Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Akivaizdūs jūsų rezultatai
2015-07-03 23:36:13
Toska, aš kokteilį geriu vieną kartą vakare po sporto, bet jei diena labai užimta, tai išgeriu vietoj priešpiečių ar pavakarių, bet laaaabai retai, dažniausiai tik pakeičiu vakarienę.
Mano dienos ritmas labai nusivelina, nes pusryčiauju 9-10 val ryto, į sportą irgi einu vakare, tai gaunasi, kad grįžtu išgeriu kokteilį nusimaudau, dar pabūnu 30 min ar valandą ir tada miegoti :) nespėju išalkti :)
2015-07-07 12:02:10
Paskutinioji savaitė -0,1 kg. apimtys nekinta.Nusivylimas begalinis, bet bandau nepasiduoti. Tikrai maitinausi tiksliai pagal meniu, sportavau 5 kartus. Parašiau, laukiu jau 3-čia diena. Sekmadienis man lucky, aš jo tiesiog bijau. Pasisvėrusi ir pasimatavusi susigadinu nuotaiką nepataisomai visai dienai. Laikykimės :)
2015-07-07 12:55:31
Tai kad labai blogu laiku sveriatės... :) Sekmadienį prisigalvot, o sveriatės antradienį. Juk po lucky day ir skysčiai užsilaiko, ir svoris padidėja kelioms dienoms... Aš pvz. sukčiauju trečiadienį, tai mano normalus svoris grįžta kokį sekmadienį, o antradienį sveriuosi ir matau tada kaip svoris pakito per savaitę. :) Jums irgi siūlyčiau svertis dieną ar dvi prieš lucky day.
2015-07-07 15:21:52
Tai va, kad kilo ir pabrėžia - esmė mityba. O su sportu nereik persistengt :) tai aš ir nepersistengiu, bet stengiuos preciziškai laikytis mitybos. Manau, kad kiekvienam individualiai krenta svoris. Juk mes specialiai nieko nedarom, kad jo kritų daugiau. Jei krenta, reiškias geram kely ir tiek. Mano mityba sudaryta taip, kad pagal ją turi dar nutirpti keli kg. Tai tegu krenta,jei kris, o jei lėtai labai kris, koks skirtumas. Jaučiuosi gerai, atrodau žyyymiai geriau nei prieš 5 savaites, stengiuos ir toliau sveikai maitintis, sportuoti ir laukiu nesulaukiu tos dienos, kai viešai paskelbsiu, kad mission accomplished! Nors realiai stengsiuos visuomet gyventi sveikai, juk metai atgal nesisuka :)
2015-07-07 19:56:27
Gerda, laikai mane tokia neišmanėle :) Sveriuosi lucky day rytą, o ne po jos. Gavau atsakymą į paklausimą, bet nieko konkretaus, tik standartinis atsakymo šablonas. Nusivyliau kilo.lt komanda
2015-07-07 22:02:33
o tu neparašei nieko, apie savo pradinį svorį ir tikslą, kuriuo čia atėjai, Lindos. Nes pvz.man laikantis preciziškai ir nenuklystant (net braškių vartoju tik tiek kiek nurodyta) tikrai svoris po truputį krenta. Bet mano ir tikslas numesti virš 10kg...Pakyla tik po lucky day, kas yra normalu :D ir po kelių dienų vėl preciziškai laikantis, nukrenta. Bet man dar yra į kur mesti, tai gal dėl to tiesiog ir dega tie nereikalingi riebalai...o dėl svėrimosi, aš sveriuosi pirmadieniais, o LD yra šeštadienį ir nematau nieko blogo tame, sveriuosi tą dieną, kurią pradėjau nuo pirmos registravimosi dienos. Ir koks skirtumas kada ta LD jei visom kitom laikaisi tau skirtos mitybos, tai gi neprisiėsi tiek,kad per LD 2-3kg užaugtų...po 6 dienų normalios mitybos man tai atrodo tiesiog neįmanoma....
2015-07-07 22:35:33
Lindos, na, juk būna, kad nežino kai kurios nežino, tai dėl visa ko parašiau. ;) O šiaip aš ir pati dažnai nusiviliu jų atsakymais.
2015-07-07 23:31:29
Lindos, aš priminsiu jums jūsų pačios komentarą, rašytą liepos 2 dieną: "Esu čia be poros dienų mėnuo, o svoris -2,4 kg. Pirmieji -1,8 per pirmas 4 dienas, sekanti savaitė -0,5, kita -0,1 ir paskutinioji visai liūdna. Džiugu, jog nepriaugau. Prisipažinsiu optimizmo nedaug, bet nepasiduodu. Sportuoju reguliariai 4-5 kartus per savaitę kilo pratimus ir dar po 40 min. kitokių treniruočių, o kur dar riedučiai dviratis. :( Su mityba nuklystu. Ir kaip reikia susilaikyti gundymams kai po langais braškių lysvė??? Negaliu praleisti progos jų atsivalgyti visiems metams :)"

Taigi, su mityba visgi buvo nuklysta. Tai jau yra vienas dalykas. Kitas dalykas, kad per mėnesį nukrito 2,4 kg. Tai yra absoliučiai normalus ir sveikas svorio kritimas. Mūsų organizmai labai skirtingi. Vienoms svoris tirpsta kaip sniegas pavasarį, o kitoms - lėtai, spyriodamasis. Ir nieko čia nepadarysi. Be to, būna savaičių, kai svoris laikosi, mat numestasis turi nusistovėti. Juk svarbiausia, kad ne pliusas. Numesto svorio palaikymas irgi yra nemažas pasiekimas. Tad nereikia nukabinti nosies. Apskritai kai kuriuose šaltiniuose nurodoma svertis tik kartą per mėnesį, nes tik tada tikrasis pokytis pasimato, ypač, jei svorio kritimas yra lėtesnis. :) Tad tikrai nepraraskit motyvacijos vien dėl to, kad per savaitę nukrito 100 gramų ar vieną savaitę nenukrito nieko. Kantrybės kantrybės ir dar kartą kantrybės, :) Be to, nepamirškit stebėti ir savo miego (jo kokybė irgi svorio kritimui daro įtaką), nepamirškit ir geros nuotaikos bei pozityvumo - teigiamai nusiteikusiems vien jau nuo gerų emocijų, sako, vienas kitas riebaliukų gramas pabėga. :))
2015-07-08 10:30:59
Ačiū visoms už palaikymą ir optimistinius raginimus :) Po kiekvieno svėrimosi apgalvoju ką padariau ne taip, stengiuosi klaidų daryti vis mažiau. Gal ir man pavyks :) Parašysiu :)
2015-07-08 10:42:12
as po 3 dienu teisingos mitybos,be jokiu nuklydimu,jauciuosi lengvesne,grazesne :) nors svarstykles zinoma rodo ta paty :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS