Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2015-08-25 11:59:39
Cia ir yra visa esme, kad mes visi skirtingi, skirtingi tikslai, poreikiai, norai. Skirtingas ir kilo.lt dalyvavimo tikslas. Svarbiausia atsirinkti ko pats nori. Na pavyzdziui as irgi labai megau saldumynus, bet pasirodo tai tik emocinis ju valgymas ir as galiu ju atsisakyti. Mano tikslas pasiekti uzsibrezta kg riba, pasidailinti kuno formas ir man apriboti saldumynu vartojima pasirodo nera sunku. As kilo.lt prisiderinau prie saves, valgau man patogiu laiku, sportuoju irgi. Tad kai tai tampa naturalu, tai ir nebera saves ribojimas. Anksciau valgydavau chaotiskai, vienintelis skystis per para buvo kava, net arbatos negeriau. Valgydavau desreles, visoki greita maista, sintetines sriubas, skaudejo nuolat skrandi, bet nekreipiau demesio. Tuo metu gyvenau kitoki gyvenima ir maitintis sveikai neturejau nei noro nei laiko. Dabar viskas pasikeite. Bet esme tame, kad turi pats atrasti aukso viduriuka, nieko neiseis jei save ribosi ir kankinsiesi. Tai ir tau Julija patariame, kad tu paskaityk ta knyga, pasiimk is jos kas naudinga, po to gali pagal tai pasikoreguoti kilo.lt, bet viskas turi vykti naturaliai, be jokios prievartos...
2015-08-25 22:16:16
sisyk atrasau Loretukui- zinai kadangi tu rasai su didele jumoro doze, tai panasiai mes tau ir atrasom, bet tai nereiskia, kad mes, bent jau as tikrai ne apie tave galvojam kaip save apibudinai. kadangi sikart rasei rimtai, tai rimtas mano atsakymas butu toks- ziurint i plikus faktus, tu padarei labai daug. vien tas faktas, kad zaidi rankini, rodo, kad tavo kondicija labai ir labai nebloga! as turbut gauciau pompa. tu atlaike kilo programa visa puse metu ir sekmingai. taip pat sekmingai islaikei pasiektus rezultatus. as manau, kad tu kilo paprasciausiai ,,isaugai,,- is jos pasiemei ka galejai ir norejai, o toliau eisi savo keliu.Kilogramai yra reliatyvi savoka- kas vienam daug kitam mazai, savijauta yra pagrindinis rodiklis.o man gaila jei netrukus mus paliksi, tavo postus skaityti buvo labai smagu! O tu kartais nebandei rasyti? Plunksna valdai!
2015-08-26 16:12:21
Iš tikrųjų bijojau čia grįžti, kelias dienas net neįsijungdavau kilo (nors anksčiau turėjau priklausomybę vis pasitikrinti ar kas ko nors įdomaus neparašė forume). Bet šiandien įsidrąsinau ir štai aš čia. Bijojau, nes galbūt ne taip supratau Jūsų, Nora ir Piešinį, paskutines žinutes, aišku šiek tiek įsižeidžiau ir supykau. Bet suprantu, kad nieko Jūs blogo nenorėjote ir nepasakėte, matyt per jautriai sureagavau. Visgi man toks pereinamasis laikotarpis, jau ne kartą minėjau, kad sunku dėl įvairių priežasčių. Dėl tos brandos, tai man nors tik 25 m., bet jau būdama paauglė aš buvau brandesnė už didelę dalį suaugusių - visada į gyvenimą žiūrėjau kitaip, nei mano bedraamžiai. Todėl jei atsiranda manęs nepažįstančiš žmonių, kurie nors kiek užsimena apie tai, kad aš kvaila dėl savo amžiaus (o to pasitaiko gyvenime, nes kažkodėl galvoja, kad jaunas tai kvailas), aš tikrai gana jautriai sureaguoju... Turbūt dėl to, kad mano tėvai visada elgiasi su manimi taip, lyg būčiau kvailas vaikas ir jiems jaunesnis žmogus yra būtinai kvailesnis ir jo net neverta klausyti... Ach tie tėvai :) Ir dabar kai iš vyresnių žmonių pajaučiau panašaus požiūrio užuominų, šiek tiek susinervinau :) Bet viskas tikrai gerai, mes nepažįstame vieni kitų tiek, kad galėtumėme kažką spręsti ar tuo labiau įsižeidinėti :)
Taigi grįžau šiek tiek pasidalinti savo paskutinės savaitės potyriais :) Mano pirmas žingsnis šioje programoje yra valgyti tada, kai esu alkana ir sustoti, kada jau esu soti. Galvojau, kad būsiu visada alkana, todėl labai daug valgysiu. Bet išėjo atvirkščiai. Matyt buvimas kilo tikrai nepraėjo veltui, nes padėjo man susivokti, kiek man iš tikrųjų reikia nedaug valgyti ir tikrai paformavo mano mąstymą. Ir nors nesu apribota valandų ar konkrečių patiekalų, jaučiu didžiulę laisvę dėl to, kad valgau kada noriu, matau, kad valgau tikrai ne tiek jau daug, kaip galvojau. Dažniausiai nenoriu aš tų visų užkandžių ir apsiriboju trim kartais, labai gerai jaučiu kada jau esu soti. Taigi kol kas manau, kad viskas gerai ir pritaikau iš abiejų programų man naudingus dalykus :) Kilo tikrai padeda sudėlioti viską į stalčiukus, bet aš matyt jau buvau pasiruošusi šiek tiek nukrypti ir su žiniomis iš kilo (kokius užkandžius rinktis, kada geriau valgyti angliavandenius, o kada baltymus ir t.t..) šiek tiek gyventi laisviau :) Toje programoje yra ne tik mąstymo keitimas, bet trys kriterijai: valgymas, sportavimas, mąstymas. Tai ir pasportuoju, ko nedariau būdama kilo... Kai paanlizuoju, tai ko greo taip yra dėl to, kad man jau buvo per daug apribojimų ir disciplinos. Nors Jums, Piešinį, disciplina labai gerai, aš esu labai laisva dūšia, menininkė tokia, labai jautri asmenybė, kuriai nelabai nurodysi ką ir kada daryti, tai turbūt tiesiog reikalingas buvo šiek tiek kitoks priėjimas prie manęs. Ir kai nesu apribota taip stipriai, jaučiu norą pasportuoti, o ne pasipriešinimą :)
Žodžiu, vėl paanalizavau save, tikiuosi kam nors bus įdomu :)
Ir tikrai jau jokių pykčių nelaikau, atsiprašau, kad galbūt ne taip supratau Jus :)
2015-08-26 17:44:56
Na dziaugiames, kad po truputi atrandi kas tau tinka :) Pagrindinis juk tikslas ir yra toks, kad sugebetum maitintis taip, kad svoris neaugtu visa laika :) Na stai ir dar karta pasimate, kad zmones labai skirtingi, vieniems kontrole gerai, kiti is karto pradeda maistauti :) As anksciau budavo kai tik pagalvodavau, kad atsisakysiu saldumynu, laikysiuosi dietos, is karto pradedavau beprotiskai noreti valgyti ir kazko saldaus :) Pasirodo viskas pas mus galvoje ir tik reikia atrasti buda, kuris tiktu butent tau paciam. Labai linkiu, kad tu Julija beeksperimentuodama ji atrastum. :)
2015-08-26 22:52:21
o kiek laiko jus jau esate KILO.LT nariais? kiek dar planuojate jais likti? ar prasitesite naryste?
2015-08-27 19:25:08
as vis dar jauna...
2015-08-27 21:13:33
senu cia nera
2015-08-27 21:24:33
faina interpretacija
2015-08-28 10:27:35
Nieko nesupratau....
2015-08-28 11:19:21
nieko ypatingo, cia gavosi toks zodziu zaismas. tu sureagavai i minti ,,jauna,, o as i minti ,,sena,,(na gerai, vyresne) tai taip ir pajuokavau. Grose turi savo nuomone apie amziu, kazkur kitam poste yra rases, irgi pakomentavo o as i ta tona atsakiau, turedama omeny ir jo kitus postus. Nieko cia svarbaus, nekreipk demesio.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS