Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2015-08-07 12:07:35
Ačiū už palaikymą:) labai smagu, kad čia neesi vienas ir yra suprantančių ir palaikančių :) Na o aš save apsidovanosiu kai pasieksiu 80 (pradėjau nuo 92). Ir jau žinau ką veiksiu :) eisiu į viso kūno masažą :)
2015-08-07 13:32:50
O Vau, Lina, kokia puiki idėja masažas :) Aš ties 65 - kvepalai, 60 - naujas garderobas. Reikės kažkur ir masažą įterpti :) Savęs lepinimo juk negali būti per daug :) O jau kai pasieksiu 55... tai nežinau... Net sunku suvokti dabar, kad toks svoris gali būti (nors buvo)... Eigoje sugalvosiu :) O šiaip sausio viduryje važiuosime slidinėti, tai labai labai noriu tilpti į savo slidinėjimo kelnes, nes dabar nusipirkusi esu atsargines, kurios visai ne į temą... Gal reikės pagalvot apie kokį slidinėjimo kostiumą naują :)
Piešinį, ne tik nuo amžiaus priklauso koks svoris ,,turėtų" būti. Ir ūgis labai svarbu :) Be to kai kuriems tas manomas viršsvoris pasiskirsto labai gražiai po visą kūną ir nieko nesimato, kitiems iškart ant šlaunų ar pilvo... Reikia individualiai žiūrėt :) Bet šiaip tikslas labai gražus ir realus, tikiu, kad Jums viskas pavyks :) Bus smagu stebėti :) Man dar 109 d. liko narystės, tai tikiuosi paskaityti apie labai daug pasikeitimų :)
2015-08-07 13:46:22
O tikrai Julija, paskaitysi, bent jau mano, nes aš čia būsiu iki 2016.03.08 :-). Kadangi šiandien dėl svorio nuotaika nekokia, tai pasiėmiau Lucky day, nes vakare vykstu į jubiliejų :-). Juk niekas nematys pusę kg daugiau ar mažiau, matys kokia gera mano nuotaika, nes atsikračiau virš 8 kg :-). Lucky day ryt, bet jubiliejus šiandien vakare. Žadu daug šokti ir ryt Lucky day nedaryti. Ar gerai mąstau?
2015-08-07 15:22:42
Čihita, manau, kad tikrai geriau perkelti lucky day negu dvi diena siš eilės turėti ją vien dėl to, kad gi negalima jos kilnoti. Numetus jau 8 kg tikrai nei tie 500 g nei ankstesnė LD nieko nepakeis :) O dar jei pašoksite, išvis super!
Smagaus Jums jubiliejaus, skaniai ir linksmai atšvęskite :)
2015-08-10 10:24:31
Sveiki... Oi sunki šiandien diena. Savaitgalis toks smagus buvo (ypač šeštadienis), turėjau lucky day ir labai laiku, nes turėjome svečių, o vakar buvo sunku įsivažiuoti į ritmą. Tai šiek tiek nusidėjau, bet labai stengiausi ne per daug, tiesiog ne pagal planą valgiau (patiekalai ne iš kilo valgiaraščio). Šiandien jau obuolių į darbą atsinešiau, bet matyt maudynės, kondicionieriai ir pan. nelabai į naudą buvo, nes jaučiu lendant peršalimą, tai norisi ko nors šilto, tokio ,,jaukaus" suvalgyti. Tai apie sportą net kalbos turbūt nebus, belieka visas valios pastangas sudėti į tai, kad nenusipirkčiau ko nereikia ir nors plano laikyčiausi.
Kaip Jums sekasi po šeštadienio lucky day po to sekmadienį valgyti? Aš anksčiau sekmadienį turėjau LD, tai po jos tiesiai į darbą irgi sunku būdavo, tai pakeičiau... O dabar galvoju ar gerai padariau.
2015-08-10 10:35:10
Julija, man po lucky day irgi visaip būna, jei jau labai prisivalgau, tai tada lengviau, nes atsivalgau ir saldumynų ir šiaip sočiai privalgau, tuomet natūraliai kitą dieną ne taip norisi ko nors :) nors kartais būna, kad po svečių lieka "kas nors skanaus", tada tada jau ne pagal planą valgau ir neatsispiriu pagundai...

Sveikatos! Bandyk kokiom arbatom peršalimą šalin vyti!
2015-08-10 21:26:00
merginos, o kaip jus konkreciai kilnojat tas lucky day? as iki siol dar to nedariau, bet po poros savaiciu laukia metinis kaimynu barbekiu, SESTADIENI, o manoji lucky day sekmadieni, tai valgiarascius apkeisti? idomu, kam teko, ar labai issibalansuojat?
2015-08-11 08:47:08
Aš tai šiaip nekilnoju, perkėliau dabar jau visam laikui. Anksčiau buvo sekmadienį, bet pamačiau, kad man pirmadienį tada labai sunku darbe būna, todėl pasidariau šeštadienį. Tai automatiškai ką valgydavau šeštadienį, valgau sekmadienį :) Ir šiaip LD esmė tokia, kad būtų kas šešias dienas ir ne dažniau ar ne rečiau, bet kokį kartą per tris-šešis mėnesius manau galima pakeisti, prisiderinant prie aplinkybių :)
2015-08-12 08:53:39
Nebegaliu, užkniso viskas. Šiandien pasisvėriau - 66,8. Nu absurdas kažkoks!!!! Visą savaitę tvarkingai valgiau, nė per centimetrą į šoną, užkandžiams tik obuolius (nuo kurių jau negera net pasidarė), tai iš kur tie 900 g???? Nebegaliu.... Ir nepasakyčiau, kad jaučiuosi prisivalgiusi. Po lucky day jau turėjo nukristi svoris, pirmadienį buvau pirtyje, vakar daug stovėjau ir vaikščiojau (buvau koncerte), nenusidėjau nors buvo kilusi tokia mintis (visgi koncertas, šventė), o aš tvarkingai vandenuką gurkšnojau. Šiandien vos neišvirtau, kai atsistojau ant svarstyklių.... Nebežinau ką daryt, netikiu aš jau šituo reikalu. Jaučiu reikės sėst ant kokios durnos dietos, pasikankint ir nukris tas svoris, o tada su tokia dieta tą svorį bandyti išlaikyti....
2015-08-12 09:34:52
Julija, gali buti, kad dar po lucky day neatsistate svoris, nes man pavyzdziui reikia 4 -5 dienu, nors atrodo padideja tik 500-800 gr. 08.07 rasei, kad sumazejo per diena svoris 500 g, taip nebuna, greiciausiai vandens kune sumazejo. Rezultatus lygink tik visos savaites, nes kasdien svoris svyruoja (nors as pati sveriuosi kasdien ir jei pakyla ar nekrenta, nervuojuosi irgi :D). Be to gali buti uzsilaikes maistas pilvuke, nes su amziumi pasalinimas maisto is organizmo vyksta leciau. Gali pabandyti savaite nevalgyti jokiu angliavandeniu (duonos, vaisiu), tik 2 puodelius darzoviu per diena. Man tas padejo numesti 2 kg per savaite :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS