Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2015-07-07 11:45:12
Ačiū ačiū už palaikymą ir padrąsinimą :) Žinau, kad galiu! Aš viską galiu :) Ir taip pat manau, kad užtektų porą dienų pakentėti (nu max savaitę) ir jau būtų lengviau (anksčiau laikiausi dietos apie pusę metų ir atsikračiau 10 kg) todėl žinau, kad viskas įmanoma.... Kol neateina vakaras :( Na bet dabar jaučiu atsakomybę prieš Jus, mieli kolegos, ir stengsiuosi šiandien vakare neapsikiaulinti :)
2015-07-08 14:37:13
Ką gi - vakar atsilaikiau vakare :) Sąžiningai valgiau varškės užtepėlę su trapučiais (nors buvo labai neskanu :( ), bet ištvėriau ir didžiuojuosi savimi. Nežinau kaip bus toliau...
Šiandien papietavau apie 12, o dabar (14:35) žiaaaauriai alkana esu... Ar tai normalu? Jūs irgi tarp valgymų jaučiatės alkani? Gal čia tik pirmom dienom?
Jau svajoju apie sekmadienį (lucky day)....
2015-07-08 14:53:08
Toska90, puikus vakarykštis žingsnis. Ir šiandien gali padaryti tą patį. Tikrai ;) Galvok apie trumpą etapą - "galiu susiturėti šią akimirką", "galiu pakentėti iki pavakarių", "galiu šiandien valgyti kaip priklauso". O tada žiū - ir diena praėjo, ir kita, ir visa savaitė, o po jos antra, trečia... :)
O kai užpuola alkis, sugraužk kokią daržovę, kurios įsisavinimui organizmas sudegina daugiau kcal, nei ji pati turi (pvz. agurką).
2015-07-08 20:05:29
Toska, žinau tą jausmą. :) Man per 3 sav. jis nepraėjo, tai paprašiau, kad padidintų kcal kiekį, nes tiesiog buvo nebeįmanoma...
2015-07-08 23:35:28
man ir dabar sunkoka kartais istverti tarp valgymu. tada jei imanoma kenciu jei ne, kertu darzoves,
2015-07-09 08:55:22
Vakar vakare apie 7 val išgėriau kokteilį (kilo) ir 8 val nuėjau miegot.... Nebegalėjau ištverti alkio, silpna, sunku buvo, net galvą skaudėt pradėjo.... Labai tikiuosi, kad čia laikina. Jei ir kitą savaitę taip bus, reikės kažką keist. Gerai, kad motyvacija nesumažėjo, vyras į komandiruotę išvažiavo, todėl mažiau pagundų bus. Vakar kolegė iš užsienio atvežė šokolado lauktuvių, tai netgi pasidėjau iki sekmadienio (lucky day) ir nekilo net mintis jį valgyti :) Tuo ir džiaugiuosi kol kas, nes kitaip tai būtų sunkoka. Ypač rytais ir taip sunku keltis, o man dar tooooks silpnumas, atrodo net rankų pakelt negaliu, jau nekalbant apie lipimą laiptais... Kažin ar tai normalu. Kadangi anksčiau laikiausi ir drastiškesnės dietos, žinau, kad būna sunku, bet niekada tokio energijos trūkumo nejaučiau, kaip šią savaitę. Jums irgi taip buvo pirmom dienom?
2015-07-09 09:46:01
Klausiau dietologių, kai man buvo taip silpna, net irgi prašiau padidinti kcal. Nedidino, o rekomendavo pagerti magnio. Geriu ir viskas ok, jokio silpnumo. Tai yra laikina viskas susitvarkys, pamatysi :-). Jei vakare labai norisi valgyti prie kilo kokteilio suvalgyk vienų daržovių, agurkų ar pomidorų ir nereiks kankintis ir svoris kris :-)
2015-07-09 09:58:03
Sveikos :) Man tai porcijos per didelės, bet greitai išalkstu. Nes maistas pakankamai kūdas :) Man reikia suvartoti 1200 kcal, o kiek jums?
Antras vakaras vis dar nepavyksta neprisilesioti. Bandysiu šiandieną :)
2015-07-09 10:24:06
Indre, pas mane irgi 1200 kcal. Ir situacija ta pati - porcijos milžiniškos, o valgyt po valandos jau noriu. Tikiu, kad priprasiu su laiku. Ir atrodo mes panašiai pradėjome laikytis režimo, nes man irgi du vakarai buvo dar :)
Čihita, ačiū už patarimą dėl magnio. Nusipirksiu ir bandysiu pagerti :)
2015-07-09 10:46:18
man 1500kcal, bet aš prabuvusi čia mėnesį, dažnai tiek nebesuvartoju. Nežinau net kodėl. Esmė man nepersiėsti :D tai ir nesijaudinu jei nesuvalgau pavakarių ar vakare nebenoriu valgyt, išgeriu kilo kokteilį ir super :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS