Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2015-07-17 08:22:52
Na ką gi - šiandien 66,1 :) Labai džiaugiuosi ir grįžo mano motyvacija galų gale :) Gal nėra baisiai daug, bet man jau atrodė, kad nieko nebus, tai maloniai nustebinta šiandien buvau :)
Taigi, liepos 7 d. svėriau 67,2, šiandien 66,1, tai 1,1 kg. per 10 dienų. Sakyčiau visai neblogai ir ne per daug drastiškai :) Belieka tikėtis, kad dabar visada taip :) Sekmadienį, kada mano tikrasis svėrimasis turi būti, ir apimtis pamatuosiu - visai smalsu kaip jos mažėja, o ypač mano nelaimingosios šlaunys....
Ačiū dar kartą už palaikymą :)
Indre, kaip jums sekasi?
2015-07-17 10:05:45
Toska, šauniai!
2015-07-17 10:13:19
Na štai, lašas po lašo ir akmenį pratašo! Taip ir toliau :)
2015-07-18 10:13:45
Šaunuolė, Toska! Mažiau graužaties, daugiau pozityvo ir kg bei cm tuomet labaiu tirps. Be to, labai staigus svorio metimas yra nesveika, greičiau tie kg grįžta atgal. Tad po truputį, po truputį, viskas gausis. Labiau reikia nusistatyti, kad dabar taip maitinuosi, o ne dietinuosi, ir bus lengviau ;) Sunkiausia pradėti, įsivažiuoti, o paskui atrodo toks meniu kaip įprastas. Bent jau man po poros savaičių labai natūraliai atrodo ir meniu patiekalai, maitinimosi laikas, ir tarpai tarp jų, nors pradžioje atrodė labai keista, visai ne tuo metu jaučiuosi alkana ir pan. :) Tad kuo toliau, tuo lengviau. Laikykis!
2015-07-19 09:36:20
Ačiū labai visiems už gražius žodžius ir palaikymą :)
Šiandien mano lucky - laukiau, kaip kokio išganymo:) Net anksčiau miegot vakar ėjau, kad tik greičiau šiandiena ateitų,,,,
Svoris - 65,9 (per 2 savaites grubiai (13 dienų)) -1,3 kg.
Apimtys (matavau pirmą kartą)
Klubai - 104
Liemuo - 72
Šlaunys - 61 kiekviena
Rankos - 32

Taigi kaip matote - Liemuo lyginant su klubais siauras (nors yra buvęs ir 62), bet klubai ir šlaunys.....

Bus smagu stebėti, kaip keisis apimtys.

Šiaip užsivedimo ir motyvacijos jau užtenka, nuotaika puiki, norisi jau vėl pajusti tą jausmą, kai telpi į prieš kokius penkis metus pirktas ir nešiotas kelnes ar suknelę. Tai ko gero stipriausiai motyvuojantis jausmas. Gerai tai, kad aš žinau koks jis yra, nes ne pirmą kartą metu svorį, todėl man lengva jį prisiminti, kai labai norisi pacheat'inti :)
Laukia rytoj nemažas išbandymas - grįžyta ta mano kolegė iš atostogų (apie kurią pradžioje rašiau). Vos tik paimu kokį vaisių ar šiaip ką nors dietinio užkąsti, ji su tokiu pasityčiojimu - ,,dietos laikaisi?" Anksčiau man dar aiškino, kad dietos yra nesąmonė, reikia tik valgyti nekaloringą maistą, dažniau ir aišku proto ribose - ne per daug ir nevalgyti saldumynų. Aišku aš tada patylėjau, bet man tokia mintis buvo ,,o tai kas tada tai, jei ne dieta?" Nekaloringo maisto valgymas, dažnai ir atsisakymas saldumynų - tai jau dieta, kitoks nei įprasta režimas. Tai vat nežinau kaip aš laikysiuos prieš ją. Ką patartumėte? Ką jai sakyti, kai ji vėl klaus ar ne ant dietos aš? Tiesiog sakyti ,,taip, aš ant dietos"? Kaip Jūs kitiems sakote? Bėda ta, kad mes tik dviese skyriuje, labai viena nuo kitos priklausoe, sėdime viena prieš kitą.... Ir ji tokia kaip ir vadovė/mentorė mano....
2015-07-19 10:31:04
Beje, kur čia rašo suvestas apimtis? Prie svorio nėra... Vedžiau net kelis kartus, bet man niekur nerodo... Bijau, kad pasimes, o niekur daugiau neužsirašiau....
2015-07-20 09:59:33
Toska, apimtis rašo prie rezultatų, virš diagramos yra išskleidžiamas laukas ir gali pasirinkti, kurias pimtis nori matyti :) dėl kolegės tai net nežinau ką patarti.... Aš jaučiu tiesiai šviesiai pasakyčiau, kad stengiuosi pakeisti mitybos įpročius ir valgyti svekesnį maistą. jei aiškiai nepasakysi, tai ir nesupras, o jei ims komentuoti su pašaipa - tiesiog ijungt "ignore" knopkę ;)
2015-07-20 10:21:44
Darbas yra darbas, asmenimis jis gyvenimas yra asmeninis. Bet kurioj situacijoje, kai kas nors pernelyg smalsauja, gelbsti klausimo apsukimas, pvz. "Ne, o Jūs?" Sakydama "ne" nemeluosite, nes tai standartinių suvokimu nėra dieta (daugumai dieta -kitokia mityba ribotam laikotarpiui). O paklausdama kolegės, nukreipsite dėmesį nuo savęs, tada beliks išklausyti neimant nieko į dūšią samprotavimų tą tema. Paskui lyg niekur nieko peršokite prie darbinės temos - "o toje ataskaitoje …" ar pan. Žmonėms patinka špilkuotis, kai gauna atsaką - Jūsų reakciją. Jei reakcijos nėra (neužčiuopia jautrios vietos), tai noras špilkuotis greitai išblėsta.
2015-07-20 11:10:22
Aš nemeluoju :-). Visiems sakau, kad esu kilo programoje. Ką nori tą tegul galvoja. Mano gyvenimas mano reikalas, o ypač sveikata. Kai mato besikeičiančią figūrą ir patys nori taip maitintis :-). Jau geriau vieną kartą pasakyti, negu daug kartų išsisukinėti nuo keblių klausimų.
Tai ne dieta, tai toks mitybos planas, kurio įpročiai išliks visam gyvenimui (tikiuosi) :-).
Toska daugiau drąsos ir viskas bus gerai, pamatysi :-)
2015-07-20 11:30:43
Aš tai nesuprantu, kas čia baisaus pasakyti, kad laikaisi dietos. :) Jei tas žodis labai jau baisia skamba, tai pasakyk, kad keiti mitybos įpročius, stengiesi sveikiau maitintis ir pan. Kas čia gėdingo? :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS