Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2015-08-04 22:34:55
Nesigasdink cihita, to visai nenorejau, is tikruju dauguma galetu buti man dukros, bet as nesikompleksuoju, radau kai kuriuose forumuose irgi man panasaus amziaus nariu. vid amzius tai tarp 40-50.Sirdy, kaip sakoma, visad jauna. Dar nemirstu, ne, cia as tik taip vaizdziai issireiskiau, nuejau alkana miegoti po to neskanaus kokteilio tai ir susigraudinau...
Zinai, mano buves destytojas ieidavo i auditorija ir sakydavo,, sveiks, jaunime! Kai buvau jusu metu man labai rupejo mano isvaizda, grazus drabuziai, patikti merginoms. velesniam amziuje jau rupi tik sveikata, o kaip atrodau, taip , ka jau padarysi. Na o mano metu norisi tik gyventi.. ,, Tai as cia taip seneliokiskai pafilosofavau, tai ir sakau, man ,,ta fase,, kai rupi sveikata. O kad jaunoms merginoms rupi isvaizda, tai normalu ir grazu. apie sveikata pagalvosit veliau, labai gerai jaunam amziui padeti tam pamatus. Oi reikia cia man uzbaigti kol netapau ikyri pamokslautoja...
O siaip kazkur apie save daugiau esu parasius, bet taip jau buna, cia parasai, ten, paskui nelabai ir beatsirenki. O su sunkiais ligoniais esu susidurusi, tai tampa irgi motyvu...Kaip ir jaunai merginai neestetiska kazkieno isvaizda....

2015-08-05 09:33:56
Visai smagios diskusijos čia užvirė apie viską po truputį, bet dėl to, kad čia mano rezultatų tema, visgi pasidalinsiu šios savaitės nuotaikom :)
Sveriuosi kasdien ir kol kas svoris stovi ties 66,3 kg. Džiaugiuosi, kad nors neauga, nesijaučiu tokia alkana (padidinau iki 1500 kcal), pratinuosi prie naujo valgiaraščio. Matyt man labai svarbu yra sotūs pusryčiai ir 200 kcal man buvo per mažai. Dabar kai gerai ryte pavalgau, po to jei ir būnu alkana, tas alkis visiškai pakenčiamas ir kitoks nei anksčiau. Taigi kiekvienam reikia turbūt savo atrasti. Visgi tikiuosi, kad svoris turėtų pradėti kristi, tuo labiau, kad pradėjau sportuoti kasdien bent po truputį (šokiai) tai ir jaučiuosi kažkaip žvaliau, energingiau ir optimistiškiau :) Labai tikiuosi, kad penktadienį, kai prisidavinėsiu bus bent porą šimtų gramų minuso :) Svajoju pasiekti 65 kg ir tada pažadėjau sau nusipirkti kvepalus, apie kuriuos jau ilgai galvoju :)
2015-08-05 09:41:45
Julija, smagu sulaukti atsiliepimų apie pakeistą kcal normą :) o sakyk, kaip tau pasiskirstė jos per dieną? :)
2015-08-05 10:14:54
400, 200, 400, 100, 400 :)
Sunkiausia turbūt pavakariai 100 kcal, bet tik ta prasme, kad sunku sugalvoti ką suvalgyti su tiek mažai kalorijų. Lieka tikrai tik daržovės, todėl pratinuosi ir prie jų :) Sportuoju tarp pavakarių ir vakarienės, grįžusi iš darbo, tai vakarienė tokia šiek tiek sotesnė irgi gerai :)
Žodžiu - kol kas tikrai džiaugiuosi pakeitusi kaloringumą, belieka sulaukti rezultato :)
2015-08-05 10:18:55
Julija90, puikią mintį pamėtėjai su kvepalais :-) man vis pritrūksta ryžto - tai ne visai teisingai laikausi valgiaraščio, tai sportą "numuilinu". Kvepalų noriu ir aš, svoris ir siekiai panašūs :-) reiškias šiandien pasižadu ir aš nusipirkti kvepalus, kai bus 65 kg :-)
2015-08-05 10:27:04
Julija90, mano kaloriju normos irgi taip pat isdestytos per diena kaip ir tavo. Tik man sunkiausia su priespieciais, nes pavakariu kazkaip nelabai ir norisi, nes po pietu dar jauciuosi soti, o jei suvalgau tokia norma pavakariu kaip priklauso, vakarienes nesinori. As dazniausiai pavakariams verduosi darzoviu sriubyte, man labai patinka: greita, paprasta ir skanu :) Dar ir mano brangusis paragavo, jam patiko tai nereikia gaminti kazko atskirai :)
Super mintis del kvepalu!!!:) Apdovanojimas sau del idetu pastangu,ne tik mazejantis svoris bet ir saves palepinimas. Saunuole, aciu uz tokia ideja :)
2015-08-05 11:03:35
Niu kas čia dabar 66 ir 1500? Čia dietologė taip paskyrė? Jos ko gero tyčiojasi iš manęs :-(. Turėjau ir aš tiek, svoris krito. Paskui užsimaniau susimažinti, sumažino iki 1200 ir... sustojau. Daba 73,8 ir kacal 1200. Prašau padidinti, o dietologės ne ir viskas. Tai kaip čia reiktų elgtis?
2015-08-05 11:38:37
Virgucee, Lina L - dėl kvepalų tai čia tik viena iš idėjų, kaip palepinti save pasiekus tikslą :) Anksčiau savęs apdovanojimas būdavo susijęs su maistu, o dabar deja toks variantas atkrenta :) Todėl ir sugalvojau, kad kažką nusipirkti galėčiau - ką ir šiaip svarsčiau pirkti, bet vis neprisiruošdavau arba nesijaučiau verta dar...taip ir prisiminiau kvepalus :) Jei pavyks šįkart, būtinai tęsiu ir toliau, tarkim kas du-tris kilogramus kaip nors save apdovanoti smulkiau, o kai jau bus 60 - keisiu didžiąją dalį garderobo :) Ir nesvarbu, kad drabužiai dar tiks, bet norisi ko nors naujo ir bus puiki proga :)
Čihita, jei teko sekti mano temą, tai turbūt matėte, kad kurį laiką aš kankinausi su 1200 - pastoviai buvau alkana, pikta ir šiaip nepatenkinta, jautėsi energijos trūkumas. Parašiau savo rūpesčius dietologei ir ji pasiūlė keisti į 1500, nors aš jau kurį laiką tokią idėją svarsčiau. Nežinau nuo ko priklauso (nuo svorio ar ko kito) tas kalorijų kiekis... Turbūt kiekvienam individualiai. Kaip ir minėjau - man labai gerai sotūs pusryčiai ir tokia padoresnė vakarienė, todėl kol kas tikrai džiaugiuosi pokyčiais. jei kris svoris, išvis būsiu labai patenkinta :)
2015-08-05 18:16:19
o apie kokius kvepalus svajoji? as ir juos megstu, visai gera ideja
2015-08-05 18:56:54
Versace bright crystal absolu :) Gana populiarūs, bet man labai patinka :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS