Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2015-07-09 11:02:51
Happy, kaip pavydžiu Jums :) Tikiuosi ir man ateis toks laikas, kai nenorėsiu vakare valgyti... Nes dabar pavakariai ir vakarienė yra tikriausi išsigelbėjimai, tai ko laukiu visą dieną :)
2015-07-09 19:07:27
Pradžioje, turbūt pirmomis savaitėmis, man ir sunkiausias laikas buvo po pietų, tos 3-4h, ir vakarienė kaip šventė būdavo :D manau, natūralu ir normalu. Ypač kai anksčiau turėjau įprotį vakare visko užkandžiauti :) O dabar net tas šioks toks alkio pojūtis kažkoks natūralus pasidarė, netrukdo gyvent :D ir nebėra tikslo atlėkt ir prisikimšt :) turbūt iš esmės pasikeitė vidinė nuostata.
2015-07-09 19:16:34
Toska90, laikykis! Po to pati sau padėkosi. Sunkiausia bent man buvo dvi pirmas savaites. Dabar šypsena nenulipa nuo veido ir gal ir sunku sportuoti, bet pagalvoju, jog savaitgalį ilsėsiuos, lepinsiuos per LD. O pasižiūriu į veidrodį ir toks nenusakomas visinis džiaugsmas savimi. Ir tie pokyčiai ne tik išoriniai darosi, bet ir vidiniai. Mano vyras mažai valgantis, bet vakarais gurkšteli kokio alaus su kumpiu ar kitais dalykais, jis nuo to nė kiek nestorėja, tad negali jam pasakyti to nedaryti :D bet aš pradėjau šią mitybą specialiai, kai jis buvo komandiruotėj, o po savaitės tokio ritmo manęs nebevilioja ir negundo net tai ką jis valgo. Tačiau pats prisipažino, kad kartais ledus valgo,kai nueinu miegot :D stengiasi nebegundyti :D
2015-07-10 10:23:34
Ačiū labai visiems už patarimus, pagalbą ir motyvavimą :)
Jau išgyvenau tris dienas ir vakar jaučiausi nepalyginti geriau vakare, nei prieš tai - alkis buvo pakenčiamas, nuotaika gera :)
Dabar sversiuosi sekmadienį (prieš lucky day), tada ir prisiduosiu :)
Su Jūsų pagalba tikrai tikiu, kad man viskas pavyks. Labai didelis skirtumas jaučiasi kuomet vienas bandai įveikti tokią tikrai sunkią užduotį, o kada Jūs padedate, palaikote ir patariate - viskas atrodo šviesiau ir įveikiamiau. Niekad nežinojau ir nesupratau, koks galingas dalykas yra palaikymas :) Taigi dar kartą ačiū ir labai tikiuosi sekmadienį išvysti rezultatą ant svarstyklių :)
2015-07-10 14:02:41
Šaunuolė Toska, labai didžiuojuosi! :) Viskas tik į gera. :)
2015-07-10 19:51:21
Wow, INdre, ambicingass tikslas :) Dideliausios sėkmės. Puikiai žinau, kas yra emocinis valgymas ir kokias pasekmes jis turi. Bet ačiū kilo, man padėjo su šia bėda susidoroti :)
2015-07-13 10:55:12
Sveikos. Kažkoks keistas dalykas. Numečiau tik 600 gr., nuo antradienio (buvo 67.2 kg), o sekmadienį svėriau 66.6 kg. Nesuprantu kame reikalas, nes atrodo tvarkingai laikiausi režimo, ir pasikankindavau vakarais, bet rezultatas ne toks kokio tikėjausi... Galvoju gal gali būti kelios priežastys - prasidėjo tos mūsų moterų sunkios dienos :( ir kiek žinau organizmas tada yra linkęs kaupti skysčius; ir šeštadienį vakare prisivalgiau arbūzo (žinau, kad gal nelabai galima, bet geriau negu kokio šokolado), ir gavau labai daug skysčių, kurie ir susikaupė man.... Tai vat bandau save visaip guosti. Lucky day vistiek laikiausi kaip priklauso - laukiau jos labai, todėl nesiruošiau atsisakyti dėl to, kad gal mažokai svorio numečiau. Sversiuosi kokį trečiadienį, žiūrėsiu kas bus... Nes motyvacijai tai nelabai padeda, ypač kai paskaitai, kad Jūs po 3 kg pirmą savaitę numetat kai kurios.... :(
2015-07-13 11:24:38
Tai tikrai arbūzas ir tos dienos gali būti kaltos. :) Man visada prieš jas svoris kokiu kilogramu pakyla ir tik kokią trečią dieną nuo jų pradžios nukrenta. Bet taip būna dėl to, kad man labai skysčiai užsilaiko, net jaučiasi, kokia visa išsipūtus būnu. Gal tau tas pats. :)
2015-07-15 08:37:39
Žodžiu - tai, kad svoris beveik nepajudėjo labai sumažino mano motyvaciją ir privertė abejoti kilo dieta ir šiaip tuo ar laiku aš čia to ėmiausi, ar man to reikia ir pan.... Kaip dažniausiai ir būna, kai stengiesi, o rezultato nėra. Pirmadienį dar laikiausi, vakar vakare siaubingas alkis kankino, bet ne toks tiesiog emocinis, o normalus alkis, kai gurgia pilvas ir net skauda galvą, todėl po truputį visko (šiandienos pietums ruoštos vištienos, rytojaus pavakariams skirtos lašišos ir pan.) prisiragavau ir šiandien rezultatas - 66,7. Galėjau aišku ir nesisverti, bet tikėjausi, kad dėl anksčiau paminėtų priežasčių svoris visgi pradės kristi. Deja... Dar šiandienai kruopelytę motyvacijos turiu, atsinešiau į darbą bananą ir salotų su vištiena, dar bandysiu.... Rytoj vėl sversiuos, nes turiu matyti ar būtent tokia dienos mityba man tinka ir yra rezultatas. Nes kai tik kas savaitę sveriuosi, nežinau kurią dieną ką blogai padariau, gal kažkokie produktai man nedera ar yra per daug, todėl bandysiu taip susitikrinti. Dabar man kyla įtarimas, kad šiek tiek per gerai valgau (net laikydamasi kilo valgiaraščio). Dabar net dėl LD pradeda sąžinė neraminti...
2015-07-15 09:07:06
Toska90, baik taip nerimauti. :) Labai individualus dalykas tas svorio kritimas: vienoms kas savatę po 2 kg nukrenta, o kitoms gali ir nieko nenukrist, nors sąžiningai laikosi mitybos plano.
Man pirmą savaitę nukrito 1,8 kg, antrą -300g, trečią +200, ketvirtą -700g. Pirmas dvi ar tris savaites valgiau po 1200 kcal ir jaučiausi baisiai alkana nuolat, net ką tik pavalgius. Ir tikrai buvo baisiai apmaudu, kad nukrito tik 300g, o paskui net priaugau 200g. Bet vaizdas veidrody ir apimčių matavimas ramino.
Paskui jau nebegalėjau iškęst to alkio, todėl paprašiau, kad 300 kcal padidintų mano normą iki 1500 kcal. Ir... Numečiau 700 g per savaitę, nors buvo cheat'ų praktiškai kasdien ir kcal gal net 1700 kasdien gaudavosi. Ir net cheat day turėjau! Taip kad... :)
Žodžiu, valgydama daugiau, numečiau dvigubai daugiau nei badaudama. Gal tiesiog per daug alini savo organizmą? Gal per mažai vandens suvartoji? Tą savaitę, kai priaugau 200 g, gėriau labai mažai vandens, o tą, kurią numečiau 700 g, gėriau 2 litrus kasdien (kaip ir nustatyta).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS