Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2015-08-07 08:48:11
Mačiau, Piešinį, Jūsų temą, labai smagu, kad ėmėtės iniciatyvos :) Paskaitau retkarčiais ir Jūsų pastebėjimus. Ačiū labai už palaikymą ir Jums taip pat sėkmės!
O šiaip šiandien aš euforijoj :) Vakar buvo 66,4 kg, šiandien 65,9 kg :) -500 g. per dieną :) Uhu! Atrodo perpratau galų gale aš sistemą. O dariau ką kitaip - priečpiečiams ir pavakariams valgiau obuolius, o anksčiau būdavo įvairiai - arba priepiečių išvis nevalgydavau (ar kokią vieną kitą vynuogę priversitinai), o pavakariams dažnai būdavo tiesiog per daug. Supratau, kad užkandžiai turi būti labai lengvi, kaip man dietologė rašė - ,,tik išjudinti medžiagų apykaitai, bet neprisivalgyti". Bandysiu laikytis kol kas su obuoliais (aš jų labai nemėgstu), kai atsibos keisiu į kriaušes ar pan. Reikia tik skanią rūšį atrasti :)
Taigi pas mane reikalai juda, siaubingai gera atsikėlus ryte (ir dar penktadienį) galų gale pamatyti minusą ir dar tokį nemažą :)
2015-08-07 09:10:35
Smagu Julija, kad tau sekasi :-). Man taip pat visą savaitę buvo euforija. Krito normaliai. Vakar vakare užsimaniau kažko sūraus. Valgiau rūkytos lašišos gabaliukus su trapučiais. Šiandien vos nenugriuvau nuo svarstyklių! +500! Pirštai patinę, paakiai pabrinkę, sulaikyti skysčiai. Savęs klausiu ar vis dar noriu tenkinti savo norus? Aišku, kad neeeee! Taigi mokomės iš savo klaidų. Patirtis ateina su laiku :-).
Sėkmės visoms :-)
2015-08-07 09:12:24
Šiandien mano antra savaitė ir antras sverimasis. Nusivyliau... per antrą savaitę nenukrito nė vienas gramas :( Kažkaip keista, nes per pirmąją buvo net -3,4kg., o dabar nieko. Ir apimtys viskas liko lygiai taip pat kaip prieš savaitę. Trečiąją savaitę pradedu su nekokiom nuotaikom :(
2015-08-07 09:33:48
Lina, manyčiau, kad jau pirmą savaitę labai geri rezultatai, man nepavyko tiek išspausti ir buvo dar labai toli... Svoris priklauso nuo daugybės dalykų, o tai, kad per savaitę atsikratėte net 3,4 kg jau yra puiku ir manau, kad pastoviai to tikėtis nereikia. Labai gerai, kad nepririnkote svorio, o jis laikosi vietoje. Dabar organizmas apsipras su nauju ritmu, pradžioje jam buvo šokas, dėl to taip ir krito svoris, bet reikia laiko prisitaikymui. Po lucky day (jei tokia bus) vėl manau pasimatys rezultatas - išjudinsit medžiagų apykaitą, vėl organizmui padarysit šoko terapiją :) Taigi viskas manau labai gerai, neverta nusivilti - aš jei tiek būčiau numetusi, tikrai džiaugčiausi :) Viskas dar priešaky :)
Čihita, nuo lašišos tikrai skysčiai gali kauptis, po jos paprastai norisi gerti daug... Bet gerai tas, kad jie turėtų greitai ir išsivaryti :) Svarbiausia, kad kažką darote, o ne sėdite priešais TV diena iš dienos kimšdama užkandžius ir nesakote ,,kodėl man +500 g? šiandien". Dėl to, kad stengiatės ir dirbate su savimi tie 500 g. greit išnyks :) Aš save pastaruoju metu taip guodžiu jei nusižengiu truputį ir suvalgau tai, ko nereikia - tai buvo tik trumpas nuklydimas, toliau dirbsiu su savimi, laikysiuos plano ir viskas normalizuosis. Blogai būtų jei taip kasdien ir nieko dėl to nebūtų daroma. O dabar tikrai visos daug pastangų įdedame, taigi viskas bus gerai :)
2015-08-07 10:17:02
Julija, mane tik ir guodžia tai, kad neprisirinkau papildomai svorio, o išliko toks pats :) bet vieno kilogramėlio mažiau tikrai tikėjausi. Ačiū už palaikymą, nuotaiką net pakėlėte :)
2015-08-07 11:21:05
Tam ir esame čia, kad vienas kitą palaikytumėme :) Man visi bendrai paėmus Jūs labai stipriai motyvaciją didinate - užtenka paskaityti kaip Jums sekasi arba, kaip padrąsinate mane, iškart dingsta noras nusidėti :)
Ką gi - gražaus visiems savaitgalio, skanių lucky dienų!
O aš jau vienu žingsneliu arčiau kvepalų :)
2015-08-07 11:34:21
Lina nenusimink,as nuo 90 kg pradejau, tai pirma savaite nukrito 2kg, antra 1 o trecia viena kg priaugau! Nors dievazi nenusidejau, tik vandens per mazai geriau. Bus gerai, lucky day butinai svesk pavalgyk sociai ir skaniai kad tikrai daugiau nieko nenoretum, o po to vel prie kilo plano ir DAAAUG vandens! as taip padariau, tai 4 savaite vel 2 kg nukrito!
2015-08-07 11:35:53
Julija, saunuole! Padedam toliau viens kitam, gausi kvepalus! As tai svajoju perzengti 80 kg riba, baigiu nukrapstyti sesta kg,apsidovanosiu bilietu i miuzikla.
2015-08-07 11:44:52
Piešinį, koks Jūsų dabar svoris? Jūsų temoje skaičiau, kad nuo 90 kg pradėjote, bet 5 jau numetėt, tai 85? Galvoju ar dar toli Jums iki miuziklo :) o iš tikrųjų tai labai gera idėja ir dalinkimės, kaip apdovanojame save pasiekus rezultatą - kitiems bus idėjų ir galbūt kažkas netgi pabandys pirmą kartą tai padaryti :)
2015-08-07 11:55:59
taip, tai tiesa, pradejau nuo 90kg, dabar 85(jau 84, paslapcia pasisveriau, nors ataskaita tik sekmadieni) o save zadu apdovanoti, kai busiu perzengusi 80kg, ty 79. Tai busiu numetus 10kg, argi ne jubiliejus? O kadangi noriu grizti i jaunyste(svajoti nedraudziama) tai mano programa minimum yra 70kg o maximum 65kg. Pagal mano sudejima ir amziu idelaus svoris yra 66kg o 72kg yra virsutine leidziama riba
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS