Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2015-07-15 09:22:20
Gerda, ačiū už palaikymą :) Aš matyt esu linkusi labai drastiškai mesti svorį. Paskutinį kartą mečiau per keturi-penkis mėnesius 11 kg, per dieną nukrisdavo po 200-300 gr., valgiau tik pusryčius, pietums vištieną su ryžiais ar daržovėm, vakarienei kokį apelsiną ar porą kivių. Apie jokius saldumynus net kalbos nebuvo, tuo labiau apie cheat day. Todėl dabar, kai valgau taip palyginus normaliai, atrodo, kad kažką blogo darau, kad nebus to rezultato tikrai, norisi save riboti ir dažniausiai tai vyksta pirmoje dienos pusėje - suvalgysiu mažiau pusryčių, nevalgysiu priešpiečių ar perpus sumažinsiu pietų porciją, bet tas atsiliepia vakare, nes energijos neužtenka visai dienai ir arba labai alkana būnu arba tada jau valgau ir graužiuosi... Užburtas ratas kažkoks. Kodėl, ach kodėl, nepavyko man pirmą savaitę bent 1 kg numesti...? Visai kitokia motyvacija būtų... O dabar tarsi tikiu, kad viskas gerai bus, bet svoris to nerodo.... Ir kiek to tikėjimo gali užtekti, jei nėra įrodymų?
Stengsiuosi taip stipriai ne nerimauti ir vadovautis tuo, kaip Gerda ir sakėte - viskas individualu. Puiku, kai kitoms po 3 kg nukrenta per savaitę, bet man matyt nelemta.
Dėl vandens - labai stengiuosi 2 litrus išgerti, darbe gal pavyksta apie litrą, bet namo grįžus praktiškai negeriu. Reikia pabandyti labiau prisiversti, gal tame šuo ir pakastas :)
Ačiū už patarimus ir palaikymą :)
2015-07-15 09:43:20
Man tie 2 litrai irgi vos vos sulenda. Kartais, atrodo, apsivemsiu nuo to vandens. :D Aš tiesiog negaliu, man tas kiekis yra nesuvokiamai didelis. Bet reikia tiesiog prisiversti ir gerti, paskui gal jau taps natūralu. :)
Pabandyk bent savaitę pasilaikyti mitybos plano gramas į gramą viską sverdama ir lygiai tiek vandens išgerdama, kiek nustatyta. Va tada tikrai žinosi, ar tau tinka ta programa, ar ne. ;) Nes dabar mažini pusryčius, mažini pietus, vakarienę padidini...
2015-07-15 10:24:42
Bandysiu :) Gal nelabai pataikiau su laiku kada pradėti laikytis plano, todėl tuoj jaučiu bus trečia pradžia :D Ir tikrai bandau tada gramas į gramą ir bent jau galėsiu pasakyt ar aš kažką blogai darau ar netinka man kažkas valgiaraštyje....
2015-07-15 10:30:09
O kaip baltymų, angliavandenių ir riebalų kiekis? Atitinka rekomendacijas?
2015-07-15 11:47:00
Lyg ir geras. Kartais būna per mažai riebalų (tarkim 9 proc., o turi būti apie 20 proc) ir jų sąskaita daugiau angliavandenių. Bet suderinau valgiaraštį su dietologe, atrodo viskas tiko jai.... Nežinau iš kur tų riebalų gaut, kiek dėliojau valgiaraštį, tai ką mėgstu, ten jų nėra :) O tai ko vistiek nevalgysiu, tai nededu į valgiaraštį, bus tada savęs ir kitų apgaudinėjimas vien dėl vaizdo :)
2015-07-15 11:54:24
Man tai su angliavandeniais labai lengva, bet kad būtų pakankamai baltymų, kasdien turi valgyti kiaušinius ir varškę (paprastą, apkepą arba varškėčius), o kad nepritrūktų riebalų, kasdien turiu valgyti riešutus, riešutų sviestą arba kepti kiaušinius aliejuje.
Aišku, tie 30g riešutų net nepasijaučia skrandy, tai paskui labai sunku po jų sulaukt kito valgymo. :/
2015-07-15 13:33:26
Tai vat iš kur riebalų galima gauti :) Atrodo visad riebų maistą valgydavau ir būdavo atvirkščiai - per daug. Na aš riešutų nemėgstu, tai jie atkrenta... Teks kepti kokius kiaušinius ant riebaliuko. Bet kol kas bandau taip kaip yra, gal sulauksiu rezultato, nereikės ir svarstyt tada per daug ar per mažai riebalų.
O tau Gerda, tai turbūt reikia gal į maistą tuos riešutus įkomponuoti - su kokiom salotom ar pan... nežinau kur riešutus galima dėti :D Nes nuo 30 g riešutų tikrai sunku turėtų būti sulaukti pietų ar vakarienės :)
2015-07-15 14:37:45
patariu riesutus ismirkyti per nakti. tada jie tampa didesni, ir sotesni. Asmeniskai man pakanka tokio uzkandzio pries pietus tikrai. Irgi daznai riebaliuka stengiuos susirinkti riesutu pagalba arba tada kiausiniais, avokadu/lasisa..
2015-07-15 22:48:03
Aš tai kasdien geriu vandenį su citrina ir laimu, kitaip gal tiek daug ir neišgerčiau, bet taip labai labai skanu :) aš arbatų negeriu, tai man belieka vanduo...
Toska, šiaip ne svorio kritimas esmė, o apimčių mažėjimas. Man buvo savaitė, kad svoris net paaugo, tačiau apimtys kai kur vis tiek sumažėjo. Ir mesk tą graužatį šalin-mėgaukis kasdienybe ir negalvok tiek daug apie tą maistą ;) suvalgyk ramiai ir toliau gyvenk, pajudėt nepamiršk. Svoris tik skaičiai, o sveikai maitindamiesi investuojame į save ir savo ateitį!!! Stiprybės!
2015-07-16 08:41:48
Happy5, 110 % pritariu :) o vandens paskaninimui galima naudoti ir agurko griežinėlius, mėtas, uogas - tereikia atrasti tai, kas patiktų :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS