Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2015-07-23 09:10:38
OnajOna, džiugu, kad prisijungėte :) Koks jūsų tikslas?
Dėl varškės tai būtinai pabandysiu abu variantus. Esu bandžiusi daryti iš kilo reseptų įvairias užtepėles, bet buvo taaaaip neskanu, valgiau per prievartą. Matyt neradau dar sau tinkamo varianto.
Grose, manau, kad nelabai gerai česnakas esant aukštan rūgštingumui. Bet čia tik mano nuomonė iš bendro suvokimo. Reikėtų vistiek su geriau išmanančiais pasitarti šiuo klausimu :) Parašyk mentoriui
2015-07-23 09:14:48
Kad ir kiek česnako suvalgau, man paskui jaučiasi burnoj tas bjaurus kvapas kokią parą. :/ Net jei dantis 3 kartus išsivalau.
2015-07-23 09:34:20
gera mintis dėl česnako į varškę, pamenu seniau taip labai mėgdavau,o dabar viską bandau, bet česnaką užmiršus kažkodėl esu, tai reiks grįžti prie jo, nes visokios užtepėlės, kokteiliai su varške jau pabodo...
2015-07-28 09:29:28
Nežinojau ar rašyti, bet manau, kad gal labai nepakenks, o kam nors ir padės mano žinutė, parodydama, kad ne viskas taip paprasta... Pastebėjau, kad daugelyje temų (dienoraščių) yra rašomi geri pasiekimai, t.y. kiek numesta svorio, kiek sumažėjo apimtys, bet jei nesiseka, tada sėdim ir tylim :) Man irgi toks noras didžiulis yra, bet reikia sau ir kitiems parodyti, kad ne viskas rožėm klota ir vos atėjus į kilo stebuklai neims patys darytis.
Taigi per praeitą savaitę priaugau 500 g., taigi dabar svoris 66,4 (jau buvo 65,9). Labai nuliūdau pasisvėrusi, bet kartu ir supykau ant savęs, nes žinau kodėl taip buvo - pirmadienį ir antradienį praeitus nusidėjau - suvalgiau savo ,,lobį" (taip vadinu po lucky day užsilikusius skanumynus, kuriuos turėjo išsivežti vyras su savimi, bet to nepadarė. Tą lobį sudarė oreo, macarons ir šiaip sausainiai). Todėl rezultatas akivazdus. Deja, sekmadienį pasisvėrusi buvau tokia pikta, kad spjoviau ant visko ir kaip reikiant pacheat'inau. Rezultatas - pirmadienis praleistas namie lovoje arba tualete... Akivaizdžiai kažkas netiko arba tiesiog buvo labai per daug. Gerai gal tik tiek, kad neturėjau sveikatos daugiau nieko valgyti. Šiandien grįžau į darbą su nauju nusiteikimu (nežinau iš kur aš tiek ryžto turiu, nes anksčiau jau po pirmo nepasisekimo būčiau metusi viską). Nusprendžiau svertis penktadieniais (ne sekmadienį prieš lucky day), nes šeštadieniais mėgstu kokį arbūzą suvalgyti (labai daug) ar šiaip sunkiau irgi laikytis tvarkos, todėl gali išsikreipti svoris. Tai vat...
Vėl paverkšlenau, bet turbūt turi būti kažkas čia forume, kam ne taip sekasi :)
2015-07-28 11:02:37
Laikykis Toska, viskas bus gerai. As irgi cia neseniaI, prisiauginau daug kg ir dabar bandau numesti. O tokiu a la kolegiu /,,draugiu,, cia mes visos turim. Manes jau dvi paklaise ar as dietos laikausi, nes padejau gerti vandeni ir morku pasiemiau. Tai as cia irgi taip sureagavau kaip kazkas cia patare- kazka murmtelejau ir apsukau klausima iskart perejusi prei darbo reikalu. Zinau ta nesmagumo jausma- o jei nesigaus? Man isvis nuo 90 kg reikia nemazai nukrapstyti, o bendradarbes virssvorio neturi. Aisku, bjauru kai kas nors ima tave mokyti gyventi, bet gal reikes ismokti atsakyti kaip ta karaliene, gavusi pastaba- ,,o jusu kojines skyletos,,. Nieko, Toska, mes isgyvensim!
2015-07-28 12:05:42
Ačiū už palaikymą :) Smagu žinoti, kad ne aš viena jaučiuosi nesmagiai, kai kolegos paklausia apie dietą. Galbūt ir norisi laikytis didvyriškai, bet dažniausiai taip nesigauna ir tik pasimetu. Nemoku dar savęs tiek valdyti, kad jausdamasi nesmagiai sugebėčiau apsimesti, kad viskas čiki. Reikia turbūt kitą kartą atsakyti ,,taip, aš laikausi dietos. O jūs ką ne?" nustebusiai paklausti ir tokį vertinantį žvilgsnį numesti :D Tada gal apie save pagalvos, o ne tik kitus kamantinės :)
2015-07-28 12:06:05
P.S. Persivadinau, maloniau, kai tikru vardu kreipiasi į mane :)
2015-07-28 13:02:08
Mane tai erzina tas zodis dieta... man jis asocijuojasi su tomis dietomis, kai suvalgai tris obuolius per diena, valgai vien grikius, ar vien kefyra geri... tos su stebuklingais pavadinimais: per savaite -10 kg :D Galetu tokiam normaliam, sveikam maitinimuisi kalbininkai sugalvoti koki kita zodi. Ir kai kokia pavydi bendradarbe paklaustu ar laikaisi dietos, atsakytum - ne, as tik neslamsciu visokio meslo :D
2015-07-28 13:12:13
Daugeliui asocijuojasi ,,dieta" su trim obuoliais per dieną :) Tik tie, kas tikrai bandė sveikiau maitintis, supranta kas tai tokio, o visi kiti, kuriems neįdomu ir nerūpi ir kurie tik mėgsta kitus žeminti ir menkinti, arba bent jau net nebando pasigilinti ir įsiklausyti, pasakius ,,dieta" pagalvos apie vieną ,,ji stora ir nelaiminga ir vat bando badavimu kažką pakeisti". Gal žiauriai aš, bet kiek teko susidurti su žmonėmis, kurie patys nesusidūrė su antsvoriu ar šiaip niekad neturėjo problemų su svoriu, dažniausiai tikrai taip galvoja ir kai kurie net tiesiai šviesiai tai pasako, o kartais dar ant viršaus ,,užmeta", kad ,,nesąmonėm užsiimi". Telieka mums būti labai stipriems, nepasiduoti aplinkinių įtakai ir labai stipriai tikėti tuo, ką darome. Nes kai tik bandome daryti kažką geriau, dažnai aplinkiniai kažkodėl tai priima kaip grėsmę sau, nors su jais tai dažniausiai visiškai nesusiję....
Liūdna mano šiandien nuotaika, patraukė ant tokių nesmagių temų...
2015-07-28 13:33:43
Neliudek, visur yra pavydziu zmoniu :) Ir neisivaizduok tokio pasirinkto kelio kaip bausmes, tu tik stengiesi daryti gera savo organizmui ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS