Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2015-07-28 13:58:14
Julija90, visiems būna silpnumo akimirkų. Svarbiausia suvokti kodėl taip įvyko ir ką gali padaryti, kad kitą syki nepaslystum. Aš nuklystu, kai pasijaučiu vieniša, pavargusi, užsikrovusi rūpesčiais, kurių ir galo nesimato. Pastebėkit save, gal rasit paaiškinimą, kodėl nuklydot.
O dėl aplinkinių. Nuo jų niekur nepabėgsim. Nors aš irgi nemėgstu pasakoti, kad sveikai maitinuosi, kad noriu sulieknėti. Vyras visas mano lieknėjimo paslaptis išplepa :D Jis sako, kad jam labai patinka, kai kiti net žagteli išgirdę, kad sekasi lieknėti :DDD Išgirdę raktinį žodį "lieknėja" aplinkiniai man pradeda aiškinti, kaip man "dar geriau sulieknėti", net neįsigilinę į tai, ką aš valgau, kiek jau žinau apie sveiką mitybą ar kiek pasportuoju :) paprastai pamatę, kad "ne iš palubės" sugalvotom nesąmonėm užsiimu, nutyla :DDD
2015-07-28 14:27:00
Julija, tuij grazu varda ir liudeti tkrai nereikia! Mes visi skirtingi! Gal tave nuramins tai jei pasakysiu kad tavo dabartinis svoris man yra siekiamybe? Kaip matai kiekvienam tikrai savo ir visu ant vieno kurpalio neuztempsi. tu pati labai teisingai pasakei apie aplinkiniu reakcija- zmones is tikruju bijo tavo sekmes ir tai mato kaip gresme sau - nes parodai,kad uz juos esu stipresne. Sakyciau ziurek i savo isvaizdos tobulinima kaip i viena bet ne vieninteli savo gyvenimo projekta ir uzsiimk tuo paciu kitais smagiais dalykais. Jei protas kencia, uzimk rankas! O del aplinkiniu reakcijos is tikruju, visada po laiko sugalvoji, kaip cia butu buve geriau atsikirtus....Gal tikrai kiti bendrazygiai gali pasidalinti savo patirtim kaip pastatyti i vieta tas viska zinanacias poniutes? Dar pora momentu is mano patirties- atsinesus savo maista irgi gavau pastaba ka cia mazdaug valgau- pasisiuliau pavaisinti tai uzisiciaupe. Vienos keliones metu bandziau gerti daug vandens tai aisku vis variau i tualeta. Vienas bendrakeleivis ,,uzjaute,, kad man turbut labai sunku keliauti su tuo tualetu. Pasakiau kad is tikruju tualetas yra mano megstamiausias turistinis objektas bet labiausiai zaviuosi tuo kad visada kelioneje sutinku jautriu zmoniu, Atsoko. Ka gi, kaip kuri sugebam, taip ir ginames... Turbut lengviausia ginyba yra tai, kai niekada nepriestarauji pastabas sekanciam ir dar pagiri, taip laikausi dietos, kaip gerai jus tai pastebejot, oi kaip puiku kad jus tortus valgot gal pati ir kepat, kokia jus saunuole. Jauciu tos adateles greit baigtusi ir visos griztumem prie savo darbu.
2015-07-28 14:30:47
greit spausdinau, tai klaidu pridariau, atsiprasau.
2015-07-28 14:44:19
Laikytis dietos tai dar nieko... O pagalvok, kaip žiūri į mane, kai atsinešusi iš namų pietums visada valgau kažką veganiško (anksčiau - vegetariško)? ir atsakau, kad bandau tapti vegane? Išvis visi palaiko beprote. :D Bet aš tiesiog atsakau, kad mano kraujo tyrimai geri, jėgų netrūksta, man skanu ir t.t. :)
2015-07-28 15:15:54
Kiek daug gražių žodžių sulaukiau :) Nesitikėjau ir net nuotaika pagerėjo :)
Aš šiaip esu tokios jautresnės ,,natūros", tai daug dalykų priimu kitaip, per jautriai reaguoju ir dėl to daugeliui neatrodau pakankamai rimta, protinga ir išmintinga ir viskas, ką darau jiems tada automatiškai atrodo kvaila... Šis pokytis irgi yra vienas žingsnis link tikėjimo savimi, kad tai, ką aš darau yra gerai, o jei kitiems atrodo kitaip, tai jau jų reikalas. Sau svarbiausia turiu būti aš. Todėl ir iškyla tokie klausimai man, kaip išvengti aplinkinių kritikos ar kaip atsakyti į jų klausimą apie dietą. Reikia visada tikėti tuo, ką darai ir tada bus dzin :) Aš lėtai, bet prie to einu, su jūsų pagalba :) Taigi ačiū už patarimus :)
Gerda, ko gero ir yra mano siekiamybė čia ir gyvenime ne aiškintis kitiems, kodėl aš vieną ar kitą dalyką darau, o tiesiog ramiai paimti ir atsakyti ,,taip, aš ant dietos" arba ,,aš veganė" ir taškas. Ką jie sau galvoja tą tegul ir galvoja. Kai esi užtikrintas sau viduje tuo, kad elgiesi teisingai, net nekils noro aiškintis kitiems, nebent kažkas tikrai nuoširdžiai susidomės tavo pokyčiais.
Kol kas jei labai didelis noras aiškintis kyla, tai tiesiog sakau, kad po truputį keičiu savo valgymo įpročius - valgau dažniau ir po truputį, žiūrėsiu kas iš to gausis. Tai kadangi daugelis žino, kad valgyti dažnai ir ne po daug yra gerai, tai paprastai daugiau klausimų neužduoda.
O šiaip tai svarbiausia vidinis grožis :D Nors visi čia esame dėl to, kad netenkina mūsų tai, kaip atrodome, bet pavydžiu tiems, kurie turi tuos kelis kg viršsvorio, bet jaučiasi gerai ir nestresuoja taip jau stipriai. Žinau, kad nedaug tokių žmonių, bet tikrai yra. O tai, kad kai kuriems mano svoris dabartinis yra siekiamybė jau kuris laikas mane guodžia :) Svarbu mylėti save ir nepykti net jei tų paslydimų ir būna, nes pyktis ant savęs - pats blogiausias. Ir taip visi aplink ant mūsų pyksta, barasi, nepasitiki, apgaudinėja... kam dar sau taip daryti?
Taigi su pagerėjusia nuotaika ir mintim, kokia skani vakarienė manęs laukia, žengiu pirmyn :)
2015-07-29 12:34:58
Na va, jau pasiskundžiau prie active temos, dabar pasiskųsiu dar čia.
Nebegaliu ištverti alkio. Namo grįžtu su plyštančia galva, silpna, vos paeinanti ir siaaaaubingai alkana. Valgau pagal planą pirmą dienos pusę, kai grįžtu namo tas alkis būna toks stiprus, kad ant visko jau nusispjaut ir viena mintis ,,jau geriau būsiu stora, nei pastoviai tokia alkana". Tada puolu valgyt kas papuola. Apie svėrimąsi net pagalvot baisu. Svajoju apie ledus, ką nors normaliai riebaus ir galų gale pavalgymą taip, kad jausčiausi soti. Nebesuprantu... Ar čia man vienai taip? Kiek laiko reikia pratintis prie tokios mitybos, kad galų gale susigyventum su ja? Parašiau jau ir dietologei, bet įdomu kaip kitiems - negi visi jaučiasi sotūs ir laimingi? Manau, kad šio projekto ir visa kilo esmė - nesijausti taip, lyg badautum. O aš deja taip jaučiuosi....
2015-07-29 12:41:43
Julija, aš lyg buvau pripratusi prie plano, visko užteko, tik jau vakare gulėdama lovoj jausdavau, kad pilvas tuščias, na bet kas pastaruoju metu pasidarė, net nežinau... lygiai kaip tu, plano laikausi iki pietų, paskui užkandu antrą užkandį, o grįžtu namo tokio alkanumo, kad lyg visai nevalgius būčiau...
2015-07-29 12:58:38
Man atrodo, nerealu yra priprasti suvalgyti 700 kcal (mano atveju) mažiau nei reikia ir jaustis sočiai. Jei jautiesi, reiškia sulėtėjo medžiagų apykaita ir tau tas žiauriai mažas kalorijų skaičius tampa norma.
Dabar valgau po 1500 kcal (400 kcal per mažai) ir vis tiek užklumpa baisus alkis nuo pietų iki vakarienės. Matyt, medžiagų apykaita greitėja ar kažkas pan.
2015-07-29 13:26:43
Man jau pradeda atrodyti, kad mes per daug esame susikoncentravę į patį valgymą ir maistą. Esame čia, todėl automatiškai nuolat galvojame - ką pusryčiams, kiek čia valandų gal jau laikas valgyti, pietums kažin ar ne per mažai, vakarienei kažin ar ne per daug - nuolat galvojam apie maistą ar valgymą, todėl automatiškai kai galvoji apie maistą, jo ir nori. Vistiek, kad ir kaip sau aiškintumėme ir dievagotumėmės, kad įpročius dabar kuriam visam gyvenimui, labai abejoju ar dauguma mūsų gali sau leisti valgyti penkis kartus per dieną VISĄ gyvenimą. Tai vistiek laikina, anksčiau ar vėliau, daugiau ar mažiau, grįšime prie ankstesnių įpročių ir jei blogą nuotaiką pataisydavo tik šokoladas arba pilnas pilvas, kažin ar ją pataisys kas nors kitas (nebent vaistai) vien dėl to, kad pavalgiau šiandien penkis kartus. Bus bloga nuotaika ir pavalgysiu dar tą šeštą už visus penkis kartu sudėjus :D Manau, kad problemos pas daugelį slypi giliau ir nebent žmogus tikrai neturi jokių gilesnių problemų ar asocijacijų su maistu (kad maistas yra bendravimas, buvimas su draugais, geras jausmas, pilnumo jausmas, pramoga ir pan.) ir yra pasiryžęs mesti svorį - tada jam tikrai pavyksta šitame projekte sklandžiai pasiekti tai, ko tikėjosi. Bet (ir tai griežtai yra tik mano nuomonė), vistiek grįš po kurio laiko prie ankstesnių įpročių. Pati tai patyriau, jau galvojau, kad viskas - nuo šiol būsiu graži, liekna, valgysiu saldumynus tik keletą kartų per mėnesį, ir ką - po penkių metų priaugau tą patį svorį ir dar plius. Nežinau kokia nauda čia iš mano tų pasvarstymų, bet gal bus mąstančių panašiai :)
Įdomiausia ko gero dabar būtų sužinoti man - ar jaučiatės alkani nuolat (nekalbu apie vieną kartą per dieną, tarkim prieš miegą) ir kiek sąžiningai laikotės plano. Jei nelabai sąžiningai, kur ir kada leidžiate sau nuklysti ir aišku - ar artėjate prie savo tikslo.
2015-07-29 13:55:47
As bandau mitybos plana prisiderinti prie savo gyvenimo. Kadangi dirbu kontoroje nuo 8 iki 16 val, pietus valgau 11.30, tai man kol kas viskas tinka. Pusryciams dazniausiai valgau koses, priespieciams vaisius, pietums mesa su darzovemis, kartais plius ryziai. Jei po darbo vaziuoju sportuoti, tai dar darbe valgau apie 15 val (salotos dazniausiai)., nes jei pavalgau veliau nei 2 val. iki sporto, negaliu daryti pratimu gulint ant pilvo. Po sporto griztu apie 19 val. ir tada vakarieniauju (varske arba vistiena ar tunas su darzovem). Grizusi tvarkausi, gaminu pietus rytdienai (dazniausiai kepu mesa ar zuvi) ir apie 21 val. geriu dideli puodeli arbatos. Jei esu uzsiemusi, tai ir valgyti visai nesinori. Sestadieni imu lucky day ir valgau ko noriu, bet nepersivalgydama. Sekmadieni vel griztu prie mitybos plano, bet del velesnio kelimosi kartais viena maitinimasi (pavakarius) praleidziu. Sia savaite darbe labai mazai darbo, visi atostogauja, tad valgyti norisi daugiau. Tad pasirodo daugiausia kamuoja emocinis alkis ir kuo maziau uzsiemusi esu, tuo daugiau galvoju apie maista. As manau, kad tokio ritmo laikysiuosi visa gyvenima, nes jis pritaikytas prie mano gyvenimo ritmo.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS