Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Akivaizdūs jūsų rezultatai
2015-07-08 18:30:31
esmė ne svarstyklėse, o savijautoje visų pirma :) taip ir toliau ;)
2015-07-13 10:17:27
Ką gi atėjo šventė į mano kiemą :) -0,9 kg. ir apimtys kai kurios sumažėjo. Pagaliau išsiaiškinau priežastį. Susiginčijau su kilo komanda, mat jie mane apkaltino kalorijų padauginimu ar saldumynų valgymu. Pradėjau sverti kiekvieną produktą nurodytą meniu. Ir ką atradau? Pažiūrėkite kaip nurodyti vaisiai: bananas, vidutinis greipfrutas, 3 vidutinės kraušės, obuolys ... gramų nerašo. Štai čia ir radau įdomių dalykų. Prekybos centre pirkau tikrai "vidutinius" (buvo ir didesnių) ir taip kiekvienus priešpiečius gaudavau po 100 Kcal daugiau. Nepasitikiu kilo.lt Kcal kiekiu. Nežinau kaip jums, bet man matyt ir tai buvo nuodėmė.
2015-07-13 11:07:50
oho, na aš tai esu atkreipusi dėmesį į tai, kad kcal rašomos skiriasi nuo užrašų prie paveiksliukų. Man atrodo, jei kiekvienas jiems brūkštelsim, tai ir pataisys po truputėlį.
2015-07-13 11:43:15
Visai nenori taisytis, labiau linkę kaltinti kitus ir visaip išsisukinėti.
2015-07-13 12:36:03
aš tai manau kad nuo tu smulkmenu kur susido jjums +100-200kcal, tikrai negalejo buti kad nepasieket tikslu :)... niekad nepergyvenau kai kazkas ten kazkiek daugiau pasveria. Svarbiausia išlaikyti valgymų dydžius/proporcijas ir yopac svarbu laikytis pertrauku tarp valgymu../.
2015-07-13 13:25:24
Miela Lindos, bet jūs darote lygiai tą patį-kaltinate ir piktinatės. Vargu ar pasieksite savo tikslo tokiais būdais. Nesveriu vaisių, mačiau,kad neatitinka kcal, bet drąsiai suvalgau visą ir einu užsiimt toliau savais reikalais. Svoris krenta ir toliau.
2015-07-13 13:42:38
Man kilo klausimas, kodėl jūs rašote moderatoriams dėl meniu keitimo, juk galima savarankiškai pasirinkti iš siūlomų patiekalų.
2015-07-13 13:43:56
man kilo klausimas, kodėl rašote moderatoriams dėl meniu keitimo, juk galima savarankiškai pasirinkti patiekalus iš siūlomų alternatyvų :)
2015-07-13 14:34:08
HAPPY5.svarstykles dabar jau tapo esme,kai po savaites numeciau 4kg!!!! yeeee!!!!
2015-07-13 14:43:30
Garbivara, valioooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tai pirmom savaitėm jos turbūt labiausiai ir motyvuoja :)
o dėl meniu tai aš kurį laiką pakaitaliojusi, nustojau tą daryti, nes išderini baltymų/angliavandenių numatytą balansą ir tai tikrai pasijuto...stengiuosi laikytis nustatyto meniu nuo to laiko ir tai irgi pasiteisina su kaupu.
Man dar pakomentavo,jog būtent ši mityba tinka iki tiek ir tiek kg.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS