sunkoka buvo priprasti prie tokio meniu, pripratinti organizmą prie tokių laiko tarpų. Aš buvau pratusi prie kur kas sotesnių pusryčių, stiprios vėlyvos vakarienės, kuri buvo praktiškai kaip dabar padėlioti pietūs. Aš per porą savaičių pripratau ir jaučiuos gerai. Sunkiausias man laikas po pavakariukų iki vakarienės. Pagaunu save,kad kažką mielai krimstelčiau, bet atsilaikau dažniausiai. Jei labai norisi, tai suvalgau pomidorą ar agurką - jų galima vakare valgyti papildomai (bent jau taip supratau, kad daržovių apdorojimas rikalauja iš organizmo daugiau energijos nei duoda). Arba atsigeriu vandens stiklinę - irgi padeda. Dietos laikymosi rezultatai įspūdingi - per 1,5 mėn., -4,6 kg, -10 cm nuo pilvo, kitos apimtys tip pat mažėja. Tad verta laikytis programos, žinoma pasiderinus, jei per sunku. Beje, mano ūgis labai panašus ir į kilo atėjau su 65 kg.Tad sėkmės tau ir mums visoms bei visiems!
2015-08-01 14:03:12
Julija90 ir Snigti, mano ugis panasiai kaip jusu 166cm., i kilo atejau sverdama 92!!! (po pirmos savaites 88,6kg). Dabartinis jusu svoris mano siekiamybe :) Labai daug kelio nueiti :)
2015-08-02 12:19:53
Sveiki, dabar as atsiskaitau. Grizau is keliones ir siandien mano lucky day. Mano svorio pokyciai- pradejau su 90 kg.
1savaite- -2kg
2 savaite -1kg
3 savaite -1kg
4 savaite+ 1kg
5 savaite -2kg
taigi po 5 savaiciu -5kg. Apimtys svyruoja, nerasysiu, ne taip man svarbu. Kai per savaite priaugau 1 kg truputeli pamasciau, negi sis mitybos planas man nesuveiks. Juolab kad nuklydus nebuvau. bet laimei . atrodo, viskas tvarkosi i gera puse. Atrodo tiek daug zinom apie vandens nauda, bet kol ant savo kailio neisbandai,tol ziuri skeptiskai. As buvau is tu kurie isvis apseidavo su 1 ar 2 stiklines vandens, neskaiciuojant kavos. Ir kai dabar reikia beveik 3 l isgerti, tai misija neimanoma. As tiek neisgeriu, bet tikrai zymiai daugiau nei iki siol, Palaipsniui didinu vandes kieki ir beveik pavyksta istempti iki 1,5l. Zinoma, jei as sikart tuos 3 litrus buciau i save susipylus, manau kad man butu sustojus sirdis ir inkstai neatlaike. Taigi klausau savo organizmo ir zengiu mazesniais zingsneliais. Ka dar galiu pasakyti po tu 5 savaiciu- padariau tik 3 nedideles nuodemes, kuriu nuodememis negaliu pavadinti, t.y. neisgeriu tiek vandens, geriu kava su pienu ir pradzioje kaitaliojau receptus, kol teko atstatyti, bet tai daugelio naujoku klaida. Daugiau buvau nenusizengusiu nei karto ir tai rasau ne todel kad noreciau pasigirti, bet todel kad kazkas is tikruju keiciasi su skonio receptoriais ir polinkiu saldziam maistui- ko as per savaite passilgstu, tai duonos ir bulviu. O saldumynu net nebenoriu! Taigi, apie kelione dar. Keliom dienom su seima vykom i Paryziu. Galvojau, kad as turbut neatsilaikysiu pries tuos man labai skanius crepe su namine uogiene ir kapucino kava, kur saukstelis stacias stovi. Ir zinot ka, atsilaikiau. Kavinese atsirinkinejau maista pagal tuos principus ir buvo visiskai nesunku. Ziuerjau is tuos kruasanus su sokoladu ir supratai, kad jie manes netraukia. O pusryciu metu pasiemiau tuos sausu pusrycius avizu pagrindu ir jie man buvo tokie per saldus... Apeme keistas jausmas, anksciau to nebuvau patyrus(anksciau, kas dar nezino, esu laikiusis dietos ir numetus 22kg, bet jie grizo). Pagalvojau, kad sis mano patyrimas pades toms, kurios negali be saldumynu ir kartais nuklysta, gal , jeigu jos zinos, kad tikrai grieztai laikantis plano, DINGSTA tas potraukis prie ko nereikia, pades atsilaikyti pries pagundas. Sios keliones metu niekas prie manes nesikabinejo, kad vaikstau su vandens buteliuku ir lankau visus tualetus. Tk dukra bande sugundyti, kad gal tu, mam, pasidaryk savo lucky day, kaip cia kitaip isisversim tose kavinese. Sakau paziuresim,bet pabandysiu issilaikyti. Ir kagi, kai rinkdavomes kur pavalgyti,, pirmiausiai perziuredavom meniu, ar as ka nors ,,tinkamo,, kame rasiu, ir tada eidavom valgyti. Pagalvojau, kad is tikruju, geriausia buti atviram apie savo tikslus ir dietas ir pan, nera ko bijoti atvirai apie tai pasisakyti ir kartais gali sulaukti palaikymo o ne pasaipos. As atsipalaidavau, ryt einu i darba po atostogu ir zinau, kad pastabu is savo lieknu kolegiu visai nebijau- paklaus- atsakysiu atvirai. Na,o siandien suvalgiau 3 riekes prancuziskos duonos ir tu garsiuju ,,makarone,, saldumynu. Sieloj svente ko ir jums visoms linkiu. Puikaus savaitgalio ir geros sekancios savaites!
2015-08-03 09:46:36
Piesinys, ačiū už pasidalinimą :)
Labai džiugu, kad Jums ne per prievartą visas šis procesas vyksta, o tikrai keičiasi skonis ir įpročiai. Tada tikrai rezultatai ir matysis.
Dėl vandens. Skaičiau tyrimą užsieniečių (turbūt amerikiečių), kur buvo gauta, kad per didelis kiekis vandens irgi negerai. Paprastai tariant - praskiedžia kraują ir tai jau negerai. Reikia vadovautis savo pojūčiais. Aišku, jeigu esame įpratę išgerti 1 stiklinę vandens per dieną, pradžioje reikės save versti išgerti daugiau, bet po to organizmas apsipranta ir pats parodo, kada jam trūksta vandens. Ypač jei išgeriat 1,5 l ir visa kita per prievartą, nemanau, kad gerai - turėtų užtekti tokio kiekio vandens normaliam funkcionavimui organizmo. Jeigu išgertumėte stiklinę ir visa kita per prievartą, tada aišku, kad teks šiek tiek prisiversti.
2015-08-03 09:53:47
Aš jau kokius 2 metus ar ilgiau bandau gerti bent po litrą į dieną, o užsiregistravusi į kilo - po 2. Bet kartai būna, kad tiesiog atsibosta ir kelias dienas geriu tiek, kiek noriu, tai per dieną gaunasi kokios 2 stiklinės ir nejaučiu jokio troškulio.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS