Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2015-08-24 14:58:01
Labai stengiuosi nesiteisinti ir tikrai nenoriu niekam piršti savo idėjų ar įsivaizdavimo, tiesiog parašiau ką galvoju ir kodėl išeinu iš kilo :) Buvo čia visko - ir gero ir blogo, bet nė už ką nekeisčiau šitos patirties į nieką - visgi daug išmokau, turiu jau nemažą arsenalą receptų man tikrai patinkančių, bet turbūt reikia bandyti kažką kitą, tuo labiau, kad jau kurį laiką mano galvoje sukosi mintys apie tai, kad reikia ne eilinį kartą keisti valgymo įpročius, o požiūrį į valgymą. Matyt dabar tinkamas laikas būtent tam. Į kilo grįžti bet kada galima bus, bet pabandyti tikrai visada verta :)
Nora, tikrai nėra taip, kad būtent aš teisi, o kažkas kitas neteisus, tiesiog vienas metodas tinka man, o kitas ne ir aš be abejo stengiuosi žiūrėti savęs ir kas geriau nei aš žino, kas man gerai? :)
Piešinį, stengsiuos parašyti, jei kam bus įdomu, kaip aš gyvenu. Jaučiuosi dabar kaip kokia atsiskyrėlė ar paklydusi siela kažkodėl... Smagi bendruomenė čia, nelengva palikti visus :(
2015-08-24 15:59:49
Požiūris į valgymą, motyvacija yra viena medalio pusė. Kitoje - konkretūs klausimai, ką, kada ir kaip (valgymas, judėjimas). Čia taip pat reiks rasti sau tinkamą variantą/sistemą. Kilo.lt vienas iš pasirinkimų. Sėkmės savame kelyje!
2015-08-24 16:07:05
Kiekvienas metodas turi savo privalumu ir trukumu. Tokio pobudzio knygos gerai tuo, kad jose parasyta info daugumai isitringa ilgam, cia panasiai kaip kodavimas :) paveikiama zmogaus samone :) Nera ten jokiu stebuklu, tik paprasciausiai kartojant ta pati per ta pati iteigiama, kad sveikas maistas pats skaniausias, sveikiausias ir t.t. Ir tu automatiskai gali lengvai atsispirti tam nesveikam maistui, saldumynams. Pliusas tas, kad tau atrodo jog taves niekas neriboja, cia tu pats sprendi ka deti i burna. Tokios knygos naudingos tiems, kas jauciasi isprausti i remus, tie, kurie nesuvokia, kad slamsto dejimas i burna yra ne palaima, o nuodijimas organizmo. Bet daugumai musu to juk pradziai ir reikia, kad galetum suvokti, kad sveika mityba nera bausme, o normalus gyvenimas. Bet tie, kas galvoja, kad gales valgyti ka tik nori ir lieknes perskaite knyga, tai labai klysta. Elementari fizika niekur nedingsta, jei nori, kad energijos perteklius nesikauptu ant kuno daliu, turi buti balansas: gauta energija = sunaudota energija. Ir nieko cia stebuklingo neisrasi, jei gauni daugiau kaloriju nei suvartoji, svoris auga :) Kad ir kaip nenoretumeme skaiciuoti tu kaloriju, visgi realybe tokia. Kitas dalykas - suvartoji maziau vandens, kunas ji kaupia, nes nezino kada gaus kita karta. Taip pat su maistu, jei pradedi valgyti reciau ir atsitiktinai, kunas kaupia maisto atsargas, leteja medziagu apykaita. Tad Julija tikiuosi pasisemsi geru ir naudingu ziniu is knygos ir grisi pas mus :) P.S. Realiai nezinau ne vienos istorijos, kad sulieknetu perskaiciusios knygas :) laikinai, taip :)
2015-08-24 16:30:02
Taip Nora, as irgi perskaiciau labai daug knygu sia tema, bet man truko butent konkretaus plano- ka kaip ir kada. Kilo esu irgi patenkinta.nes ta darba ,,pries,, buvau jau padariusi. suprantu, kad kitiems irgi reikia sukaupti ziniu , tiek teoriniu, tiek emociniu ,bagaza kol jie imsis ko nors konkretaus. man cia irgi patinka. tikiuosi, kad ir rezultatai bus. Aisku, mes jau patirties ,,turim,, norisi kitus irgi perspeti, bet taip jau yra, ta branda turi ateiti kiekvienam individualiai.
2015-08-24 16:51:34
Butent Piesini, atrodo jog zinai, kad reikia valgyti 5-6 kartus, bet jei konkreciai nesusidelioji, netampa tai kasdienybe. Ir vandens atrodo jog zinai, kad reikia tiek isgert, bet kai nera tai apibrezta konkreciai, kai nera jokios kontroles, to ir nesilaikai. Bet tikiu, kad praejus tam tikram laiko tarpui tai taps gyvenimo budu ir nebebus reikalinga tokia kontrole :)
2015-08-24 16:55:42
Gerai, dabar jau čia gaunasi vos ne, kad aš jauna ir durna ir su laiku vistiek susivoksiu ir grįšiu. Pasidomėkite, tada kažką sakykite. Aš abiem programom pasidomėjau, abi pamačiau ką siūlo, todėl ir nusprendžiau apsistoti ties viena iš jų. Kas iš to, kad aš dabar žinosiu ką į burną dėti ir kelintą valandą, jeigu po kelių dienų vėl prisikimšiu tiek, kad net bloga bus ir vienintelės mintys, kokios man ateis į galvą, tai kokia bloga aš esu, kodėl aš vėl taip padariau, kad esu nevykėlė, silpnavalė ir t.t... Užburtas ratas. Ai, nebesiteisinsiu aš čia niekam. Sėkmės Jums Jūsų kelyje.
2015-08-24 17:18:56
Julija, nenorejome taves izeisti, tik kai per ta jau praeini ir pamatai, kad nera rezultatu naudojant viena buda, yra naudojant kita buda, tai ir draugiskai patari. Bet mes visi skirtingi, kas tinka vienam, netinka kitam. Linkime tau sekmes ir kad cia sugriztum tik mums pasipasakoti kaip tau sekesi :)
2015-08-24 18:22:06
Julija, neskubek isizeisti. kaip Nora sako, esi kazka perejes, tai ir bandai kitam ta pasakyti. Jei isizeidei del mano zodzio ,,branda,, tai noriu siek tiek paaiskinti- tai nesusije su amzium ar protu, tai susije su atitinkamos srities patirtimi. Pavyzdziui mano devynmete dukte geriau ismano kaip naudotis ismaniuoju telefonu. ir as jos pasiklausiu. ir nesijauciu kad man del to karuna nuo galvos nukristu. kilo sistema praso disciplinos, o kad ji reikalinga suvoki tik bunant jau perejus ugni ir vandeni, kai jau atsiranda tam tikra gyvenimo patirtis. Iki to suvokimo ta kelia reikia paciam nueiti. Dar karteli, tai nesusije su biologiniu amziumi! Uztat mes su Nora tarpusavy padiskutavom apie knygas ir kilo sistema, nes panasu turim tos pacios patirties. Mes nuosirdziai linkim tau sekmes!
2015-08-24 18:25:37
dar karteli del mitybos ir ,,brandos,, - tai ka as suvokiau budama 40, mano dukte suprato budama 16! Ji sportininke ir ta branda atejo jai anksciau, stai ir viskas
2015-08-25 11:33:21
Aš visą savaitgalį pragalvojau, apie savo buvimą kilo.lt, Tiesiog noriu išsipasakoti, kad jau nesu aš visai minkšta,skysta, silpnavalė- taip dievinu tortus, saldumynus ir kitus malonumus. Bet pirmame pusmetyje numečiau 16kg . Pirmame pusmetyje buvau visa galva pasinėrusi į projektą. O dabar net 8 mėn išlaikau balansą, jokio dvigubo ataugimo, jokio jokio ataugimo, bet tiesiog gyvenu.
Dabar pasakiau stop. Dabar tegul projektas derinasi prie mano gyvenimo. Susirinkau viską kas man jame patiko- maistą, mankštą, Bet visa tai turi vykti tada kada aš noriu. Jau mes gyvenime ir taip daug turim taisyklių. Tai nejaugi aš visus ateinančius 40 metų, o gal ir daugiau:):):) turėsiu valgyti miegoti mankštintis pagal valandas. Nejaugi visą gyvenimą turėsiu bijoti suvalgyti cepelinų tada, kai mane vaišina. Juk valgymas vienas iš malonumų, kurį patiri ir apsirengęs:):):). O kaip su seksu irgi tik pagal valandas????Tik per "lucky day"???? Tai kodėl aš turiu atsisakyti šokoladuko. Nu man iki brandos dar toli
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS