Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2015-07-20 11:38:18
gėdingo visai nieko, netgi sveikintinas dalykas, bet gaila, kad aplinkiniai dažnai to nesupranta...
2015-07-20 11:44:56
Cia kazkas tiems lietuviams kompleksu gausybe iskiepijo ir tesiasi ji metai is metu , tikekimes Kitos kartos netures kompleksu tiek kompleksu :-)
2015-07-20 12:14:07
Net nežinau gėdinga ar ne, bet yra žmonių, kuriems nesinori pasakoti. Galbūt visada atrodo, kad jie tada galvos, kad tu stebuklingai, be pastangų lieknėji ir, kad man čia gyvenime viskas taip lengvai gaunasi :D O šiaip tai ta kolegė tokia pavydi, pagiežinga - iš tų žmonių, kuriems nesinori nieko pasakoti apie savo asmeninį gyvenimą, bet ji vistiek ištrauks... Ir būna pasakai, tai ji viską suvarto taip, kad pradeda atrodyti, kad kažką negero darau arba susigėstu... O dar kai trūksta pasitikėjimo savimi ir tuo, ką darau, jai būnu puikus taikinys. Nes būna jai pasakau - mažinu porcijas, stengiuosi šiek tiek prisižiūrėti ką ir kiek valgau (taip iš tiesų ir buvo iki kilo.lt), tai ji ,,nesąmonė, aš tai valgau viską ką noriu. Nesąmonė tos visos dietos, kankina save merginos ir dėl ko. Aš tai vat pietus sočius pavalgau, po to dar šokolado desertui ir man viskas gerai. Kam tau to reikia?". Tai pasijauti kažkaip nei šiaip nei taip...
Bet šįkart ko gero sakysiu tiesiai šviesiai - reikia šiek tiek drąsiau :) Į darbą kilo kokteilį šiandien atsinešiau, tai turbūt sureaguos ji, kad kažką ne tą geriu.... O ji reaguoja į tokius dalykus greitai. Nors pati studijų laikais (prie daugiau nei 10 m.) sakė, kad turėjo nemažai viršsvorio. Tai kažkaip numetė tą svorį visą, nes dabar laiba, kaip smilga.
Ir dar gal baisu būna, kad visiems apsiskelbsi ir tada nesigaus ir bus eilinį kartą labai nesmagu.... Bet dabar kažkaip tikiu, kad viskas kitaip, negu ankstesniais kartais ir iš didelės dalies dėl to, kad sulaukiu palaikymo iš Jūsų :) Jaučiuosi atsakinga ne tik prieš save bet ir prieš kitus žmonės :)
2015-07-22 08:46:29
Ką gi. Atrodo vėl viskas pas mane verčiasi aukštyn kojomis - tik apsipratau su esama tvarka ir mitybos planu, kai teko atsisakyti kilo kokteilio, kurį gėriau vietoj vakarienės. Pastarąsias dvi dienas pavalgius labai stipriai skaudėdavo pilvą, gėriau ,,nošpą", šiaip sunkus skrandis buvo, be to pasireikšdavo keistas reiškinys, kai išgėrus kokteilio užeidavo karščio bangos kažkokios nemalonios... Kadangi nieko kito nepradėjau valgyti, tik kokteilis buvo naujas dalykas mano racione, nusprendėm su dietologe kurį laiką jo negerti, pažiūrėti kaip jausiuosi. Taigi vakar vėl susvyravo mano tikėjimas, susinervinau, kad reikės ir apie vakarienę sukti galvą. Man vakarienė ir dieta yra du nesuderinami dalykai - atrodo, kad jei jau nori numesti svorio, vakare valgyti negalima. Teks pratintis... Tai vakar iš pykčio ir nervų keletą nuodėmių padariau - suvalgiau sausainių oreo... Stengiuosi savęs labai nekeikti ir galvoti apie tai, kad visiems pasitaiko, užtat šiandien vėl grįštu į vėžes su pasikeitusiu planu ir nauju nusiteikimu :)
2015-07-22 09:07:31
Oje kaip tau gerai, kad nenori vakarienės :-), kad man taip! Tai vakarienės pasirinkimas platus, galima net negaminti, valgyti daržoves ir viskas ok. O čia kai gamini šeimai, tai daug pastangų reikia įdėti, kad pati "neprisišveiščiau" :-).
Toska, laikykis, turi kovoti už save. Juk niekam nieko blogo nedarai! Jeigu tavo kolegė taip maitinsis, tai po kelerių metų irgi atsidurs čia. Man atrodo mums visoms buvo, kad galėjom valgyti ką norim ir kada norim ir atrodėm kaip smilgos :-).
Dabar irgi būsim, tik reikia daugiau pasistengti :-). Ar gi netiesą sakau?
2015-07-22 10:43:21
Tiesą, Čihita, tiesą :)
Man vakarienė irgi visada didžiausia problema buvo, todėl pavydžiu tiems, kurie nenori vakare valgyti. Galvojau, kad radau išeitį - kilo kokteilį, bet turbūt nelemta man atsipalaiduoti... Teks ir toliau kovoti, valgyti varškę ir kiaušinius vakarienei....
2015-07-22 11:14:26
Na, aš vegetarė, nebevalgau kiaušinių ir nekenčiu varškės, tai vakarienei man tiesiog nėra iš ko rinktis. :) Visgi, valgau varškę.
2015-07-22 13:24:38
Vietoj kilo kokteilio prisidėjau visokių kitokių pieno kokteilių :) Tikiuosi, kad bus pakankamai sotu :) Grynos varškės aš irgi nekenčiu, būtinai turiu įsidėti grietinės ir dar uogienės ar cukraus - vat tada valgoma :) Tai čia tenka jos atsisakyti, arba dėti į kokteilius su bananais :)
2015-07-23 08:58:54
Sveiki, skaiciau, skiaciau ir nusprendziau isijungti i pasnekesius. As tik ka pradejau su kilo. Labai domiuosi maistu ir mityba, betper ta pomegi per pastaruosius 5 metus priaugau 10kg :D. Tai dabar domiuosi liekninanciu maistu:D. Kilo tikrai pasiteisina, jei laikaisi. Per sia savaite jau minus 2 kg. Sveriau 78, dabar 76. Tai labai motyvuoja.
Toska, as apie varske noriu pasisakyti. Varske pabandyk sumaisyti su trupuciu cesnako ( visai ant nago galo to traiskyto cesnako), smulkiai supjaustytais krapais ( galima ir petrazoliu, jei megstat) ir puse saukstelio majonezo. Vietoj majonezo galima padaryti 2 saiksteliu lieso jogurto, citrinos slakelio, puses saukstelio medaus ir druskos pagal skoni padaziuka. Viska sumaisyti- labai gardu :)
2015-07-23 09:01:50
O cesnaka valgyti nekenksminga skrandziui turint auksta rugstinguma ? Nes megstu pasigaminti Tzadziki :-):-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS