Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2015-08-12 10:22:16
Julija, o gal "šventinės dienos" artėja arba maisto žarnyne užsilaikę..? Pritariu Norai, kad nereikia lyginti kiekvienos idenos svorio, o žiūrėti, kiek svėrei lygiai prieš savaitę.
Gal paguosiu kažkiek, kad man 1 kg. per dvi dienas nukrito, bet kadangi važinėju kasdien 2 val dviračiu (į darbą ir namo), tai tikrai ne tikras svorio praradimas, o prakaituojant pašalint vanduo.
Suprantu, kad tokie skaičiai demotyvuoja, bet laikykis ir po savaitės džiaugsies didesniu svorio praradimu!
2015-08-12 10:32:46
Ačiū labai už palaikymą, jau galvojau, kad nebeturėsite ką man parašyti ir kaip paguosti, bet vistiek radote ir nuraminote šiek tiek... Tikrai labai demotyvuoja tokie skaičiai, ypač kai sąžiningai laikaisi, nenusidedi niekaip... Ko gero tikrai reikia prisiversti ir nustoti svertis kasdien, nes iš to nieko gero. Artėja ,,šventinės dienos" iš tikrųjų, bet nesu šimtu procentų tikra, nes mano ciklas nereguliarus ir šiaip jokių kitokių požymių nėra (PMS), todėl ir abejoju. Jau vakar pigu.lt mačiau savo kvepalų akciją ir vos nenusipirkau, buvau šventai įsitikinusi, kad tuoj pasieksiu 65 kg... :( Ką gi - suvalgiau iš nevilties du saldainius neseniai, bet nuo dabar vėl susiimu ir sversiuos tik penktadienį....
2015-08-12 10:32:55
Man dar padeda isjudinti svori ejimas pasivakscioti po 5-6 km, gal susijudina medziagu apykaita :)
2015-08-12 10:43:23
Julija, tai tikrai bus svoris susilaikęs nuo šventinių dienų... Man visada likus kokiai savaitei iki jų nustoja krist, bet paskui jau būna didesnis nukritimas negu įprastą savaitę :)
2015-08-12 13:37:53
o man pirma savaite po ,,sventiniu dienu,, svoris uzsilaiko. Irgi buvo trecia dietos savaite pakiles visu kilogramu, iki siol nezinau kodel. ir nusidejus nebuvau. bet po to vel eme kristi. svarbiausia ziureti i bendra tendencija ar aplamai svoris krinta pvz menesio begyje. Nuodeme svertis kasdien ir as turiu, bet stengiuos greit nenusiminti Lucky day nuodemes kartais laikosi 2 diena o kartai visas 4 svoris nekrenta, uztat ir sako per daznai nesisverti.
2015-08-12 14:30:43
Julija, nenusimink, laikykis :) man pvz visada prieš tas moteriškas dieneles svoris kyla, kartais net 2-3kg!!! ir pilvas išsipučia labai, bet po to vėl viskas stoja į savas vėžes.
2015-08-13 14:53:37
Ojojoj kokia aš šiandien pikta ir irzli, tikra b****, kaip anglai pasakytų :) Kertamės su kolege, viskas arba erzina arba vos neverkiu (dėl smulkmenų), taigi aišku - ateina ,,šventė" :) Nors ramu, kad tas svoris ne iš oro man užaugo. Bet nusidėjau vakar - twix'as ir ledai :( Ir dar vakare.... Bet ant savęs nepykstu, nes žinau, kad čia buvo tik vienas kartas ir tai įpročiu netaps, o šiandien valgysiu sąžiningai kiaušinius vakare. Geriau ant savęs nepykt, geriau papykt ant kolegės, kai nuotaikos nėra :D
Gavau vakar lapelį, kad į paštą atkeliavo mano siunta iš UK - naujas šokių žaidimas ant Playstation (toks kur rodo judesius ir gali kartoti, o tada peržiūrėti, kaip sekėsi), buvau labai pasiryžusi išsportuoti šiandien twix'ą ir ledus, bet matyt nelaiku sugalvojau į paštą važiuoti, nes visos ten savo eilės su atsiskaitymo knygutėm laukiančios gal šešios bobutės mane tik sunervino ir nusprendžiau, kad pasiimsiu šeštadienį... taigi sportas šiek tiek palauks :)
2015-08-14 16:41:52
Julija, kaip jautiesi siandien?
2015-08-17 11:43:34
Laba diena. Visai ne nuotaikoje buvau jungtis prie forumo ir diskusijų, tai net nemačiau, kad rašėte...
Jau jaučiuosi geriau, nors visą savaitgalį nieko beveik nedariau tik valgiau... :( Šeštadienį buvo LD, sekmadienį jau stengiausi valdytis šiek tiek ir proto ribose nors valgyti, bet neatsispyriau šokoladui, kolai ir ciabat'ai su medumi.... Dar vis sirguliuoju, tai nuotaikos nėra išvis, norisi tik valgyt. ,,Šventės" sulaukiau pagaliau - greičiau praeitų, nes nervina. Susidariau sau planą labai griežtą ne tik valgymo, bet ir sportavimo bei poilsio (pvz.: grįžtu namo, pusvalandis šuns išvedimui ir pailsėjimui, tada sportuoju (arba šoku arba elipsinis), tada vakarieniauju, pasivaikščiojimas (mažiausiai pusvalandis) ir t.t...), nes kitaip nieko man nesigauna. Jeigu bandau apsimesti, kad aš nieko nedarau, tik bandau šiek tiek pasireguliuoti mitybą, labai savęs nekankinti, maždaug ,,tik šiaip", tai ,,tik šiaip" ir gaunasi. Rimtai susiimu, keičiu savo gyvenimo būdą iš esmės. Žinau, kad didžiausia priešė esu pati sau, bet taip pat tai darau dėl savęs, ne dėl kitų. Jau čia gaunasi turbūt ketvirta pradžia. Vėl prirašiau daug, bet čia vienintelė vieta, kur galiu savo mintis šiuo klausimu išdėstyti :) Ir dar pirksiu tą knygą ,,lieknėju paskutinį kartą", girdėjau, kad nebloga...
2015-08-17 19:33:32
nieko, Julija, blogu dienu visiems pasitaiko(tiesa, gali manes JUS nevadinti, rasyk tiesiog TU, metai cia ne esme, to paties susirinkom) , ir as si savaitgali nesidziaugiau, rezultatu nepamacius. bet forumietes apramino, ir as vel laikausi, laikykis ir tu, tiesiog isitverk musu. jei paskaitysi daugumos atsiliepimus, pamatysi, kad tikrai visom visko buna. ir taip pat matom, kad kai kurios lyg ir kazka paraso, o daugiau nesigirdi. gal nesiseka, o gal nenori prisipazinti, kad nesiseka. Nieko cia blogo, kad sunku buna, ar nuotaikos nukritusios, jei pasipasakosi, jau bus lengviau. vis tiek atsiras, kas jaucia ta pati, ka ir tu. nenusimink, viskas bus gerai
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS