Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2015-08-17 19:35:52
tiesa, o kaip patiko sokiu programa, kuria atsisiuntei?
2015-08-18 17:24:25
Ačiū labai už padrąsinimą, Piešinį :)
Duobėj aš dabar esu ir nors noriu ir žinau, kad galiu, bet matyt labai daug visko susidėjo, todėl kažkoks savęs ribojimas man dabar labai nepatrauklus atrodo. Ką turiu omeny, tai, kad darbe krūviai didžiuliai, vyro namie darbo dienom nebūna (dirba kitame mieste), įsisukau į rutiną (darbas, namai, TV, šuns vedžiojimas, miegas), todėl valgymas tampa vieninteliu būdu atsipalaiduoti, pasijausti gerai. Labai sunku grįžus namo ir atsisėdus prieš TV negalvot apie valgį. Veikti daugiau neturiu ką, visada buvau tokia namisėda, šiek tiek vienišė, todėl mano laiko leidimas yra knygos skaitymas arba kokių serialų žiūrėjimas, dar mėgstu pažaist kompiuteriu ką nors... Tai vat tas nepalengvina tikrai mano pastangų sulieknėti, pakeisti gyvenimo būdą. Kasdien vakare grįžusi sau sakau, kad šiandien dar leisiu sau šiek tiek suvalgyti ko nors skanaus, vat nuo rytojaus jau susiimsiu... Trūksta man matyt kažkokios motyvacijos, to spyrio į užpakalį, galbūt šoko pamačius save veidrodyje. Nes jau apsipratau su tuo, kaip atrodau, aplinkiniai taip pat priprato, vyras nieko nesako (o jei ir sako, tai tik pykstu ant jo, o ne ant savęs) ir nejaučiu stimulo keisti ką nors. Tuoj vėl prasidės - ai, dabar vasara, galiu sau leisti pailsėti, rudenį bus lengviau, kai nebus ledų, šašlykų ir kitokių skanumynų. Ruduo ateis - ai, prastas oras, tuoj vistiek reikės megztinį kokį užsitempti, nesimatys mano netobulumų per jį, norisi jaukiai vakare kokį šokoladą ar tortą suvalgyt, žiemą dar blogiau ir taip be galo be krašto... Nežinau, kas mano mąstymą turėtų pakeisti, kad dabar imčiausi pokyčių. Matyt iškarto nepavyko man čia kažkokių rezultatų pasiekti, neužkabino, tai dabar toks savęs prievartavimas tik ir gaunasi.... Anksčiau tikrai vis kažkaip nesigaudavo, tai nors bandydavau vėl. Dabar net bandyt nenoriu, noriu tik atsivalgyti pagaliau :D
2015-08-18 17:25:56
Ai, tas šokių žaidimas, tai labai patiko, penktadienį kai gavau tai kelias valandas prakaitavau, nors nesiruošiau tą dieną sportuoti. Nuo to karto, net nepažiūrėjau aš į jį... Kad ir kokios priemonės būtų mums duotos, vistiek reikia pačiam kažką daryti...
2015-08-18 18:15:09
Sakai neturi ką veikti apart TV? Tikrai? Mūsų neįtikinsi, o sau meluoti juk baisiai negražu... :)

Siūlau šįvakar vietoj TV susirašyti 50 veiklų, kurioms reikia bent kiek pajudėti (kilo.lt pratimai, pasivaikščiojimas, ... netgi nuėjimas į parodą ar tos lentynos, kuriai vis nerandi laiko, sutvarkymas skaitosi). Tikiu, kad esi kūrybinga ir nesunkiai tokį sąrašą sukurpsi ;) Tada pasikabink jį prie televizoriaus arba ant šaldytuvo. Grįžus namo žiūrėk į sąrašą ir rinkis :)
2015-08-18 19:34:42
Labai nebloga mintis, ačiū :) Šiuo metu man tokia stadija - prieštarauti viskam, ką pasiūlot, bet pažadu aspvarstyti šį variantą :) Tikrai žinau, kad turiu ką veikti, bet apėmęs tinginys, darbe pavargstu, norisi tada tik spoksoti į nieką.... Tikiu, kad anksčiau ar vėliau savijauta pagerės, gal reikia tiesiog laiko ar poilsio... Nežinau.
2015-08-18 19:57:51
Julija, o tavo darbas ar tau patinka? gal laikas naujiems issukiams?
2015-08-19 08:57:45
Dirbu šitame darbe tik pusę metų ir tai yra mano pirmas rimtas darbas (studijų metu nedirbau, tik magistrantūroje turėjau praktiką), todėl viskas yra iššūkis ir įdomu. Bet su tuo aišku ateina ir stresas, nerimas, nuolatinis galvojimas ar viską gerai darau ir bet kokia klaidelė būna man asmeniškai labai skaudi. Todėl turbūt ir sunku... O dabar dar atostogų metas, kolegė jau antrą kartą šią vasarą eis atostogaut dviem savaitėm, tai reikia ją pavaduoti, o pačiai atostogų nebuvo. Eisiu rugsėjo 7 jau ir aš atostogaut, tai gal prašviesės šiek tiek. Bet dabar, kaip sakiau - sunku, todėl dietos tik nervina. Kasdien atsikeliu (kaip ir šiandien) jau pasiryžusi, kad vakare neprisivalgysiu. Gal pavyks šiandien, pabandyti gi verta.... Nepavyks, tai rytoj vėl bandysiu. Gal geriau, negu visai pasiduoti....
2015-08-19 09:21:57
Julija90- skaitau tavo paskutines mintis, ir rodos skaitau apie save- tokią, kokia buvau lygiai viena savaitė atgal....
Atsakyk sau nuoširdžiai,- ar tikrai viskas viskas gerai asmeniniame gyvenime, ar darbas tikrai toks, apie kokį svajojai? jei nerasi priežasčių būti tokiai save guodžiančiai maistu, vadinasi tau riebiai reikia spirti į šikną ( man vienas žmogus taip padarė, tiesa, ne fiziškai, o emociškai)!
Tau būtinai reikia turėti tikslą- kodėl tau reikia numesti svorio. Ir supyk ant savęs! Manau, kad tikrai vaios turi, rasi, tik norėk! Užsinorink :) niekas kitas vietoj tavęs to nepadarys. pabandyk įsivaizduoti, kas tavęs laukia, jei ir toliau šitaip? kas blogo gali tuomet nutikti? o po to iškart pereik į vaizdinius,- kokia tu nori būti, kokios galimybės atsiveria, kai esi liekna. Galų gale pavartyk mados žurnalų, nueik į parduotuves, kur dydžiai iki 38,- kiek ten grožių, ir spėju į juos neįlendi. Norėtum gražiai atrodyti? Susiimk, ir judėk lieknesnio kūno link,- Tau tikrai pavyks. Man irgi nelengva- bet matau savo ateitį: liekna, gyvybinga ir besišypsanti, sveika mama, kuri dar nori užauginti savo mažus vaikus, pamatyti kaip jie susikuria savo gyvenimus, pasidžiaugit anūkais....o per jų vestuves sušokti tango!
2015-08-19 09:41:07
Julija90, man irgi kaip tau būna tokių depresiškų (čia aš taip vadinu) dienų :) tačiau atsirado dar vienas motyvas stengtis :) Yra viena pažįstama, kuri vis klausinėja kaip man sekasi. Tačiau ji vienintelė iš visų, kuri džiaugiasi tik į akis. Net iš veido matosi, kad pavydi :) nes iš pat pradžių kai papasakojau, kad keičiu savo mitybą, nusijuokė ir pareiškė, kad tai laikina ir kad nebus jokių rezultatų, nes mat ji teisuolė protinguolė viską išbandė ir nusprendė, kad toks jau mūsų organizmas (ji pati irgi ne kūdutė) ir liksim visam laikui apkūnios. Jei myli tai mylės ir apvalutes. Bet dabar kai pasakau kiek pavyko pamesti kg per tris sav. ir kai matau persikreipiant veidą ir pavydo žybsnius akyse man kyla toks didelis noras įrodyti, kad ji neteisi :) Ir būtent kai iškyla sunkumų laikantis mitybos plano, db visada apie ją ir kitus pavyduolius pagalvoju :) norisi duoti didelę priežastį jiems pavydėti ir toliau:) Suprantu, kad viską darau dėl savęs, o ne dėl kitų, tačiau kitų pavydas ir noras įrodyti jų neteisumą man šiuo metu suteikia motyvacijos :)
2015-08-19 09:48:30
Lina L, labai geras motyvas "įkirsti" pavyduoliams. Būtinai pasinaudosiu ir aš :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS